Pajsova malá sbírka

Založil Pajsa, 16.01.2009, 10:21:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Pajsa

Posuďte sami a napište prosím komentář, není to nic velkého...
Pokud máte lego star wars chcete se ho zbavit já si ho koupím!!

Darth

Nejlepší je ten upřený pohled Jar Jara na zadek Leiy v bikinách (Leia je v bikinách, ne Jar Jar). A ten vilný výraz v očích gungana  ;D

Jediný bezpečný způsob, jak skladovat gungany, je s hlavou oddělenou od trupu (minimálně). Já naštěstí žádné nemám, ještě by mi vlezli za knipl kokpitu a model by byl na kusy.

Jinak moc pěkná sbírka.

otaznik

Na rozjezd velmi pěkné.  8)

Pajsa

Co si myslíte o té vlastní droidece?? (třetí foto vedle ATT a a Anakinovy stíhačky)
Pokud máte lego star wars chcete se ho zbavit já si ho koupím!!

MwK

Citace od: Pajsa kdy 16.01.2009, 15:31:54
Co si myslíte o té vlastní droidece?? (třetí foto vedle ATT a a Anakinovy stíhačky)
Myslím že až na bujarosť farieb,ktorá je zrejme nutná je to vpohode... ;)

Inak,zbierka sa mi páči,máš ju peknú,ale aj ma zároveň provokuje... >:D
Máš Republic tank,AAT a noví clone battle pack,všetko nové sety ktoré som ešte nekupoval... >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Allconel

Pekná zbierka, skutočne. Ohľadom toho droideka by to chcelo možno detailnejšie fotky a novu tému. Len tak ďalej.

Darth Giovanni

Tak koukam ze se nove lego sety nestacily na pultech ani ohrat a uz byly u tebe ;D sbirka by potrebovala neco velkeho dozadu (proto sem este nenafotil svoji, nic velkeho nemam), ale jinak se mi to libi, teda abych se priznal, libi se mi Leya v bikinach ;D ;D >:D
Darth Giovanni

Pajsa

Sem tu Leiu sehnal za 29kč (novou) a velké: mám zálusk na Republic atack shutle já
raději hodně malého než málo velkého (třeba ISD- ten sem prodal protože se s nim blbě manipulovalo, rozpadal se mi a nedal se nějak zapojit do hry zato taková V-19, AAT, N1 je na hru fakt good a do výstavky se taky hodí...
Pokud máte lego star wars chcete se ho zbavit já si ho koupím!!

Džejkob

tak leia za 29kč rulezzzz. Já nevím, ale ta shuttlina se mi nějak nezdá... naprosto neodpovídá předloze a jediný co potěší je Mace Windu... ale kvůli němu se to taky kupuje ;D ;D
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

Darth Giovanni

Mě se ten shuttle nelibi, je takovej divnej, barevnej, a fakt uz to ja asi jenom kvuli trzbe :(
Darth Giovanni

Pajsa

Možná, ale zase není drahý a mě se opravdu líbí..
Pokud máte lego star wars chcete se ho zbavit já si ho koupím!!

tadeasb

já si ho koupím jenom kvůli Mace Windu jinak mi přijde až moc velikostně malý ;D

Džejkob

proto si ho taky koupím a pokusím se ho "vylepšit" >:D. Jo a ten windu se mi zdá, že jeho lightsaber je silver :o ;)
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

MwK

Citace od: bambus kdy 22.01.2009, 20:47:42
proto si ho taky koupím a pokusím se ho "vylepšit" >:D. Jo a ten windu se mi zdá, že jeho lightsaber je silver :o ;)
Ak by som mal napočítať svoje príspevky v ktorých mimo-iné vravím že sa začali robiť silver meče a nikto na ne nikdy nereagoval,tak by ich bolo asi viac ako desať... ;D
Ale som rád že niesom jediný... ::) ;D

Inak,ako to čítam,všetci chceme ten shuttle len kôli Maceovi... >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

tadeasb

Citace od: bambus kdy 22.01.2009, 20:47:42
Jo a ten windu se mi zdá, že jeho lightsaber je silver :o ;)
má ho stejnej jako Yoda v AAT. Je to stejná barva jako maj ty stříbrní asasíni.Má to výhodu že to vypadá pěknějš než šedivej a neodře se to při hraní