(vlastný) Dutá pyramida

Založil Maci, 04.11.2005, 18:44:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Maci

Holce ( 7 let) už to jde od ruky, musím se pochlubit. ;)  Momentálně u nás letí faraóni. Vršek pyramidy je plný a dá se lehce sundat. S tím jsem jí trošku pomohla. Uvnitř se prohánějí příšery. ( Nechala jsem jí - trochu předčasně - koukat na film Mumie. )

Teddy Bear

Hezke, barevna jednotnost, pozdravuj! ;)
Buďte sami sebou!!!

Police collector

Moc hezká pyramida - typ Chuef - stupňovitá. (PS: doporučuji sehnat hru Pharaoh anebo Childerns of Nile - budují se tam nejen pyramidy ale celý starý Egypt). Pedagogické, veskrze nenásilné, určitě se by se to dcerce líbilo.
Terminated.

Maci

Díky za typ na hru pro malou. Ta celkem libá barevnost je výsledkem toho, že když holka staví tak jí připravuji kostky jedné barvy. Je stále líná je hledat sama a mastí to tam jak jí přijdou pod ruku. Já to dělám taky  :-[ ( má být po kom),  ale mě  moje maminka už  kostky podávat nechce... :'(

Micho

Ten nápad sa mi veľmi páči. Kocky sú ako stvorené na stavbu pyramíd. To vymyslela úplne sama malá? Nie, lepšie je napísať veľká slečna, druháčka.  ;)

Maci

Já jsem jí začala stavět plnou, ale holka začala protestovat, že tam chce mít panáčky a tak jsem to nechala na ní.
Teď mě napadlo, že by nebylo marné udělat pyramidu rozebírací po jednotlivých patrech a ty sestavit jako trojrozměrný  labyrint skutečných chodeb v pyramidě. Zvednutím a pootočením patra vždy o 45 stupňů by vznikaly pokaždé jiné kombinace chodeb. A jen jedna cesta by pak vedla skrz pyramidu sešupem rovnou k sarkofágu. Problém je v tom, že aby si to člověk fakt užil musel by mít rozměry lego panáčka.  ;D. A asi by to drželo dost problematicky při sobě.

Colonel32

drzeni pri sobe by rozhodne nemuselo byt takovy problem, jako dostatek dilu... pokud totiz cast kostrukce kadeho patra udelas z plates a pripadne nejakych technic dilku, tak to bude drzet hodne solidne

Maci

Já to zkusím, zatím jen tři patra, a udělám jí stupňovitou jako je ta v Sakkáře.

Micho

Citace od: Maci kdy 07.11.2005, 21:17:33
Já jsem jí začala stavět plnou, ale holka začala protestovat, že tam chce mít panáčky a tak jsem to nechala na ní.
Teď mě napadlo, že by nebylo marné udělat pyramidu rozebírací po jednotlivých patrech a ty sestavit jako trojrozměrný  labyrint skutečných chodeb v pyramidě. Zvednutím a pootočením patra vždy o 45 stupňů by vznikaly pokaždé jiné kombinace chodeb. A jen jedna cesta by pak vedla skrz pyramidu sešupem rovnou k sarkofágu. Problém je v tom, že aby si to člověk fakt užil musel by mít rozměry lego panáčka.  ;D. A asi by to drželo dost problematicky při sobě.

Tento nápad vyzerá veľmi zaujímavo.  8)  Pokiaľ ho Maci zrealizuješ, tak to určite daj na fórum. Držím palce.  ;)