#3. Akce v Brně

Založil Rhox, 24.04.2010, 14:15:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Datum 8.5.

vyhovuje
10 (90.9%)
nevyhovuje
1 (9.1%)

Celkem hlasů: 11

Rhox

Mohli bysme zase udělat další akci v Brně. Navrhuji opět Červeného Draka...

Robbed

Nevím jak budu mít čas, ale pokusím se přijít. Aspoň na chvíli :)

5o

Tentoraz by som už konečne aj ja chcel prísť a možno nás bude viac z BA. Ktovie, ale mohli by sme sa nejako dohodnúť.
Preto lebo Lego...

Kubos.cz

Jo taky bych se ukazal

stambi

taky se pokusím mezi prací odskočit do hospy  :)

blackrabbit

Omlouvám se, ale něco mi do toho vlezlo, tudíš se nezůčastním...  :(

Rhox

Akce bude už klasicky od 14.00...

stambi

e-ou, tak jsem dostal befel a musím s malým na výlet, těsně před tím než půjdu do práce, takže mezitím hospodu tam nedostanu, nu, až příště, třeba přinesu i nějaký RC vozítko... š.

berkshrund

Beru do hospody nějaké lego na prodej/výměnu. Jedná se převážně o tile (green, brown, reddish brown, black...), 1x3 r. brown brick, různé 1x1 tile modified, nějaké torsa apod. Vše NEW.

Takže pokud by to snad někoho motivovalo a taky něco přinesl...;) Stolů je tam, myslím, dost.

Rhox

Rozhodně si nějaký green tile vyberu:)

berkshrund

Jak jsem avizoval, beru s sebou nějaké lego na prodej. Protože teď ale rozprodávám část sbírky, můžu toho přinést podstatně více.

Mimo zmíněných dílů tak můžu přinést cca 100 figů, igelitku různých dílů ("kw"), případně seznam setů. Je ovšem otázka, jestli chceme v sobotu spíš kecat nebo handlovat. Nerad bych totiž narušil naši diskutérskou šňůru bleším trhem..  >:D

Jak to vidíte vy?

Rhox

Já bych nebyl proti:)
Akce začíná klasicky ve 14.00.

5o

No a ja sa klasicky zase nezúčastním. Je pravda, že mám toho teraz viac, ale polepším sa. Aspoň dúfam.
Preto lebo Lego...

MeNadruhou

ok, ja si taky něco vyberu. a přinesu ukázat jednoho MOC zetora, a jeden WIP tančik...
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Rhox

Citace od: MeNadruhou kdy 08.05.2010, 00:57:26
ok, ja si taky něco vyberu. a přinesu ukázat jednoho MOC zetora, a jeden WIP tančik...
Supr, už se těším, až si zase zajezdíme po stolech:)

MeNadruhou

Citace od: Rhox kdy 08.05.2010, 09:36:40
Citace od: MeNadruhou kdy 08.05.2010, 00:57:26
ok, ja si taky něco vyberu. a přinesu ukázat jednoho MOC zetora, a jeden WIP tančik...
Supr, už se těším, až si zase zajezdíme po stolech:)

asi jsem mohl napsát , že ten Zetor bude jenom manual ;)
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou