Identifikace SW minifigů ochutnáním

Založil eNTy, 12.03.2010, 09:04:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

eNTy

Ehm....ano. Dívka dokázala identifikovat 4 z 5 SW minifigů v německé soutěži Vsadtě se....pouze ústy.

http://www.youtube.com/watch?v=YR28oWPJ8vA&feature=player_embedded#

S.t.a.l.k.e.r.

Tento comment je dobrý:  ;D

Every time I get more star wars Lego characters I stick them in my mouth to memorize the flavor. All the cool kids do it.

Nerozumiem nemčine ale naozaj sa jedná o chuť? Keby jej strčili do úst Artoo-a asi by nemusela dlho ochutnávať...

Icewalker

No tak neměl jsem sílu dokoukat to do konce. Ale překvapilo mě, co všechno za hlouposti jsou dnes schopni vysílat ve veřejnoprávní televizi. Je fakt, že ČT na tom není o nic lépe :P
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Mareken

Hehe,ale podle mě spíš než chutě si zapamatuje tvary a jazykem potom pozná o co jde viz třeba jak se spletla a místo Snowtroopera řekla Bobbafetta. Nebo si každýho minifiga natřela příchutí  >:D
Moje bs galerie Hledejte pod "Mareken"

Hardegon

Kdybych tohle dělal doma, každý si řekne, že jsem blázen. Ale když jsou kolem kamery, je to úžasná zábava...

Souhlasím že spíš zná tvary. Ochutnávat je je asi trochu divné...ale ona je to vlastně i divná soutěž.

Věšák

Teda...ten zvuk když měla v puse snowtroopera....málem ho překousla...chudák fig :)
Ale že si ho spletla s Bobou se teda divim, ten má tu helmu dost jinou....

Podle mě to nebude jen tvarem....jak by asi poznala, že ten han solo je z falcona a ne třeba z endoru?
taky by mě zajímalo, jestli by byli schopný jí dát do pusy někoho kdo má plášť :)  :P

Matošo

Citace od: Věšák kdy 12.03.2010, 15:15:46
Podle mě to nebude jen tvarem....jak by asi poznala, že ten han solo je z falcona a ne třeba z endoru?

no na mě to působilo jako nějaká soutěž typu "Hodina pravdy" a podle mě jí nejprve dali ty různý figy a musela se je naučit poznat a je klidně možný, že k nim musela i znát, odkaď jsou. No a jestli žádnej jinej Han Solo v nabídce nebyl... tak by si akorát musela pamatovat, že je z Falcona ...

ale kdoví, jak to bylo...

jinak naprosto souhlasim s: "completely useless skill" ...

MwK

Krásne sú všetky tie minifigy pokope... :)
Aj keď dosť úchylná súťaž... :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Matošo kdy 12.03.2010, 16:03:09
no na mě to působilo jako nějaká soutěž typu "Hodina pravdy" a podle mě jí nejprve dali ty různý figy a musela se je naučit poznat a je klidně možný, že k nim musela i znát, odkaď jsou.
Pokiaľ je mi známe, tak do súťaže Wetten das... (v preklade tuším Stavme sa že...) sa hlásia ľudia s rôznymi 'schopnosťami' sami. Pozerám to rád, niekedy sú stávky ozaj zábavné. Celebrita si musí tipnúť, či sa súťažiacemu podarí splniť podobne ujetú úlohu. Ak prehrá celebrita, berie na seba nejaký záväzok. Napr. Giorgio Moroder (autor hudby k Flashdance, ...) na seba navliekol mundúr tirolskej dychovky a s bubnom na bruchu pochodoval s kapelou cez mesto a hral.  ;D Tiež by ste neverili že trénovaný horský cyklista môže byť na zjazde rýchlejší ako rakúsky lyžiar reprezentant...