Republic Dropship with AT-OT Walker™

Založil rukay, 03.05.2009, 14:46:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rukay

Tohle se ještě včera prodávalo za 6499Kč na Aukru :).Dneska už to tam nemůžu najít a je to hrozná škoda :'(. Úplně mě to fascinuje. Prodávat se to tady tak už je moje. Skoušel jsem k tomu najít alespoň návod - rozebral bych i všechny stavebnice co mám teď postavený včetně Millenuim Falcon a AT-AT, nebo MTT a AT-TE, ale nikde jsem ho nenašel- tak kdyby jste ho někdo měl, dejte mi vědět. Číslo stavebnice je 10195 a u nás se neprodává. Rád bych taky věděl proč to tak je? To si v LEGO myslej, že tu není dost silná lego komunita, která by takovýhle skvělí věci koupila? Mě to příjde dobré, že se ještě oběvila nějaká nová, velká stavebnice. Už mám novej důvod proč si sehnat lepší brigádu.
;)
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Colonel32

Ten set je běžně dostupný na českém SH za 6999 kč.

Vzhledem k jeho ceně je samozřejmě pochopitelné, že běžné obchody ho neprodávají.

Jindroush

IMO je to stejně exclusive/Hard to Find, takže ho běžné obchody ani nedostanou do nabídky, nehledě k ceně, přeci jen se v pompech ty RCX za 10000 docela povalovaly.

Když to bylo na Aukru za ty prachy, tak to asi byl zas nějakej kladenskej 'vzorek', nebo jak tomu tady někteří říkají.  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

Citace od: Jindroush kdy 03.05.2009, 14:53:16
Když to bylo na Aukru za ty prachy, tak to asi byl zas nějakej kladenskej 'vzorek', nebo jak tomu tady někteří říkají.  :P

Technicky vzato se to v americe dá s dobrým kurzem koupit za 5000, ale vzhledem k poměru zisk/námaha to u tohoto setu považuji za velmi nepravděpodobné.

rukay

Našel jsem to na eBay z Austrálie za v přepočtu za 4699. ;D
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

MwK

Citace od: Colonel32 kdy 03.05.2009, 14:59:30Technicky vzato se to v americe dá s dobrým kurzem koupit za 5000, ale vzhledem k poměru zisk/námaha to u tohoto setu považuji za velmi nepravděpodobné.
Dá sa to určite,mám to potvrdené...
Ale kedže je to veľká krabica a už mám tento set sľubený od niekoho iného, neriešil som to.

Ale ajtak sa mi zdá táto téma zbytočná.
To isté sa tu riešilo už pri Falcone a veľa iných. :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

rukay

Promiň, ale byl jsem asi hodně zaslepen tou nádherou. Řekl bych, že mě to uchvátilo ještě víc, než starý Millenium Falcon, který jsem si vybral, hned snad jako svoje první Lego, i když jsem ho dostal až nedávno. Mě tenhle set přijde prostě úžasnej. A když si to tak vezmu tak to není tak hrozná cena. Vždyť za každou z těch stavebnic bych i ty 3000Kč dal.
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

B.A.X.O

mňa tento set jednoducho nejak nezaujal. Je dobré ho mať, ale za tie peniaze to radšej investujem do starších setov, ktoré viac obohatia moju zbierku. + tohto setu hlavne je, že je tam dosť minifigov klonov...ale inak ten LAAT a tak...tie zlate disky u tých lyžíc, proste nejak extra to na mňa nespravilo dojem. Čo ma asi najviac sklamalo je že tie nohy AT-OTu nie sú na gumičky, ako nové at-te...nie že by to bol nejaký veľký problém, ale je to chyba krásy tak trochu...LAAT je fajn, clone wars som sice nevidel ale at-ot jednoducho podla mňa nemohol mať vážny zmysel, podla obrázka nejak moc vyzbrojený nie je a nepochopil som prečo je bez strechy...proste u mňa tento stroj troška stráca logiku, stačí malá droidia stíhačka zvrchu zopar striel zosype a ani to nemusí zničiť, len zabije posádku...proste nechápem zmysel strategický tohto chodiča. jednak je to čosi ako prepravka klonov, tak vari MTT má droidy nekryté? Gunship má vojakov nekrytých? at-te má vojakov nekrytých? pôsobí to vo mne zmiešané pocity...ako tak to pôsobí fajn, ale neviem si to predstaviť v nejakej bitke...teda možno by sa to uplatnilo v nejakej pozemnej, ale proti leteckej technike to proste nemá šancu
star wars rulezz

Věšák

Citace od: B.A.X.O kdy 04.05.2009, 16:22:55
LAAT je fajn, clone wars som sice nevidel ale at-ot jednoducho podla mňa nemohol mať vážny zmysel, podla obrázka nejak moc vyzbrojený nie je a nepochopil som prečo je bez strechy...proste u mňa tento stroj troška stráca logiku, stačí malá droidia stíhačka zvrchu zopar striel zosype a ani to nemusí zničiť, len zabije posádku...
Clonewars nepotřebuješ...AT-OT se objevilo už v ep. III těsně před scénou kdy kloni zabijou Aylu Securu na Felucii.
Význam tohohle chodítka taky úplně nechápu, ale asi to hold má bejt přeprava s možností střílení za jízdy nebo tk něco... ???

Dingo

Citace od: rukay kdy 03.05.2009, 14:46:59
Tohle se ještě včera prodávalo za 6499Kč na Aukru :).Dneska už to tam nemůžu najít a je to hrozná škoda :'(. Úplně mě to fascinuje. Prodávat se to tady tak už je moje. Skoušel jsem k tomu najít alespoň návod - rozebral bych i všechny stavebnice co mám teď postavený včetně Millenuim Falcon a AT-AT, nebo MTT a AT-TE, ale nikde jsem ho nenašel- tak kdyby jste ho někdo měl, dejte mi vědět. Číslo stavebnice je 10195 a u nás se neprodává. Rád bych taky věděl proč to tak je? To si v LEGO myslej, že tu není dost silná lego komunita, která by takovýhle skvělí věci koupila? Mě to příjde dobré, že se ještě oběvila nějaká nová, velká stavebnice. Už mám novej důvod proč si sehnat lepší brigádu.
;)


Na aukru to bylo i za 5200Kč a to celkem dlouhou dobu.


 
Citace od: rukay kdy 03.05.2009, 15:03:41
Našel jsem to na eBay z Austrálie za v přepočtu za 4699. ;D
+ pošta a clo, takže taky tak 6000Kč

Ondra

Za 5200 to je určitě Kladno.

Komunita je dost silná, ale za 7000 tisíc je to v obchodech jako Pompo neprodejné.Je to prostě S@H exclusive a ten který to bude chtít tak si to sežene-To jest fandové jako ty.

Pro mě, neznaboha SW, je to jen další predražený licenční set, který jen slouží k vytřískání peněz z SW fanoušků.Doufám, že jakmile skončí série star wars tak začne být UCS výsadou i jiných lego kategorií. :)

rukay

#11
Já bych se na konec SW Lega tak netěšil - vždyť mě to přijde přesně moment, kdy se Lego stalo smyslem života hodně lidí. Jinak -všichni fanoušci Lego neSW prominou a budou klít jen doma- Lego bez SW setů mi nepřijde o moc jiné než Merkur :-[...(no fuj! já to vážně řekl :-X :'(). Já myslim, že Lego prostě potřebuje nějaký dobrý film, kterého by se chytlo. Když si to tak vezmete tak Lego SW je snad nejdéle (bez přestávky) trvající Lego série.
   A mě se 10195 prostě líbí. Navíc Vesak má pravdu  ;) v ep.III se mihne v takovým divným lese asi tak na cca.2 sekundy -takže je to "klasika" a nemá cenu přemýšlet nad jeho funkčností. To je jako spekulovat: jak by se SW stíhačky s tak malým množstvím paliva odlepili od země (A plasma je jen zástěrka >:D)! Navíc proč by nad sebou nemohlo AT-OT mít štít jako používali gungani v ed.I ;D ;D ;D
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

rukay

OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

fett

Smula ze se ten republic dropship neprodava samotne.Mam totiz AT-TE anevim cobych delal s AT-OT ktere se mi  stejne nelibi

Věšák

Citace od: fett kdy 19.05.2009, 15:15:09
Smula ze se ten republic dropship neprodava samotne.Mam totiz AT-TE anevim cobych delal s AT-OT ktere se mi  stejne nelibi
Tak si pořiď gunship a pouprav si ho ;) :) (třeba s pomocí návodu z toho linku)...