(vlastní) Boj z ep. III

Založil Martys08, 01.01.2010, 19:39:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Martys08

Zkušeným stavitelům to bude ,asi připadat jen jako upravený terén a směs setů.
Jeden klon pilot náhodou spadnul s V wingem poblíž tábořiště droidů.Nepozorovaně se přiblížil k tábořišti.Hned zavolal na nejbližší základnu klonů.Mistr Windu ihned vyrazil s clone turbo tankem a jedním AT RT.V džungli se spustila zuřivá bitva.(Naštěstí měl klon pilot sebou GPS :))

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Girion

No nápad dobrej ,ale co foto  ???  ;D
"Jestliže hledání kostek za každou cenu je šílenství, pak ano můžete mi říkat že jsem šílený."

Martys08

Fotky mi nějak nešli a teď další fotky.

Hardegon

Nějak mi to přijde bez nápadu. Jen vyskládané sety.  ::)

Věšák

Citace od: Hardegon kdy 01.01.2010, 20:17:48
Nějak mi to přijde bez nápadu. Jen vyskládané sety.  ::)
Moje řeč, přijde mi to skoro až přeplácaný na tak malou plochu, taky by to chtělo víc akce :) a menší fotky ;)
Ale celkem mě zaujal klon v sudu...docela vtipný :)

Martys08

Taky se mi zdá ,že džungle je moc přeplácaná,musím si sehnat ještě jednu zelenou desku.

MwK

Citace od: Věšák kdy 01.01.2010, 20:52:56
Ale celkem mě zaujal klon v sudu...docela vtipný :)
Prosím kde ho vidíš? Ja si idem oči vyočiť a nič... :o

No a k stavbe, poviem to otvorene, nič moc. Bez akcie, bez nápadu, treba to vylepšiť.
Viem o čom hovorím, ja sám som mal hroznú diorámu a nakoniec sa nato dá celkom pozerať. Len treba všetko premyslieť, "oživiť" a dotiahnuť do konca. ;)
Inak, neodpustím si, divné je aj to že Gunray tam len tak stojí, to by nikdy neurobil, utekal by... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Girion

Že by vzpoura  ??? ,nevím ale aspoň co si já myslím imperiálové a droidi nebojovali proti sobě  ;) .
"Jestliže hledání kostek za každou cenu je šílenství, pak ano můžete mi říkat že jsem šílený."

smiky

Citace od: MwK kdy 01.01.2010, 20:59:40


Prosím kde ho vidíš? Ja si idem oči vyočiť a nič... :o

No a k stavbe, poviem to otvorene, nič moc. Bez akcie, bez nápadu, treba to vylepšiť.
Viem o čom hovorím, ja sám som mal hroznú diorámu a nakoniec sa nato dá celkom pozerať. Len treba všetko premyslieť, "oživiť" a dotiahnuť do konca. ;)
Inak, neodpustím si, divné je aj to že Gunray tam len tak stojí, to by nikdy neurobil, utekal by... ;D
Klon v sudu je na 5. snímku pod Spider walkerem (nebo jak se tomu říká) a vedle té budky....Jinak k diorámě, být tebou začal bych něčím menším klidně jen na 32x32 a nacpat to detaily a pořádnou akcí  ;)

Věšák

#9
Citace od: Girion kdy 01.01.2010, 21:37:04
Že by vzpoura  ??? ,nevím ale aspoň co si já myslím imperiálové a droidi nebojovali proti sobě  ;) .
Pleteš jabka s hruškama....
Impérium bylo v jiný éře než droidi.Tohle je bitka mezi droidy(armáda separatistů) a klony(armáda republiky).Imperiálové bojovali proti rebelům, o éru pozdějc...

Citace od: smiky kdy 01.01.2010, 21:52:10
Jinak k diorámě, být tebou začal bych něčím menším klidně jen na 32x32 a nacpat to detaily a pořádnou akcí  ;)
Moje řeč :) jen bych dodal, že by nebylo marný, když je plocha malá, vynechat obří modely...

Citace od: MwK kdy 01.01.2010, 20:59:40
Inak, neodpustím si, divné je aj to že Gunray tam len tak stojí, to by nikdy neurobil, utekal by... ;D
Neutíkal...on by tam ani nebyl ;D

Rhox

Nějak nerozumím té "kryptě" se Sand Green střechou...

Martys08

Všem moc děkuji za rady.Aspoň nejste takový tvrďáci jako Colonel32 který jenom napíše BOTOM.

Hardegon

Citace od: martin15 kdy 02.01.2010, 16:45:32
...Aspoň nejste takový tvrďáci jako Colonel32 který jenom napíše BOTOM.

Spíše bych očekával nové fotky vylepšené verze, než takovéhle poznámky...  :-X

Martys08

Fotky o dokončení příběhu budou zítra dnes jsem byl na túře.

Martys08

#14
Je to jen malé vylepšení které je zaměřené na slovo "akce" .

Zuřivá bitva se přesouvá za hradby droidů.AT RT byl sestřelen Spider Walkerem.Spider Walker a Corporate Alliance Tank Droid byli sestřeleni palbou z clone turbo tanku.Odvážní klonové se vrhají na droidy a pokoušejí se je zneškodnit holíma rukama,jeden klon v žlutě značeném brnění trošku předcenil svoji sílu a vrhl se na Super Battle Droida.Mistr Windu se pokusil chytit Nuta Gunraye ,ale cestu mu skřížil Droideka.Klon pilot díky své nešikovnosti vypadl ze sudu a řekl: sakra zaryl jsem si vysílačku do zadku.

Martys08

Další foto:

Hardegon

Citace od: Hardegon kdy 01.01.2010, 20:17:48
Nějak mi to přijde bez nápadu. Jen vyskládané sety.

Jen sety na hromadě. Takový zmatek mám doma když bourám. Nevím, jestli je to fotkami, nebo to tak skutečně je.

Martys08

#17
Ty sety jsou spadlý ,protože jsou jako  vybouchlý.A při boji je zmatek ne?
A zakončení příběhu.
Mistr Windu Nuta Gunraye nechytil ,protože mu zabralo chvíli než zneškodnil droideka.Ale ten to boj přinesl užitečný poznatek Nute Gunray má velmi rychlé nohy hlavně když mu za zadkem střílí kloni.Kloni zvítězili a zazvonil zvonec a boje je konec.

Hardegon

Citace od: martin15 kdy 03.01.2010, 20:32:54
Ty sety jsou spadlý ,protože jsou jako  vybouchlý.A při boji je zmatek ne?

Aha. Měl jsem to hned poznat! Na takový argument nemam co říct. Už mlčim.  :-X

BlackDemon

Citace od: martin15 kdy 03.01.2010, 20:32:54
Ty sety jsou spadlý ,protože jsou jako  vybouchlý.A při boji je zmatek ne?
A zakončení příběhu.
Mistr Windu Nuta Gunraye nechytil ,protože mu zabralo chvíli než zneškodnil Super Battle Droida.Ale ten to boj přinesl užitečný poznatek Nute Gunray má velmi rychlé nohy hlavně když mu za zadkem střílí kloni.Kloni zvítězili a zazvonil zvonec a boje je konec.
jj při boji je zmatek ale vetšinou vetší ploše na takovoudle plochu bych toho tolik nadával zvlášt to kazí ten clone turbo tank
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Póža

Citace od: martin15 kdy 03.01.2010, 20:32:54
Ty sety jsou spadlý ,protože jsou jako  vybouchlý.A při boji je zmatek ne?
A zakončení příběhu.
Mistr Windu Nuta Gunraye nechytil ,protože mu zabralo chvíli než zneškodnil Super Battle Droida.Ale ten to boj přinesl užitečný poznatek Nute Gunray má velmi rychlé nohy hlavně když mu za zadkem střílí kloni.Kloni zvítězili a zazvonil zvonec a boje je konec.

Hardegon ti chtěl jenom slušně naznačit, že je to nic moc, že to je pouze pár koupených setů vyskládaných na pár podložkách připevněných k sobě, že je to nepřehledné, a že je to dobré akorát pro to , aby si dítě pohrálo, nikoliv pro to aby jsi tím ohromil byť jen polovinu fóra :-)

Martys08

Já Hardegona chápu že je to nic moc.
Na tak malou plochu to už zkusím nedávat

Věšák

Citace od: Hardegon kdy 03.01.2010, 20:39:49
Citace od: martin15 kdy 03.01.2010, 20:32:54
Ty sety jsou spadlý ,protože jsou jako  vybouchlý.A při boji je zmatek ne?

Aha. Měl jsem to hned poznat! Na takový argument nemam co říct. Už mlčim.  :-X
Vybouchlý sety bych čekal rozsekanější,ne jen překocený.... ::)

Teď je to ještě mnohem nepřehlednější jak je to jedno na druhym.... >:(

Příště zkus zareagovat spíš, než na slovo "akce", na slovní spojení "moc na malé ploše" >:D

Citace od: martin15 kdy 03.01.2010, 20:20:09
Mistr Windu se pokusil chytit Nuta Gunraye ,ale cestu mu skřížil Super Battle Droid.

Je to droideka, super battle droid je ten černý.... :P

Zkus to všechno sundat, trochu propracovat terén a pak tam pár setů vyskládat, popř. nějaký rozebrat a umístit je tam rozpadlý... :)

Póža

Citace od: Věšák kdy 03.01.2010, 21:08:39
Zkus to všechno sundat, trochu propracovat terén a pak tam pár setů vyskládat, popř. nějaký rozebrat a umístit je tam rozpadlý... :)

Spíše zkus postavit nějakou diorámu, ne jenom podložky a na ní pár kostek...:-)

Robbed

A hlavně MENŠÍ a oříznuté fotky!
Většinu lidí odradí, když otevřou fotku a vidí jen 10% obrázku, kde je koberec. Neříkám že je těžké si to oddálit (někdo to má nastavené automaticky), ale ty prezentuješ svůj výtvor a ty chceš, aby se to líbilo ostatním. Takže je to tvém vlastním zájmu.
Pokud nevíš jak zmenšit fotky, tak něco je napsané tady nebo dej do googlu "zmenšit fotky".


Věšák

Citace od: Robbed kdy 03.01.2010, 21:38:54
A hlavně MENŠÍ a oříznuté fotky!
Většinu lidí odradí, když otevřou fotku a vidí jen 10% obrázku, kde je koberec.
Pokud jde o mě, tak mě už většinou odradí, když se mi fotka otevře v novém okně... :-\

Citace od: Poza kdy 03.01.2010, 21:24:07
Spíše zkus postavit nějakou diorámu, ne jenom podložky a na ní pár kostek...:-)

Tak jsem to myslel, jen to asi vyznělo trochu jinak... :)

Póža

Citace od: Věšák kdy 03.01.2010, 21:46:53
Tak jsem to myslel, jen to asi vyznělo trochu jinak... :)

Nebo jsem to blbě pochopil :-) Měl jsme na mysli třeba nějaké město.. základnu.... palác..

Martys08

Mě zmenšuje fotky táta ,protože já to neumím.Zkusím sehnat menší.Už mám nový terén udělal jsem to na malý ploše 32x32 ,ještě ho zkusím vylepšit ukážu během týdne.Potom zkusím nějakou základnu.

Martys08

#28
Tak nový terén.Pod vyvýšeným terénem jsou jen takové sloupy, nemám dost kostek na celé obdělání,dám tam power miners nebo něco takového.

Ondra

Vrátil jsi mi dětství tohle jsem stavěl když mi bylo 5  ;D .