Kolik za 7191 UCS X-Wing???

Založil grohl, 09.12.2008, 00:49:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Obracím se na Vás znalce s tím, za kolik se dá sehnat použitý UCS X-Wing (MISB jsem z finančních důvodů zavrhl) v zachovalém stavu? Po týdenním sledování Ebay to vypadá, že pod 150 EUR se asi nedostanu nebo máte ještě nějaký jiný návrh či nápad, kde stíhačku sehnat?
Díky.

Darth

Mno, vzhledem k tomu, že cena nového, když byl v prodeji, překračovala 4000 Kč a vzhledem k raritnosti setu, buď rád, když se dostaneš pod 6000 Kč. Já za něj dal cca 100 GBP, v té době se pohybovala libra kolem 38 Kč, plus poštovné z Dánska a to byl v hodně použitém stavu (zažloutlé některé díly, apod. Ale ten model za tu cenu stojí, dodnes se biju do hlavy, že jsem ho spolu s Tie Interceptorem, nekoupil, když se u nás prodávaly.

grohl

Já bych si přál X-Winga a moje přítelkyně se po shlédnutí série Star Wars neúnavně dožaduje Interceptora. Bohužel, jak říkáš, jejich ceny nejsou nejnižší a  příhozy o 15 EUR výše 3 vteřiny před koncem od některých uživatelů mi už oba sety párkrát vyfoukly. Asi budu muset několik týdnů zkoušet štěstí.

Každopádně děkuji za odpověď.

***Banana.com

Citace od: grohl kdy 09.12.2008, 12:33:54
Já bych si přál X-Winga a moje přítelkyně se po shlédnutí série Star Wars neúnavně dožaduje Interceptora. Bohužel, jak říkáš, jejich ceny nejsou nejnižší a  příhozy o 15 EUR výše 3 vteřiny před koncem od některých uživatelů mi už oba sety párkrát vyfoukly. Asi budu muset několik týdnů zkoušet štěstí.

Každopádně děkuji za odpověď.

to se stává i vteřinu před koncem...někteří šílení kupující (tímto zdravím Ivánka >:D) používají automatické roboty, kteří tam střelí bid vteřinu před koncem

eNTy

Citace od: banana.com kdy 09.12.2008, 12:36:28
to se stává i vteřinu před koncem...někteří šílení kupující (tímto zdravím Ivánka >:D) používají automatické roboty, kteří tam střelí bid vteřinu před koncem

Když mám někdy čas, tak se snažím také dávat bidy na poslední sekundu. Většinou se pohybuju v rozmezí 1-5 sekund před koncem. Ale dávám to ručně.

***Banana.com

#5
Citace od: xtepn01 kdy 09.12.2008, 12:45:02
Citace od: banana.com kdy 09.12.2008, 12:36:28
to se stává i vteřinu před koncem...někteří šílení kupující (tímto zdravím Ivánka >:D) používají automatické roboty, kteří tam střelí bid vteřinu před koncem

Když mám někdy čas, tak se snažím také dávat bidy na poslední sekundu. Většinou se pohybuju v rozmezí 1-5 sekund před koncem. Ale dávám to ručně.

Já se ručně reálně trefím tak 3 s před koncem, 1 s se mi to povedlo párkrát náhodně. Poslední dobou ale na většinu aukcí prostě hodím to, co za to chci dát, a někdy to vyjde.
Nejlepší koupě ale bývají ty, kdy aukci objevím chvíli před koncem, je čas jen na jeden bid a ten vyjde  ;D

Ceny obecně šly za tři roky strašně nahoru, někteří střelci nemají strop, jako třeba zij1444, který kde se objeví, tam vyhraje. No a o SW raději ani nemluvím, protože kult a ceny SW nechápu.

matny

CitaceCeny obecně šly za tři roky strašně nahoru, někteří střelci nemají strop, jako třeba zij1444, který kde se objeví, tam vyhraje. No a o SW raději ani nemluvím, protože kult a ceny SW nechápu.

Zij444 je etrémny príklad zberateľa, ktorý nemá potrebu kalkulovať s priemernou cenou lega na ebay - vďaka nemu boli tento rok na ebay prekonané cenové rekordy. Napr. set 6399 MISB nedávno vyhral za 1400 USD a pod.
Osobne ho nemám rád, kvôli 15 setom o ktoré ma pripravil, ale jeho "neobmedzené" konto by som privítal.

Set 7191 NEW som začiatkom roka kúpil na ebay za cca 300 USD. Primárne však SW nezbieram a za tie ceny si radšej dokúpim do zbierky pár old setov.

Darth Giovanni

ja osobne sem este pred pul rokem videl tie interceptor, jiz vyse zmineni, v ostravskem nakupnim centru...nejsem si jisty jestli ho uz nekdo neodkoupil, ale jezdim tam tud ykazdy rok, a dycky tam je... ale v posledni dobe se hrzone rychle prodali tyto velke tak nevim jaky je stav veci
Darth Giovanni

grohl

Mno zatím to vypadá velmi bledě. X-wingy ubývají a včera mi protekl doslova mezi prsty jeden ve výborném stavu za 88 !!! Euro. Blesková akce kup teď s tím, že bylo napsáno, že do ČR neodesílá. Než mi došla odpověď s kladnou odpovědí na mou žádost, byl v tahu. Ohřál se tam asi 20 minut. Jinak se asi pod 150 E nedostanu.  :'( Na druhou stranu, kdo si počká, možná se i dočká.