8297 TECHNIC Terénní vůz

Založil dwo, 12.05.2010, 20:42:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dwo

8297 TECHNIC Terénní vůz
v hračkářství Pompo v Edenu (Vršovice, Praha 10) za 3,3k Kč - 12.5.2010 v 18h skladem 2ks (zamaskované vzadu v regálu).

Shnáněl jsem set před týdnem a neměli ho nikde v lego krámech, tak přes Bricklink jede z Francie.

eNTy

Myslíš tím za 3300,- ? To je příšerně moc. Asi 2x, co stojí normálně.

Matošo

něco mi ušlo ? Katalog říká 3499,- ...  ???

Ondrej

Citace od: Matošo kdy 12.05.2010, 21:58:09
něco mi ušlo ? Katalog říká 3499,- ...  ???
Katalogový ceny jsou dost nadsazený, oproti specializovaným prodejnám nebo BL.

Matošo

A kruciš, kde je v Praze spezializovaný LEGO obchod, který má sety levněji než v katalogu ?

Ondrej

Citace od: Matošo kdy 12.05.2010, 22:21:04
A kruciš, kde je v Praze spezializovaný LEGO obchod, který má sety levněji než v katalogu ?
Legáček má obchod ve Vladimírově 6...

Matošo

dík, to jsem ani nevěděl ...

Nějak už u e-shopů na adresu nekoukám, 90% jich je z Ostravy ...

dwo

Ano 3300 nějaký drobný. No ono jde o to, že když to člověk shání, tak mu přijde vhod jakákoliv informace, třeba i ta předražená. Nicméně z té Francie (BL) byl nejlevnější za 100Euro + 20E poštovný (to nej s pojištěnim, přeci jen velká težká krabice) a ted musim čekat kdy a jestli to pošle.. Takhle bych přihodil dvě tři stovky a měl "předraženej" set doma už tejden. Hovořim o novym, ne použitym. Sranda je, že třeba v Legáčkovi to objednat neumějí, stejně tak v Plzni (tam mi řekli že jsou závislí na tom co jim přijde nebo nepřijde).

eNTy

Měls chvíli vydržet, asi před půl rokem se prodával v Makru za cca 1700 a určitě zas někde výprodej bude. Jinak teď je snad skladem v megalega a u rumburaka, za cca 2,8k. Nakupovat za katalogové ceny je dost zvrhlý nápad :)

dwo

Já vydržet neumím :-) Když se pro něco nadchnu tak to chci hned. Samozdřejmě jsem tu BL objednávku spojil ještě s pár díly, takže na tom poštovném se to drobet vykompenzuje. Vzhledem k celkové sumě za moje technic sety a mindstormy mě pár stovek už tak moc netrápí. Pokud nepřijdou s nějakým revolučním prvkem (jako byl třeba actuator), tak tohle byla jedna z posledních větších objednávek, protože mám zásobu tak na deset let 8-)

germik

Citace od: dwo kdy 13.05.2010, 10:58:43
tak tohle byla jedna z posledních větších objednávek, protože mám zásobu tak na deset let 8-)
To jsem si párkrát myslel taky, jsem zvědavej jak dlouho ti to vydrží >:D :-*
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik