Lego modely

Založil Pajsa, 10.01.2009, 14:43:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Pajsa

Nevíte ve kterých epizodách se oběvily tyto modely??

Hyena Droid Bomber™

Clone Walker™ Battle Pack (nebo je to jen další výmysl jako plavidlo imperia?)

Republic Fighter Tank™

Díky za odpověď.
Pokud máte lego star wars chcete se ho zbavit já si ho koupím!!

MwK

Prvý menovaný je zo seriálu Clone Wars,ale diel v ktorom by mal byť ešte nebol odvisielaný.
Druhý je podľa mňa vymyslený ako to býva zvykom u BP a tretí je takisto z Clone Wars alebo napríklad z PC série Battlefront... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Darth

Myslím, že všechny tyto modely se někde v CW objeví. V SW databance je u popisu epizod, kde se AT-RT objeví, uvedena jak EIII, tak CW:
http://www.starwars.com/databank/vehicle/atrt/index.html
Ta Lego verze mi připadá jako rozšířená verze AT-RT průzkumníka.

Hyena Bomber - jak bylo řečeno, objeví se určitě, epizoda ještě nebyla vysílána.

U Republic Clone tanku mě zarazila věta:
Many notable Jedi piloted fighter tanks during the Clone Wars, including Mace Windu, Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker, and Luminara Unduli, who used their Force powers and superior skills to get the best out of these maneuverable craft. At the hands of these Jedi, these tanks proved a match for many Separatist armored vehicles.

Zatím jsem nečetl žádnou knížku, komiks, ve kterém by se tank objevil a pilotovali jej jedi, takže předpokládám, že se objeví také v CW.
Ref.
http://starwars.wikia.com/wiki/TX-130_Saber-class_fighter_tank

Džejkob

Citace od: Darth kdy 10.01.2009, 16:12:16
Myslím, že všechny tyto modely se někde v CW objeví. V SW databance je u popisu epizod, kde se AT-RT objeví, uvedena jak EIII, tak CW:
http://www.starwars.com/databank/vehicle/atrt/index.html
Ta Lego verze mi připadá jako rozšířená verze AT-RT průzkumníka.

Hyena Bomber - jak bylo řečeno, objeví se určitě, epizoda ještě nebyla vysílána.

U Republic Clone tanku mě zarazila věta:
Many notable Jedi piloted fighter tanks during the Clone Wars, including Mace Windu, Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker, and Luminara Unduli, who used their Force powers and superior skills to get the best out of these maneuverable craft. At the hands of these Jedi, these tanks proved a match for many Separatist armored vehicles.

Zatím jsem nečetl žádnou knížku, komiks, ve kterém by se tank objevil a pilotovali jej jedi, takže předpokládám, že se objeví také v CW.
Ref.
http://starwars.wikia.com/wiki/TX-130_Saber-class_fighter_tank

V cw se AT-RT už objevil ve filmu při druhý vlně separatistů na planetě Christophis
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

MwK

For Darth:
Nebol ten tank náhodou v Yoda Dark Rendezvous? ???
Teda,nebol to ten kde zomrela Jang Li-Li?

A to malé som fakt nezaregistroval... :-[
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Hardegon

to ´´přemistovadlo´´ klonových vojáků je skutečně z filmu klonové války. v několika scénách to tam běhá vstříc droidum na Christosis ( nebo jak se to píše)  :P

MwK

#6
Citace od: Hardegon kdy 10.01.2009, 22:08:56
to ´´přemistovadlo´´ klonových vojáků je skutečně z filmu klonové války. v několika scénách to tam běhá vstříc droidum na Christosis ( nebo jak se to píše)  :P
Myslím že to bolo práve to pôvodné AT-RT,ako už podotkol bambus... ::)

EDIT:
Naschvál som si to pozrel,niekde v piatej minúte filmu to je a je to AT-RT,má iba jedno miesto a vyzerá normálne,tak ako všade... (film,hry,lego atď...)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Xiander

Sakra nemužu sehnat clone walker !§!!! a já tak chci , hlavně toho panáčka.  :'(

MwK

Citace od: Xiander kdy 02.02.2009, 17:23:18Sakra nemužu sehnat clone walker !§!!! a já tak chci , hlavně toho panáčka.  :'(
Takto Tesco čo je asi najbližšie ku každému si skúšal? ::)
Respektíve nemá ho náhodou každý prvý internetoví obchod s Legom?
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Darth Giovanni

To je nějaký divný, dyť to maj úplně všude!
Dokonce i v našem obchodě a to je co říct!!!
Darth Giovanni

S.t.a.l.k.e.r.

www.legacek.cz za 314,- CZK, www.morelega.cz za 298,- CZK.
To na Slovensku som ho zatial nikde nevidel. My mame Euro, vy plyn, nove Lego sety a katalogy...  ;D

Darth

Vtip už tady je tři týdny v sekci vtipy.

Mno, já jsem taky příznivec původní trilogie - mimochodem, Hoth set a Endor set nejsou úplnou náhodou z původní trilogie?? A Vaderův Tie Advanced?

Teď prostě běží seriál Clone Wars a tak se rýžuje na něm. Jak Lucas vydá celou původní trilogii (nebo celou šestilogii) na BR nebo na holokrychli, tak se zase bude rýžovat i na původní trilogii.

S.t.a.l.k.e.r.

CitaceVtip už tady je tři týdny v sekci vtipy.
Páni... veď tu nejde o samotný vtip. Dovolil som si ho parafrázovať pri konštatovaní, že na našom trhu nie sú zatiaľ dostupné ani nové katalógy, ani nové sety v takej škále ako za riekou Moravou.
Tesco vyložilo po akciách 3 nové SW sety a odvtedy nič. Ani ceny sa nehýbu, pritom mi Colonel avizoval 30% zníženie cien starých aj nových setov. Zatiaľ najširšia ponuka nových setov v obchodoch v BA je v kamennom obchodíku v Petržalke, tak som držal v ruke napr. aj 7679 Republic Fighter Tank.

Oliver

neni nahodou ten 2 set z epizody 3tam kde pozabialy par wookie ;)

rukay

Ne není ;)

;D ;D ;D

Ty máš na mysli AT-RT (7250)
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Allconel

Tak mne sa zdá, že všetky tieto setu už tu boli v CW určite. Ptroblém je v tom, že Lego si každý model upraví poprípade zohyzdí na nepoznanie. Ohľadom tej "hyeny", to sú predsa tie bombardéry, ktoré bombardovali Ryloth.

A k tomu legu na Slovensku, v TESC-u je to biedne teraz, dáky ten rôčik som jak študent brigádoval u nich, poznám vedúce ... atď. pravda je taká, že SW LEGO ide najlepšie na odbyt po zľave ... môžeme si zato samy, že nie každý hypermarket ma taký výber, keď stále len čakáme na zľavu 30-50%, o ktorej vieme že príde.

maxxik

Hyena Droid Bomber™ se objevila v serialu clone wars v díle jak separatisti ovladly planetu Twi'leků...
LEGO_STARWARS