Specializovaná LEGO prodejna. Je v Brně nějaká????

Založil mfstudio, 31.08.2009, 08:37:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mfstudio

Chtěl bych se zeptat, jestli je u nás Brně specializovaná LEGO prodejna. Když jsem by totiž malý kluk tak vím jistě že byla. Chodil jsem tam s babičkou. Byl to poměrně malý obchod, ale regály byly vysoké a všude LEGO. Uprostřed byla na stole prosklené akvárko, kde byly nejnovější sety. Pan prodavačka byla vždy velmi milá, otevřela mě akvárko a já jsem si s tím LEGEM mohl hrát. Mám na ten ochod krásné vzpomínky, ale ted uz ten obchod není, aspň ne na místě kde původně stál. Nevíte jestli je tady v Brně nějaký jiný? Víte mě už celkem leze na nervy chodit do těch hračkářství a mezi dalším milionem hraček hledat malý regál s LEGEM. Přes internet sice nakupuji, ale nemá to tu atmosféru...  :( :( :-[ :-[ :-[ :'( :'( :'( kdybyste měli nějaké informace, tak to jsem prosím dejte :) DĚKUJI

TomB

Jojo, taky si na ten obchůdek vzpomínám...
On se myslím 3x stěhoval, a pak zanikl z toho důvodu, že velké hypermarkety nakoupí za cenu x třeba 2000ks, ale on, jakožto malá hračkárna nakoupí 100ks, za úplně jinou cenu, takže musí prodávat dráž, a lidi si radši nakoupí levněji.
Myslím ale, že se "znovuzrodil" na Slovensku...
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Miketuk

Tahleta prodejna nabízí rozvoz po Brně zdarma, sídlo mají v Hodoníně, ale v Brně je možná někde pobočka. Zkus to projet.

Gibur

Je to dobráv prodejna,mají tam některé vzácné sety.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

ghost963


Anatyt

#5
Citace od: ghost963 kdy 31.08.2009, 11:30:31
Docela mě překvapilo že v nabídce je tento set:
http://www.legenio.cz/LEGO/Ostatni/1565-LEGO-10197-Fire-Brigade-Hasicska-zbrojnice-Exklusivni-set.html

Jj, ten majú (aj keď iba vybrazený). Ale Space Police III. nemajú. :(

Helena

Pokud vím, tak bývala prodejna Lega na Slovákově 11, na Hrnčířské a později i na Pekařské, nicméně nemám jistotu o existenci jediné z nich.  >:(

Takže kromě internetových obchodů navštěvuji především Sparkys na Masaryčce..
Helga

TomB

No a ještě to jistí Vágner, ve třetím poschodí, a maj tam toho celkem dost, byl sem tam nedávno.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

MeNadruhou

Autíčkárna ve špalíčku má také zajímavé sety byla tam i jakási pirátská lod z řady 101xx .
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

bartas

Lego obchody v Brně (speciálka už dávno neexistuje, pouze Legenio z Hodonína má na Křížové ulici 18 osobní odběr a předváděcí místnost Lega ve společnosti Agem.cz, což je snad kamarád od majitele Legenia):

Sparkys - katalogové ceny, celkem nezajímavé
- Dům hraček Brno, Masarykova 1
- Dárky NG Vaňkovka    Brno, Ve Vaňkovce 1
- Dárky OC Královo Pole, Brno, Cimburkova 4
- Dárky OC Olympia Brno, U dálnice 777

Pompo - katalogové nebo mírně nižší ceny, vyjímečně akce, maloobchod redistributora Lega MPK
- 602 00, Brno Město,Náměstí Svobody 85/16
- 664 42, Brno - Modřice,U dálnice 777

Bambule - katalogové ceny, vyjímečně doprodejová akce, maloobchod redistributora Lega All Toys
- NC Královo Pole Cimburkova 4, 636 00 Brno-Královo Pole
- BAMBULE AVION SHOPPING PARK BRNO Skandinávská 4, 619 00 Brno

Legenio - internetový obchod Hodonín s osobním odběrem a předváděcí místností v Brně, Křížová 18, lehce nižší ceny, občas exklusivní sety.

Vagner obch. dům - Česká ulice, katalogové ceny, omezený sortiment

Autíčkárna - Velký špalíček, 1.patro, katalogové nebo vyšší ceny, starší sety.



Pokud někdo víte, kde nakoupit sety za výhodné ceny (myslím tím v zahraničí, dejte vědět).

bartas

#10
Před týdnem byla v Brně otevřena prodejna hraček Dráčik, nachází se v přízemí Velkého špalíčku.

Dle vyjádření vedení, probíhají jednání o otevření druhé prodejny v Brně již s klasickou výměrou.

Systematik

#11
Tak dle mapyobchodu.cz:

HM Studio
---
HM Studio Brno, Vídeňská 100 - OC Futurum
HM Studio Brno, Netroufalky 770 - Campus Square

Pompo
---
Pompo Brno, náměstí Svobody 16 - OD Rozkvět
Pompo Maxi Brno, U Dálnice 777 - Olympia

Puntanela
---
Puntanela Brno, U Dálnice 777 - Olympia

Sparkys
---
Sparkys Brno, Masarykova 1
Sparkys Brno, Ve Vaňkovce 1 - Vaňkovka
Sparkys Brno, Cimburkova 4 - NC Královo Pole
Sparkys Brno, U Dálnice 777 - Olympia

+ Vagner, Česká 16/18

----------------------------------------
+ osobní odběr z legacek.cz na Leitnerové 34 -  nový dům nad Sedmi šváby - na rohu s Kopečnou
+ osobní odběr z legarna.cz na Oblé 64c
+ osobní odběr z legenio.cz na Křížové 18

EDIT: Hračky a papír WIKY s.r.o. mají jen kopie, originál LEGO ne!

Jezevec

S Legárnou v Brně mám jen samé dobré zkušenosti a kupodivu dost lidí o tomto obchodě ani neví. Je hodně maličký, spíš jen výdejna, ale výběr je řekl bych dost široký. Hlavním a největším pozitivem je ale cena. Oproti Bambuli, Pompu, Sparkys, Globusu, Tescu a jiným obchodům, kde je v Brně lego standardně k dostání, má Legárna u drtivé většiny věcí o 10-25% nižší ceny. Nakupoval jsem tam už několikrát a spokojenost. Líbí se mně, že lego tam člověk sežene za cenu, která je všude jinde akorát tak při výprodeji nebo ve slevě (tzn. člověk to musí hlídat a čekat na to). Naproti tomu v Legárně je sleva dá se říct pořád. :D Plus všechno zboží uvedené na webu jako "skladem" tam skutečně mají, jinde jsem se setkal s tím, že to takto vždycky nefunguje. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Veselé Kostky

My máme prodejnu v Brně Medlánkách jenom s legem. Najdete tam kostky na váhu, nějaké limitované a unikátní stavebnice a hrací a stavicí koutek pro děti, ale často se nám tam zahrajou i tatínkové :) Adresa je tady: https://www.veselekostky.cz/scripts/provozovatel.php

Jezevec

Ne, že bych Vám to chtěl nějak kritizovat, ale ta nabídka kostek na váhu není moc pro normální lidi, cena 1500 Kč za 1kg dost odradí.  :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Veselé Kostky


sohibil

Neviem či je to Lego špeciál ale pred polrokom som objavil drobný krám menom ihračkářství a Lega sú tam hromady. Nájdete ho kúsok od Mendláku, po ceste smerom na Úvoz, na ľavej strane.
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

sohibil

Nedávno som bol v Brne a zistil že mnou zmieňovaná predajňa je už zrušená. Týmto sa ospravedlňujem všetkým, ktorých som zmiatol.

Ale objavil som inú hračkáreň na rohu Vídeňské a Gallašovy (blízko zastávky Celní) a podľa výkladov tam majú Lega celkom dosť, dokonca aj nejaké staršie sety.
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.