(Cizí) Hanseatic Town, Anno Domini 1389

Založil MwK, 08.06.2009, 20:54:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Osobne si myslím že je to veľmi pekné dielo plné super detajlov...
Zaslúži si svoju tému. :)

Galéria na BS a téma na EB .
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Šejmus

Zem je ošklivá... tím si to zkazil
Fool of a Took!

maeror

Ale loď je svérázná! Nejsem si jistý, jestli jsem podobně postavenou plachetnici kdy viděl...

Hardegon

Budovy nádherný, lod promakaná (zvlášt plachta). Ale když vidim ty figy s neoriginálníma nohama ale z dílů... brrr. To mi moc nesedí.  :P

peter

Je to pěkné a nápad na plachtu je myslím originální. Figové, kteří mají nohy z dílů se mi líbí, pěkně vystihl dobové svršky. Co se mi na figách nelíbí, jsou jejich vykloubené (přetočené) ruce. Bohužel tento nešvar se výdávám velmi často, zde na kostkách nevyjímaje :(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ravenhorn

CitaceJe to pěkné a nápad na plachtu je myslím originální. Figové, kteří mají nohy z dílů se mi líbí, pěkně vystihl dobové svršky. Co se mi na figách nelíbí, jsou jejich vykloubené (přetočené) ruce. Bohužel tento nešvar se výdávám velmi často, zde na kostkách nevyjímaje Smutnej

Problém je v tom, že třeba mně se takhle ruce líbi mnohem více a víc to odpovídá reálnému tvaru ruky (velmi vzdáleně, ale přeci jenom o kousíček reálnější).

Obráceně to vypadá, jako když ty figové mají seseknuté ruce.
Castle, Pirates a Star Wars.

peter

Asi jsi mě nepochopil, ale takhle to je dobře:
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

tadeasb

Mě tam trošku vadí kombinace růžových a žlutých obličejů a rukou ale jinak je to výborné