Vánoce/Vianoce 2009

Založil Filipkod, 04.12.2009, 09:59:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Nóó, tak som ešte nejaké to Lego dostal, respektíve aj Lego tématiku od tety...
Viem že to nieje celkom "kóšer" s použitím ochranných známok atď ale potešilo to... :)

(Je to podložka pod myš, klúčenka kde je minifig a nápis "Marcovi" no a pokladnička s nápisom akým vidíte ;D)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Měch

já dostal lego 8466 4X4 offroader, jsem z toho úplně na větvi, a ještě mi strejda elektrikář rozšířil lego kabely, takže teď mám 4 3metrové káble, prostě paráda
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Filipkod

#32
to je super !  ;).... ja som ešte zabudol rozbalit jeden darček  ;D a bolo v nom lego  7241 velitelské auto hasičov a 5620 zametač ( moje prvé MISBI  :D)
Nech vás lego sprevádza !

S.t.a.l.k.e.r.

Počíta sa aj to, čo si človek nadeľuje počas celého roka ?  ;D

Siegnord

Citace od: Stalker kdy 28.12.2009, 11:27:46
Počíta sa aj to, čo si človek nadeľuje počas celého roka ?  ;D

Moje řeč.  ;D

Miketuk

Ne, jen to co si nadělíš k Vánocům ;D Já jsem dostal set 7078 a nadělil jsem si krabici dílů z PaB a BL.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Miketuk kdy 28.12.2009, 11:32:26
Ne, jen to co si nadělíš k Vánocům ;D
Mmm, v takom prípade nič. My sme mali nematerialistické Vianoce, ale aby bola zachovaná tradícia, tak som to včera dodatočne napravil setmi 8014 a 7636. Myslíte, že je ten kombajn vhodný na motorizáciu ??

peter

Citace od: Stalker kdy 28.12.2009, 11:46:09
... a 7636. Myslíte, že je ten kombajn vhodný na motorizáciu ??

Když se chce, všechno jde ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Zoufalec

Zoufalcova nadílka

Matošo

Tleskám a blahopřeji !

Filipkod

WAW! krásne sety niektoré znich zhánam už dlhé roky  ;) veľmi pekný darček od ježiška  ;D
Nech vás lego sprevádza !

tazzy

Sice opozdene, ale prece: :)

Zoufalec

Co to Duplo ???

Vzhledem k Tvému věku nepředpokládám, že si s ním hraješ a potomky taky asi ještě nemáš... ;)

tazzy

A jeste bych vam chtel poprat, jiz z roku 2010, aby byl pro vas co nejstastnejsi a prinesl mnohem vice Lega nez rok minuly ;)

Mam dve netere, Duplo dum nadelil Jezisek jim :) Ale taky jsem si s nim uz pohral ;D

Woyta

PF2010
http://www.youtube.com/watch?v=T9CatkIhCnk

Omluvte chyby. Splacano narychlo behem odpoledne. A ted kolem pulnoci nahrano. Zitra budu opravovat chyby.

//Momentalne se jeste zpracovava.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Martys08

#45
Všiml jsem si až teďka.Ježíšek mi pod stromkem nechal star wars clone turbo tank 7261 bez svítícího mistra Windu a s klonem navíc a star wars Separatist Shutle 8036,Corporate Alliance tank droid,star wars battle pack droid a clone 7655,7654,Space Police 5969 a creator 6177.


                                  PF 2010

S.t.a.l.k.e.r.

Šťastný a úspešný Nový rok všetkým !

Pri téme Vianoce som takmer zabudol na drobnosti z edície Clone Wars, ktoré bolo možné zakúpiť s novinami Daily Mirror. Tešil som sa najmä na figy clone trooperov, ale vďaka kamoške mám aspoň toto.