(Vlastní) Imperiální bunkr

Založil tadeasb, 18.03.2010, 20:08:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tadeasb

Ke své stavbě jsem se nechal inspirovat setem 8038. Má představovat imperiální bunkr s funkcí ovládacího střediska generátoru štítu na nějaké planetě. Uvnitř se nachází ovládací pulty, 2 postele (vojáci se střídají) a samotný generátor. Bunkr má otevírací dveře, které se otevírají točením osičky z druhé strany stavby.
Stavbu jsem byl nucen pozastavit z důvodu nedostatku rostlin a zelených plates.
Ještě není dostaveno tak přidejte nějaké návrhy na zlepšení.
Kritika vítána  ;)

MwK

Tak toto sa mi naozaj páči. ;)
Nemám čo vytknúť...možno nafotiť v akcii s útočiacimi rebelmi a trebars časom postaviť vybuchnutú verziu. :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Věšák

Člověče...to je úplně parádní :o takhle nějak sem si představoval, že bych to jednou postavil(zatim sem ale neměl dost kostek ani odvahy :) )
Dal bys sem detail otevírání dveří? A taky více detailů interiéru...

tadeasb

Tak tady máš to otevírání. Mechanismus zatím fotit nebudu musel bych kuchat a navíc na něm není nic k neobvyklého. 

Póža

WOW ... tak tohle se mi hodně líbí :) je vidět že se lepšíš...

Togaran

Moc pěkné :) Extriér bunkru je naprosto parádní, interiér už mi tolik nesedí, ale to je subjektivní.
Jen tak dál :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

grohl

Povedená stavba. Mně se zase moc líbí využití Technic dílů (zejména ze zatáčecí nápravy) jako generátoru, či co to je.

tadeasb

Citace od: Togaran kdy 19.03.2010, 08:50:11
Moc pěkné :) Extriér bunkru je naprosto parádní, interiér už mi tolik nesedí, ale to je subjektivní.
Jen tak dál :)
On totiž interiér původně ani mít neměl k tomu mě přived brácha kterej to chtěl i na hraní
A všem moc děkuji za kladné hodnocení  ;)

STARHAWK

Velmi pekne. To sa tie dvere fakt ovaraju tou zadnou krizovou suciastkou ? To by ma zauimal ten mechanizmus.

Věšák

Citace od: STARHAWK kdy 21.03.2010, 20:02:38
To by ma zauimal ten mechanizmus.
Já bych čekal, že má skrz zdi vedený axle až ke dveřím, jejichž otevírání bude nejspíš podobný mechanismu v separatist shuttle...
Ale taky bych ho rád viděl....

tadeasb

Citace od: STARHAWK kdy 21.03.2010, 20:02:38
Velmi pekne. To sa tie dvere fakt ovaraju tou zadnou krizovou suciastkou ? To by ma zauimal ten mechanizmus.
od knob wheel vede axle do tohohle dílu http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=32324 v kterém je to rozvedeno bevelama do dvou os který vedou na obě strany dveří. Jsou zakončeny oboustranym bevelem na který přilehá na technic gear rack

Filipkod

WOW... veľmi pekné a tie dvere no nemam slov :) ...
Nech vás lego sprevádza !

tadeasb

Ze zájezdu do jižní Anglie jsem si z brightonského lego shopu přivezl chybějící díly a stavba je konečně hotova!

Vasyk

Pěkná stavba, pěkné foto, jednoznačně profi práce  ;).

Robbed

Tak tohle je parádní!. Jenom detail - ta skála vepředu ve filmu nebyla ne ? (ne že by tam vadila).

tadeasb

Citace od: Robbed kdy 10.05.2010, 17:09:25
Tak tohle je parádní!. Jenom detail - ta skála vepředu ve filmu nebyla ne ? (ne že by tam vadila).
No tohle není podle filmu ;D Jenom jsem se nechal inspirovat. Všem děkuji za kladné komentáře  ;)

MasterWindu

Dark ages forever ...

Hardegon

Citace od: tadeasb kdy 10.05.2010, 16:54:45
Ze zájezdu do jižní Anglie jsem si z brightonského lego shopu přivezl chybějící díly a stavba je konečně hotova!

Tohle je krásná práce. Klobouk dolu. Má to skvělou atmosféru.

blackrabbit

#18
Pěkná práce. Taky jsem si tohle jednou stavěl, ovšem to nevypadalo takhle... Bez toho rušivého pozadí je to úplně jiná stavba.  ;)

Daniel

Bunkr z venku je naprosto super práce ;)

gearcs

Mě se to taky moc líbí, palec nahoru ;)