(Cizí) Hradiště

Založil linhi, 27.02.2009, 17:08:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

alt

tak to by mne nenapadlo

rukay

To je pěknej nápad, ale už jsem ho někde vyděl. Jen si za boha nemůžu vzpomenout kde. :-X :'(
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

peter

I zde na Kostkách se to už kdysi řešilo, ale zatím jsem nenašel.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robbed

Naprosto perfektní :o. Jediným mínusem je, že je to postavené na tak malém prostoru.

MwK

Hmm, aj tá štvorka má niečo doseba! :D
Len by ma zaujímalo, koľko stupňov to ešte bude mať, respektíve či sa aj vznášadiel dočkám...  >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

gearcs

Citace od: MwK kdy 18.05.2009, 18:02:49
Hmm, aj tá štvorka má niečo doseba! :D
Len by ma zaujímalo, koľko stupňov to ešte bude mať, respektíve či sa aj vznášadiel dočkám...  >:D
Hrad bude použit v soutěži Battle contest na www.classic-castle.com a poté se dočkáme i verze hradu v naší době. Nakonec možná ruiny?

Marcel

Citace od: gearcs kdy 18.05.2009, 18:13:34
Hrad bude použit v soutěži Battle contest na www.classic-castle.com

Hrad bude použit v soutěži? a to nevadí že byl zveřejněn předem? Nebo použije až další fázy? Jinak to je pěkné ale nejhezčí to bylo do 3. fáze.

gearcs

Citace od: Marcel kdy 18.05.2009, 18:34:59
Citace od: gearcs kdy 18.05.2009, 18:13:34
Hrad bude použit v soutěži Battle contest na www.classic-castle.com

Hrad bude použit v soutěži? a to nevadí že byl zveřejněn předem? Nebo použije až další fázy? Jinak to je pěkné ale nejhezčí to bylo do 3. fáze.
No asi DNL doufá, že mu povolí tuto stavbu použít, když je vlastně každá stage unikátní. Teď už mu tam jen zbývá dodělat tu bitvu. Bude se snažit, hlavní cenou v soutěži je Black Monarch's Castle. Kdybych měl čas, tak stavím taky...achjo :P

linhi

No možná bych se mohl přihlásit,jenže moje angličtina je úplně na.... to bych musel někoho poprosit o pomoc.
Tedy pokud má cenu se do toho s tím hradem vůbec hnát......

gearcs

#39
Citace od: linhi kdy 18.05.2009, 19:36:50
No možná bych se mohl přihlásit,jenže moje angličtina je úplně na.... to bych musel někoho poprosit o pomoc.
Tedy pokud má cenu se do toho s tím hradem vůbec hnát......
Končí to 5. června, pokud do té doby stihneš vše nafotit, rád pomůžu. Ale konkurence bude velká  >:D

Jarri

#40
nechapem ako niekto moze take nieco krasne postavit... videl som este vacsie a krajsie aj castle aj necastle a vsetko je dokonale prepracovane.no chce to jedno - vela skladaciek.potom by som mozno nieco take postavil aj ja kebyze mam milion tych sedych hnedych,tak by som take kralovstvo postavil

Hardegon

I jiným lidem se to zřejmě zdálo přeplácané. Tak s tím udělali krátký proces:  >:D
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=384685




rukay

OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

alt

nevíte co je to černé  ???

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

alt


Robbed


Jonas

Citace od: Robbed kdy 23.07.2009, 07:58:13
Poslední stage five :o

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=393455

Ve skutečnosti jde o PŘEDPOSLEDNÍ verzi, která je poslední verzí historické epochy hradu.

Poslední, stage 6, už je ukázkou toho, jak byl někdejší hrad a později jeho zřícenina přeměněn v novodobou turistickou atrakci ('tourist trap', jak říkají Angličani).

Myslím, že to je jeden z nejlepších a nejpromyšlenějších Lego projektů posledních let.
Jonas - Můj Brickshelf

MwK

Krásne! Veľmi krásne! :D
Aj keď možno by bolo krajšie keby v päťke bolo trošku menej zachovalích stien, pretože to vyzerá až príliš dobre na zrúcaninu ale šestke sa nedá nič vytknúť, pekne to zmákol... :)

A tým pádom je tu možnosť že sa dožijeme ako sa hrad ničí v modernej dobe a možno aj SPACE. ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Hardegon

Perfekt. Doslova jsem na to vykulil oči.  :o

gearcs

Citace od: MwK kdy 23.07.2009, 08:42:29
... A tým pádom je tu možnosť že sa dožijeme ako sa hrad ničí v modernej dobe a možno aj SPACE. ;D
Autor se nechal slyšet, že nemá dost space dílků, takže už je šestá podoba nejspíš ta poslední...  ;)