(Cizí) Jeskyně u vodopádu

Založil linhi, 24.01.2009, 18:43:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Vím že to tu dříve bylo,ale pro nově registrované - takto má vypadat MOC :-)

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=219536

maeror

 :o Uá, to jsi mi neměl dělat! Chci zpět svůj život v blažené nevědomosti!

Prosím vás, jak se dá smířit s tím, že nic podobného nikdy nepostavím?! Na to bych musel střádat dílky padesát let a ještě prodat manželku beduínům...

linhi

#2
Chtěl jsem jen trošku rozproudit líné vody nynějšího fóra a co třeba udělat téma kam dát všechny odkazy na nej stavby? Myslím že spoustu lidí unavuje probrat 1000 témat.

Colonel32

Citace od: maeror kdy 24.01.2009, 23:06:41
:o Uá, to jsi mi neměl dělat! Chci zpět svůj život v blažené nevědomosti!

Prosím vás, jak se dá smířit s tím, že nic podobného nikdy nepostavím?! Na to bych musel střádat dílky padesát let a ještě prodat manželku beduínům...

pokud budes nakupovat jen dily, ktere potrebujes, a trenovat staveni, tak takovehle veci muzes prezentovat tak za 3-4 roky.

linhi

Nevím zda 3-4 roky,já jsem 2 roky nakupoval dílky za 600 až 800 měsíčně a to light gray a starou hnědou,také černé vysoké slope,atd a už toho mám že bych si na takovej moc troufnul...jde také o cítění a um.  2 věci které nemám :-)

Colonel32

Lepsi kdyz to bude mit o neco driv, nez aby nam nadaval, ze to jeste nema, a cas uz pritom uplynul.

Jinak jakesi "citeni" ma asi kazdy clovek, a ve valne vetsine pripadu plati, ze cim vice se dane problematice venuje, tim vic se v ni zlepsuje.

Vzdyt si vem zacatky, kdy si byval zoufalej, ze neumis postavit nic poradneho, a najednou uz jsi vzorem pro dalsi generaci.

maeror

Nojo, jak už jsem psal linhimu - současná situace mi nedovoluje investovat takové peníze do dílů, takže můžu stavět jenom ze setů, u kterých se mi podaří prosadit, že je koupíme dětem  :-[

Leda bych si začal dílky tisknout sám...  :)

peter

No jestli máš tuhle tiskárnu v pokoji, tak pak koupě dílů z finančních důvodů už asi problém není. Pokud si ji však chystáš pořídit, tak za její cenu si nakoupíš dílů daleko víc ;D ;D ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

Citace od: maeror kdy 26.01.2009, 11:17:59
Nojo, jak už jsem psal linhimu - současná situace mi nedovoluje investovat takové peníze do dílů, takže můžu stavět jenom ze setů, u kterých se mi podaří prosadit, že je koupíme dětem  :-[

Pokud se penize, ktere se investuji do celych setu presunou do investic do dilu, a budes stavet s jednim konkretnim zamereni, budes za stejne penize schopny postavit 3 - 4x tolik.

Pokud ale trpite nedostatkem financi, doporucil bych udelaj jednorazovou akci nakupu vetsi pouzite hromady, ktera ma aspon trochu hradovy obsah, roztridit a odprodat dily, ktere se ti nehodi.

maeror

Citace od: Colonel32 kdy 26.01.2009, 12:15:31
Citace od: maeror kdy 26.01.2009, 11:17:59
Nojo, jak už jsem psal linhimu - současná situace mi nedovoluje investovat takové peníze do dílů, takže můžu stavět jenom ze setů, u kterých se mi podaří prosadit, že je koupíme dětem  :-[

Pokud se penize, ktere se investuji do celych setu presunou do investic do dilu, a budes stavet s jednim konkretnim zamereni, budes za stejne penize schopny postavit 3 - 4x tolik.

Pokud ale trpite nedostatkem financi, doporucil bych udelaj jednorazovou akci nakupu vetsi pouzite hromady, ktera ma aspon trochu hradovy obsah, roztridit a odprodat dily, ktere se ti nehodi.

Ad investice do dílů - jednak se u nás úspěšně pere City a Castle (kluci mají rádi oboje (to ještě nevím, jak letos vyřeším adventní kalendář, když budou piráti?!)), druhak si rádi hrají s minifigy, treťjak jsou malí na soustavnější budování, takže nákup jednotlivých bricků nepřipadá (zatím?) v úvahu.

Ad nedostatek financí - no, z učitelského a manželčina půlúvazkového pomateřského platu a se dvěma malými dětmi a menší kupkou dluhů se tomu snad nedá přímo říkat nedostatek  ;), ale rozhodně nehýřím...

Ale kdo ví, co bude v budoucnosti... Zatím holt musím stavět z toho, co je a snovat plány.