(Cizí) Hradiště

Založil linhi, 27.02.2009, 17:08:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Tohle si myslím stojí za zmínku,moc si mi líbí ta skála a vůbec mix barev,a pokud jsem si všiml dobře tak dark tan vlasy jako houba?


       http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=370292

Šejmus

tu houbu tu použil už někdo od nás...
Fool of a Took!

gearcs

#2
Nejlepší na téhle stavbě je, že se bude postupně měnit - DNL (tvůrce) říkal, že začne s dřevěným hradem, pak na tomto terénu postaví hrad kamenný. Máme se na co těšit. Všimněte si nového způsobu tvorby skal - klopené slopes

Robbed


nesquick

Je to celé nádhera.  :o :) Ale jedna věc se mi na tom nelíbí a to je ta velká vlajka.  :-\ Ale jinak to je fakt super .  :)

Hardegon

Tak tohle se mi opravdu líbí. Nic přehnaně velkého ale má to skvělé detaily. Tleskam autorovi. U mě má 10 z 10.  :D

Šejmus

Zeď okolo je moc rovná...
jinak nemá chybu

možná to autor protáhne třeba do CITY a potom do SPACE éry  >:D
Fool of a Took!

Lojza5

nevím proč, ale víc se mi líbí první foto. :-\
snad kvůli těm kamenným hradbám na fotce druhé.
ale ty kůly ve chvíli, kdy je hradiště ještě celé ze dřeva, semi moc líbí. ;)
Jeno by mě zajímalo, jak udělal ty skály... :-[

MwK

Tá prvá fáza bola úžasná!Ale táto dvojka je skvostná! :o
Ja na tom nevidím žiadnu chybu,sila! :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Tharqa

Citace od: Šejmus kdy 01.03.2009, 14:29:34
Zeď okolo je moc rovná...

Z počátku se zdi stavěli rovné, byť třeba nebyly kolmé na hlavní budovu. U pozdějších staveb záleželo hlavně na financích a stavebním materiálu, ale třeba Sión má všechny stěny rovné. V jednom threadu tady linhi ukazoval tvrz ze Mstěnic, a ta je v podstatě čtverec, byť je z poloviny 14. století, ne-li pozdější.

Jinak nádhera, především kombinace barev. K současné světlé šedé lze použít skoro cokoliv a vypadá to dobře.

Šejmus

já myslel jako uhlazená... vodorovná. Nějak mi to tam nesedí. To si dělníci dali takovou práci s přeměřováním a osekáváním kamenů pro malou zídku?
Fool of a Took!

Lego_Radek

Nádhera. Skvělé zpracování a super motiv.

Tharqa

Citace od: Šejmus kdy 01.03.2009, 19:22:51
já myslel jako uhlazená... vodorovná. Nějak mi to tam nesedí. To si dělníci dali takovou práci s přeměřováním a osekáváním kamenů pro malou zídku?
To máš pravdu. Taky se mi moc nelíbí, že když stavím hrádek, tak že jsou všechny stěny úplně vyhlazené. Ale to je problém většiny zdí z LEGA.

maeror

Uhlazené být nemusí, stačí jenom nějak je vymodelovat - viz. tady například (převzato z (Cizí) Brána).

MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Hardegon

Zase skvěle provedený, mnoho velmi hezkých nápadů. Zase za výbornou. Jen některé části dřevěných konstrukcí nevypadají úplně stabilně  :P ,ale co. Je to skvělá stavba...  :D

Lego_Radek

Paráda. Slavic power.

germik

Je to fakt pěkné, spousta detailů, jsem zvědavej na fáze 4 a víc, jen nevím, jestli mu bude stačit ta skála >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Fox666111

Nádherné .
Třeba to lešení nebo jeřáb.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Lego_Radek

Já se na to pořád nemůžu vynadívat. Má skvělé detaily i atmosféru. Včera jsem dostal medieval village, tak nějaké kostky zase přibyly, tak bych rád - v menším - taky něco podobného postavil.

Blake

Pěkné, skaliska super. Zajímal by mě důvod, proč autor zvolil tak velkou vlajku?

gearcs

#21
Do čtvrtice všeho dobrého...STAGE 4...to nejlepší. Slintejte nad architekturou hradu tak jako já >:D

http://www.flickr.com/photos/8220893@N02/

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

linhi

Omlouvám se,ale mě už to přijde přeplácané,pro mě je nejhezčí ta skála. Vím že použil spoustu stavebních technik a má to opravdu pěkné.Ale mě,jako hradařovi to přijde přeplácané. Nekamenujte mě!

rukay

Jsem stejného názoru. Je tam moc věcí na jednom místě. Ale zas až tak špatné to není.
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

linhi

Jediné co mě při pohledech na tohle hradiště mrzí je že já sám stavím ze staré šedé...  :(  když vidím kolik prvků je k použití v nové šedé.

Miketuk

Spousta pěkných detailů, ale souhlasím, že někde až moc na jednom místě. Nejvíc se mi líbili první stádia vývoje.

Ravenhorn

Mě se taky líbily první dvě stádia vývoje. Asi nejvíc nakonec to stádium two. :-)
Castle, Pirates a Star Wars.

alt

mně se to líbí po trojku
čtverka je spíš hrad

Marty713

Ty stupňovitý prvky na hradbách (viz foto) jsou udělaný pomocí panelů 1x2x1?


gearcs

#29
Citace od: Márty kdy 17.05.2009, 13:34:40
Ty stupňovitý prvky na hradbách (viz foto) jsou udělaný pomocí panelů 1x2x1?


Přesně tak.