(vlastní) Dvojplošník

Založil dadavejdr, 16.03.2009, 17:11:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dadavejdr

Tak jsem stavěl a postavil jsem toto. Má otevírací nákladový prostor za pilotem.

davda54

Zdá se mi to takový moc barevný :-\ Zkus doladit ty barvy, pak to bude o hodně lepší ;)

5o

Ja tu vidím ľahkú inšpiráciu setom http://guide.lugnet.com/set/5928. Tento Aeroplán sa aj mne veľmi páči, asi preto ho mám 2x.
Preto lebo Lego...

otaznik

Mně osobně to přijde velmi slabé, kopie originálního setu postavená z mixu barev -> slabota.

Shmade

Mě to zas tak špatné nepřijde... kopie to podle mě není, protože je tam dost celkem zásadních rozdílů, třeba umístění figa, které je tady tak nějak realističtější, prostě je to taky dvojplošník...
Když odmyslím barevnost, tak tvary mi zas tak špatný nepřijde.

Dovolím si přidat jednu upravenou fotku, kde podle mě vypadá lépe...

otaznik

Citace od: Shmade kdy 17.03.2009, 21:22:59
Dovolím si přidat jednu upravenou fotku, kde podle mě vypadá lépe...
I tak je to má až příliš odstínů šedů - pro takový malý model zásadní nedostatek.
Podpěry křídel vypadají divně, ocasní plochy se směrovkou také...  :-\

mirek

Dvojplošníky a vůbec letadla mezi dvěma světovými válkami (ale i v 1.sv.válce), nebyly jen v barvě plátna, nebo khaki, ale i velmi pestře zmalované. Třeba taková lozengová kamufláž. V barevnosti nevidím problém. Mně se líbí.

Ryxe

Třeba takový von Richthofenův létající cirkus ;)

otaznik

Citace od: mirek kdy 19.03.2009, 16:35:49
Dvojplošníky a vůbec letadla mezi dvěma světovými válkami (ale i v 1.sv.válce), nebyly jen v barvě plátna, nebo khaki, ale i velmi pestře zmalované. Třeba taková lozengová kamufláž. V barevnosti nevidím problém. Mně se líbí.
Tak to máš opravdu bujnou fantazii, vidět v tomto kamufláž. Toto letadlo bych s reálnými raději neporovnával...

Lego_Radek

Taky se mi zdá hodně barevný a vidím v tom již výše uvedenou podobnost s Adventurers setem. Někdy méně je více. Zkus to ještě jednou.

Ondra

To barevné sladění je hrozné ::) Omluvil bych ti ho tak maximálně pokuď bys byl barvoslepý.I výběr dílků je tragédie, používáš 10 dílků tam, kde by stačil jeden.A mixuješ studové a nestudové díly na místech, kde by člověk očekával pouze jednu možnost.

Nehledě na to, že kdyby začal střílet, tak si jistě ustřelí vrtuly  >:D .

Hardegon

Citace od: Ondra kdy 04.04.2009, 21:15:18
...Nehledě na to, že kdyby začal střílet, tak si jistě ustřelí vrtuly  >:D ...

Rejpavě se vrhnu jen na tvou poslední větu. :P

Nebyly zbraně v letadlech tohoto typu nastaveny podle rotace vrtule aby jí právě netrefily?  ::)

Ondra

Citace od: Hardegon kdy 04.04.2009, 21:57:51
Citace od: Ondra kdy 04.04.2009, 21:15:18
...Nehledě na to, že kdyby začal střílet, tak si jistě ustřelí vrtuly  >:D ...

Rejpavě se vrhnu jen na tvou poslední větu. :P

Nebyly zbraně v letadlech tohoto typu nastaveny podle rotace vrtule aby jí právě netrefily?  ::)
U těch letadel možná, ale tady by to jistě nastalo.3x Maxi vrtule no nevím jak často by často střílel. http://encyklopedie.seznam.cz/heslo/178146-synchronizovany-kulomet