Overenie návrhu v praxi

Založil Splinter, 26.04.2009, 00:18:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Splinter

Troška som sa hral v CADe a postavil som dvere s priečnou závorou. Bohužiaľ nemám teraz poruke kocky aby som si funkčnosť overil aj naživo. Preto by som bol rád, ak by to niekto z kockárov :) skúsil postaviť aj v reály a napísal ako to funguje/nefunguje.

Šejmus

Proč by to nešlo postavit?  :)
nevidim tam žádnej problém, jenom nevlastním ty placatý úchyty, takže nemůžu postavit (ani jsem je nikdy neviděl, ale já jsem neviděl věcí  ;D)

Takhle se mi to zdá až moc jednoduché já, být tebou, bych ještě zkusil vymyslet nějaký zámek nebo tak - prostě aby to bylo obsluhovatelné  ;)
Fool of a Took!

Hana129

Mě se tam taky nezdají ty úchyty dveří, co jsou to za díly, existují vůbec? Sama jsem se s nimi ještě taky nesetkala.

Hardegon

Placatý úchyty? Já měl pocit že je to klasicky malá brána s šířkou 6 studů a ten system udržení závory je vedle přistavěn. Ta brána asi drží na:



Jen nejsou vidět.


Mimochodem jsem to asi i párkrát zkoušel u hradů. Jen mi od konečného aplikování vadí odradil průřez závory a problémy s prostorovým řešením. Nějak to nevypadalo moc pěkně. Ale moc jsem nad tim nehloubal.  ::)


Šejmus

Hm... jo Hardegone, nejspíš máš pravdu. Jsou jako za branou, takže jsem si jich vůbec nevšim :D
Fool of a Took!

Splinter

Áno, Hardegon to uhádol.

A ďakujem za potvrdenie funkčnosti.