Sľúbená zbierka

Založil minnie, 06.03.2009, 21:22:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

minnie

caute
Tak tu to mate  8)
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

Hardegon

Doufam že to nevyzní nějak špatně nebo moc urážlivě.  :-[ Ale rád bych se zeptal. To je všechno? Ptam se, jen jestli jsi opravdová začátečnice s pár sety nebo zbytek ukážeš jindy.  :)

otaznik

Sety pěkné, fotky tragické - chtělo by to lepší foťák.

Himleris

hm,zajimava sbirka,ale ty fotky jsou fakt hrozny ::) ::) ::)a navic je to smichane ::) castle,city.

S.t.a.l.k.e.r.

Aha, 6034 ! To bol jeden z nasich prvych setov, to strasidielko sme nechavali detom pri posteli, v tme celkom pekne svietilo.  ;D Nahodou sa nam raz podarilo v pieskovisku najst este jedno, tak mali decka dvojnasobnu radost.
Nevidim tam nove sety, pochadzaju tieto z 'rodinneho archivu'?

tamsem

#5
Foto urcite zlepsime :) ze minnie? ;)
To je len na dokumentáciu.
momentalne Totals:
221 Sets (124 unique), 41,932 Part,  784 Minifigs.

S.t.a.l.k.e.r.

Inak, je to sila... Zelenáč, v portfóliu 4-5 setov a toľko pozornosti.  ;D Žeby za to mohlo to umelecké foto v profile ako prísľub dievčenského pôvabu a ženského šarmu??  ;)

minnie

Citace od: Hardegon kdy 06.03.2009, 21:52:03
Doufam že to nevyzní nějak špatně nebo moc urážlivě.  :-[ Ale rád bych se zeptal. To je všechno? Ptam se, jen jestli jsi opravdová začátečnice s pár sety nebo zbytek ukážeš jindy.  :)

ahojček, niesom urazena  :) v podstate mas pravdu. ano, mam len tolko :). toto lego mam odmalicka :) a nasla som ho nedavno(taka retro zbierka). pre Teba to znamena nic moc a pre mna je to spomienka na detstvo  ;). pekny dnik.
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

minnie

Citace od: otaznik kdy 06.03.2009, 21:59:26
Sety pěkné, fotky tragické - chtělo by to lepší foťák.

pravda, fotky su na hanbu :), ale nefotila som to ja  8)
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

minnie

Citace od: Himleris kdy 06.03.2009, 22:09:22
hm,zajimava sbirka,ale ty fotky jsou fakt hrozny ::) ::) ::)a navic je to smichane ::) castle,city.

dakujem, pofotim znova  :)
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

minnie

Citace od: Stalker kdy 06.03.2009, 22:33:33
Aha, 6034 ! To bol jeden z nasich prvych setov, to strasidielko sme nechavali detom pri posteli, v tme celkom pekne svietilo.  ;D Nahodou sa nam raz podarilo v pieskovisku najst este jedno, tak mali decka dvojnasobnu radost.
Nevidim tam nove sety, pochadzaju tieto z 'rodinneho archivu'?

:) konecne citam daco pozitivne  ;).chlapci, berte si priklad  ;)
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

minnie

#11
Citace od: tamsem kdy 06.03.2009, 22:42:41
Foto urcite zlepsime :) ze minnie? ;)
To je len na dokumentĂĄciu

tamsem,musis sa naucit fotit...pozri ne tie komentare :-*
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

minnie

Citace od: Stalker kdy 06.03.2009, 22:50:39
Inak, je to sila... Zelenáč, v portfóliu 4-5 setov a toľko pozornosti.  ;D Žeby za to mohlo to umelecké foto v profile ako prísľub dievčenského pôvabu a ženského šarmu??  ;)

neviem ci sarm,alebo povab ,ale skor to, ze nas je tu malo :). inak pozerala som "lego kinhu"kde su sety ktore vysli az do r.2008 a parada! belville to by sa pacilo mojim dvom kočkám  :)...hadam to este zozeniem.
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

Ravenhorn

Tak katapult, to bylo taky moje první lego. Ještě na to vzpomínám. Bohužel bratr pak někomu odnesl krabici, kde bylo celé naše lego a už jsem ji neviděl.

Jinak retro sbírka super a nechceš začít kupovat nějaké lego? A když ne sobě, tak dětem třeba Duplo.  ;) ;)
Castle, Pirates a Star Wars.

minnie

Citace od: Ravenhorn kdy 07.03.2009, 15:51:35
Tak katapult, to bylo taky moje první lego. Ještě na to vzpomínám. Bohužel bratr pak někomu odnesl krabici, kde bylo celé naše lego a už jsem ji neviděl.

Jinak retro sbírka super a nechceš začít kupovat nějaké lego? A když ne sobě, tak dětem třeba Duplo.  ;) ;)

dakujem :). inak je super si takto pospominat :D duplo mi uz odporucali viaceri pre dcerky a lego asi kupovat budem,nielen pre ne ;).
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

linhi

6039 je opravdu můj oblíbený set,kulaté štíty a barding na koně! Budeš rozšiřovat svoje setíky?

tamsem

Citace od: minnie kdy 07.03.2009, 13:54:25
Citace od: tamsem kdy 06.03.2009, 22:42:41
Foto urcite zlepsime :) ze minnie? ;)
To je len na dokumentĂĄciu

tamsem,musis sa naucit fotit...pozri ne tie komentare :-*

no pekne pekne.. tak ja ti chcem "podať pomocnú ruku" a ty takto? :)))
no pre svoju obhajobu (originaly foto pripajam len som ich orezal) fotil som mobilom a posielal si to kvoli absencii kabla cez mms na mail a ta kvalita fakt nestala za to ponáhľať sa s umiestnením foto na web   ::)
nabudúce fotím len s fotoaparátom  8)

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]
momentalne Totals:
221 Sets (124 unique), 41,932 Part,  784 Minifigs.

minnie

Citace od: linhi kdy 07.03.2009, 23:15:11
6039 je opravdu můj oblíbený set,kulaté štíty a barding na koně! Budeš rozšiřovat svoje setíky?

:) hmm, obdivujem, ze niekto vie aj cisla tych setov :). ak sa doma lego "ujme" budeme zbierat dalej
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

S.t.a.l.k.e.r.

Citacehmm, obdivujem, ze niekto vie aj cisla tych setov
Nič zložité, je to napísané na krabiciach...  ;D ;D ;D

drSEBY

tohle jsou skvělé sety, ale pro sběratele mají hodnotu tak akorat ty krabice - bílé kostky nejsou bílé, ale některé dost zažloutlé  :'( (viz kůn, celý barák atp.)

Togaran

Citace od: drSEBY kdy 08.03.2009, 22:44:24
tohle jsou skvělé sety, ale pro sběratele mají hodnotu tak akorat ty krabice - bílé kostky nejsou bílé, ale některé dost zažloutlé  :'( (viz kůn, celý barák atp.)
Já mám s bílimi koňmi uplně stejný problém - žlutá hlava a bílé tělo, nevíte někdo proč to tak je? a nedá se hlava nějak oddělit?
jinak pěkná nostalgická spírka :) hrádek se strašildlem byl taky jeden z mých prvních.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

otaznik

Citace od: Togaran kdy 09.03.2009, 09:50:43

Já mám s bílimi koňmi uplně stejný problém - žlutá hlava a bílé tělo, nevíte někdo proč to tak je? a nedá se hlava nějak oddělit?
jinak pěkná nostalgická spírka :) hrádek se strašildlem byl taky jeden z mých prvních.
Nemusíš oddělovat, hoď to celý do peroxidu.