(vlastní) radnice v Pečkách u Kolína

Založil cendix, 16.01.2010, 01:47:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

cendix

Pro kolejiště do Roztok jsem postavil tuto radnici.

cendix

A tady je můj výtvor. Některé detaily přijdou doladit, až bude materiál.

Shmade

Jak přes kopírák. :)  Moc se mi líbí jak stavíš.

Bery

Moc se mi to líbí velice povedené. :o
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

AdamKo

Super dílko! ;) Líbí se mi citlivě propracované detaily, jen tak dál :D

Jonas

Hodně realistický model. Vidim v něm řadu zajímavých a inovativních stavebních technik
Jonas - Můj Brickshelf

hadato

Opravdu krásný model, jen tak dál.

Sugarfree

Je to pěkná stavba, ale co kdyby byla střecha červená jako na fotce? Nebylo by to lepší? I s tou černou je to hezké, ale ta červená by se mi tam líbila víc, ale to je na tobě ;) Co je to na tím barevným znakem? To jsou hodiny nebo další jiný znak?
LEGO TECHNIC ...it´s my style...

Icewalker

Zpracování se mi moc líbí. Úspora v "hloubce" budovy je praktická, a neubírá na působivosti. Zajímalo by mě, jestli jsi uvažoval udělat budovu krapet symetričtější - tím myslím, že by nalevo a napravo od vchodu byly na šedém podkladu vždy 2 svislé řady oken (narozdíl od stávajících 3 a 1).
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

otaznik

Pěkná "čistá" stavba.
BTW: proč není střecha červená, jako na originálu? Ne, že by to vadilo, jen se ptám.

Jindroush

Citace od: Icewalker kdy 17.01.2010, 13:27:00
Zpracování se mi moc líbí. Úspora v "hloubce" budovy je praktická, a neubírá na působivosti. Zajímalo by mě, jestli jsi uvažoval udělat budovu krapet symetričtější - tím myslím, že by nalevo a napravo od vchodu byly na šedém podkladu vždy 2 svislé řady oken (narozdíl od stávajících 3 a 1).

Páč by se mu tam nevešel ani jeden štít, takže tato komprese je asi jediná možná (pokud byla nutná). Symetričtější by bylo hezčejší, o tom žádná.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

cendix

Radnici jsem chtěl udělat symetrickou, ale pak by se už do ulice žádný jiný dům nevešel. ;D Snažil jsem se o přijatelný kompromis vzhledem k ostatním domům, co do rozsahu. Nakonec ani v reálu není symetrická.
A černá střecha: 1. lépe mi pasuje k barvě fasády i k barvě střechy na věži
                           2. předpokládám, že v době vzniku byla kryta šindelem
                           3. červených střech jsem spotřeboval na hradecké nádraží, které bude také v Roztokách