(Cizí) Jeskyně s vodopádem + Imperial Outpost

Založil Jarri, 27.04.2009, 10:00:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jarri

http://www.classic-pirates.com/

http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=17729&pid=300810

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=342477

Ten Imperial Dock je veľmi podarený. Taký malý dock a toľko súčiastiek je na tom použitých. Mna by to absolútne nenapadlo použiť také stavebné techniky!

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Lego_Radek

Tak ten vodopád je skvělý a u imperial docku je perfektní ta stříška, nádherné.Jde vidět, že i piráti mají hodně co nabídnout.

Jarri

#2
Viem, že to je trochu od veci, ale chcel by som ten modrý podklad  ;D, aby som mohol aj ja robiť také kvalitné foto. Dobre to na tej modrej vyzerá. Kde take dostanem? Také velké? A čo to vlastne je?

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=3420867

Kurnik, mám toľko pirátskych setov, ktoré by som mohol rozložiť a postaviť niečo veľké. Či už loď alebo takýto outpost, ale mám to pekne na poličke postavané a je mi ľúto to rozobrať.  ::)

http://picasaweb.google.sk/Jarri1984/JarriSLEGOCollection#

A niektoré sety mam MISB. Síce už postavené, ale súčiastky su úplne nové a tak nechcem zmiešať 20 ročné súčiastky s novýmí, ktoré niesu ani škrabnuté  ;D


mirek

Citace od: Jarri kdy 27.04.2009, 10:15:11
Viem, že to je trochu od veci, ale chcel by som ten modrý podklad  ;D, aby som mohol aj ja robiť také kvalitné foto. Dobre to na tej modrej vyzerá. Kde take dostanem? Také velké? A čo to vlastne je?
Ten modrý podklad není nic složitého. Je to obyčejná tužší čtvrtka ve formátu A3, kterou dostaneš v prodejně
kreslířských a malířských potřeb. Mají i jiné barvy, zelená fialová červená...
I já ji používám na svá pozadí. Je prohnutá do oblouku, nikoliv přehnutá, aby zem i obloha splývala v jeden celek.

Zde je příklad:      http://www.youtube.com/watch?v=f1GTD7ywbjQ

Lego_Radek

Teda ktěm tvým setům co je ti líto rozebrat...ani se ti nedivím.Pěkná sbírka, navíc velmi pěkně naaranžovaná a s tou květinou a bambusovou rohoží to mpůsobí moc pěkně.Taky by mi to bylo líto rozebrat.

peter

Citace od: Lego_Radek kdy 27.04.2009, 11:48:10Teda ktěm tvým setům co je ti líto rozebrat...ani se ti nedivím.Pěkná sbírka, navíc velmi pěkně naaranžovaná a s tou květinou a bambusovou rohoží to mpůsobí moc pěkně.Taky by mi to bylo líto rozebrat.

Mně by to líto nebylo. Mně by spíš bylo líto, že bych si nemohl stavět, tak jako ostaní. Takže já bych to rozebral co nejrychleji.

Citace od: Jarri kdy 27.04.2009, 10:15:11mám to pekne na poličke postavané a je mi ľúto to rozobrať.

K čemu to na ní vlastně máš?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarri

#6
Tak niekto má na poličke auta, niekto zas modely, ktoré sa lepia a já mám Lego. Teraz ked som trochu starší som skor zberateľ ako staviteľ. Dlho som nestaval niečo vlastné a asi sa do toho pustím! Ale ako som spomínal, nechce sa mi miešať úplne nové súčiastky s tými 15 rokov starýmí doškrkanými  :P Každopádne neviem či by som mal nato aj čas ked mám iné aktivity. Ale vlastne na Lego sa najde vždy čas  ;D
Úplne si protirečím  :) Sám neviem čo chcem. Až sa do niečoho pustím, tak to sem určite dám. Dnes si idem kúpiť aj dáky ten A2kový modrý výkres, aby som mohol robiť pekné pozadia  8) Už viem kde ho majú

Hardegon

Citace od: peter kdy 27.04.2009, 12:56:24
Citace od: Lego_Radek kdy 27.04.2009, 11:48:10Teda ktěm tvým setům co je ti líto rozebrat...ani se ti nedivím.Pěkná sbírka, navíc velmi pěkně naaranžovaná a s tou květinou a bambusovou rohoží to mpůsobí moc pěkně.Taky by mi to bylo líto rozebrat.

Mně by to líto nebylo. Mně by spíš bylo líto, že bych si nemohl stavět, tak jako ostaní. Takže já bych to rozebral co nejrychleji.

Citace od: Jarri kdy 27.04.2009, 10:15:11mám to pekne na poličke postavané a je mi ľúto to rozobrať.

K čemu to na ní vlastně máš?

Ano ano. K čemu taková bohatá sbírka, když to nerozebereš a nepostavíš vlastní dílko? Líto ti může být vlastních výtvorů, které už nikdy úplně stejně nepostavíš. Když máš plánky, tak bourat jde kdykoliv.  >:D

MwK

Citace od: Hardegon kdy 27.04.2009, 17:36:27
Ano ano. K čemu taková bohatá sbírka, když to nerozebereš a nepostavíš vlastní dílko? Líto ti může být vlastních výtvorů, které už nikdy úplně stejně nepostavíš. Když máš plánky, tak bourat jde kdykoliv.  >:D
No to je relatívne. ::)
Ja mám na stavanie sety,diely a aj by som chcel,ale dáko nato neviem nájsť čas... :-\ :'(

Inak tá jaskyňa je vážne ale vážne super! :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ryxe

Já bych to rozebral. Jedná se sice o impozantní sbírku, ale já bych na to jen tak koukat nevydržel. Strašně by mě svádělo z toho začít stavět svoje věci ;D. Z tohoto množství by se to pěkně stavělo >:D

gearcs

No ten vodopád mě dostal, paráda. Autor to vychytal a přivřít oči, připadám si, jako bych tam byl. Tuším, že ta druhá stavba už tu kdysi byla postnuta, ale mohlo to být i jinde.

Colonel32

Citace od: Ryxe kdy 27.04.2009, 18:00:46
Já bych to rozebral. Jedná se sice o impozantní sbírku, ale já bych na to jen tak koukat nevydržel. Strašně by mě svádělo z toho začít stavět svoje věci ;D. Z tohoto množství by se to pěkně stavělo >:D

No, já mám rozděleno na city a trains, ty jsou po originálních setech, a castle, ty jsou rozebrané na díly a z nich se staví. Ale na tohle téma už bylo několik diskusí, a nikde myslím nepadl dostatečně pádný argument, že by jedna metoda byla správnější nebo lepší než druhá.

Jarri

Už som si aj ja požídil to pozadíčko  ;) No už mi nesvieti denné svetlo do izby, tak som spravil iba zopár skúšobných foto s bleskom. Zajtra spravím lepšie a kvalitnejšie a bez blesku ako je u toho Imperial Postu   ;D

http://picasaweb.google.sk/Jarri1984/27042009_skuska#

peter

No vida, to je pěkné a hned ty fotky vypadají o 100% líp ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarri

Dik  :) Iba mi vadí ten tieň z blesku, no zajtra budú iba žívé tiene  >:D a pokúsim sa spraviť daku battle.

otaznik

Citace od: Jarri kdy 27.04.2009, 10:15:11

A niektoré sety mam MISB. Síce už postavené, ale súčiastky su úplne nové a tak nechcem zmiešať 20 ročné súčiastky s novýmí, ktoré niesu ani škrabnuté  ;D

MISB znamená Mint In Sealed Box, což zcela zásadně odporuje tomu, aby byl takový set někdy v minulosti postavený.

Jarri

tak kupil som to MISB.bolo to MISB.uz to neni ked to mam na policke postavene

vcera som robil este maly tuning na mojej zbierke.dnes tam dam foto


Citace od: otaznik kdy 01.06.2009, 23:15:09
Citace od: Jarri kdy 27.04.2009, 10:15:11

A niektoré sety mam MISB. Síce už postavené, ale súčiastky su úplne nové a tak nechcem zmiešať 20 ročné súčiastky s novýmí, ktoré niesu ani škrabnuté  ;D

MISB znamená Mint In Sealed Box, což zcela zásadně odporuje tomu, aby byl takový set někdy v minulosti postavený.

Colonel32

Citace od: Jarri kdy 02.06.2009, 10:07:41
tak kupil som to MISB.bolo to MISB.uz to neni ked to mam na policke postavene

vs.

A niektoré sety mam MISB. Síce už postavené...

Když to má postavené, tak už to MISB není. Nauč se správně používat terminologii a přestaň se s Otazníkem hádat - když má víc MISBů než kolik normální smrtelník za život otevře.

Jarri

#18
tak som tam spravil preklep a co. kazdy ma chape, ze som chcel napisat mal. resp. kazdy vie a vidi na fotkach to lego postavene a kazdemu dojde, ze uz to potom neni MISB. neviem naco tu rozoberate take hluposti  :) uplne  :) mam ti teraz podakovat zato, ze si ma opravil? a vobec sa nehadam a uz sa k tomu nevraciam.
tri dni dozadu som si zbierku rozsiril o 6261 Raft Raiders a o 6265 Sabre Island + vlastna tvorba, tak sem dam foto.


Citace od: Colonel32 kdy 02.06.2009, 11:23:53
Citace od: Jarri kdy 02.06.2009, 10:07:41
tak kupil som to MISB.bolo to MISB.uz to neni ked to mam na policke postavene

vs.

A niektoré sety mam MISB. Síce už postavené...

Když to má postavené, tak už to MISB není. Nauč se správně používat terminologii a přestaň se s Otazníkem hádat - když má víc MISBů než kolik normální smrtelník za život otevře.

Colonel32

Citace od: Jarri kdy 02.06.2009, 12:06:46
tak som tam spravil preklep a co. kazdy ma chape, ze som chcel napisat mal. resp. kazdy vie a vidi na fotkach to lego postavene a kazdemu dojde, ze uz to potom neni MISB. neviem naco tu rozoberate take hluposti  :) uplne  :) mam ti teraz podakovat zato, ze si ma opravil? a vobec sa nehadam a uz sa k tomu nevraciam.

Tak si to měl říct hned a jasně, že si to spletl.

A taky byses už mohl naučit dělat citace jako všichni ostatní, tz. nejdřív citaci a pak teprve reakci.

Jarri

#20
no tu su tie slubene foto  :D co hovorite na tie male ruiny s tou opicou na streche? vedla Imperial Trading Post. Spravil som to z poslednych Castle a Pirate suciastok.

http://picasaweb.google.sk/Jarri1984

Colonel32

Není to špatné, ale možná by bylo lepší, kdybysis založil v sekci sbírky thread o svých pirátech, a v CaP vlastní thread věnovaným tomuto MOCu, protože tohle už s tématem threadu vůbec nesovisí.

Jarri

Citace od: Colonel32 kdy 02.06.2009, 20:41:40
Není to špatné, ale možná by bylo lepší, kdybysis založil v sekci sbírky thread o svých pirátech, a v CaP vlastní thread věnovaným tomuto MOCu, protože tohle už s tématem threadu vůbec nesovisí.

Hej, asi to tak spravím.