Sithova Star Wars sbírka

Založil Sith, 26.11.2008, 21:56:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Sith

Přidávám zde pár fotek mé SW sbírky. Doufám že sbírka se bude dále rozrůstat a přibude mi co nejvíc setů hlavně UCS. >:D
už teď mám na cestě pár setů, některé od vasyka, díky ;)

pište mi prosím vaše názory budu vdečný za každý komment  8)
STAR WARS sběratel

Sith

ještě pár fotek
STAR WARS sběratel

Sith

některé fotky jsou trochu nekvalitní je to foceno k večeru za šera
STAR WARS sběratel

Miketuk

Pěkná sbírka! Nejvíc se mi líbí ta budka s Yodou, co je to za set ??? A pak ještě ty figy, hlavně Jawa.

Skyder

Ak myslis tu budku, to je ta hneda budova, to bol set-stroskotany Y-Wing /teda zarasteny lianami/ a ta budka :D Cislo takto vecer neviem, ale tusim to bolo este v katalogu 2005  ;)
Skyder

buf91

Citace od: Skyder kdy 26.11.2008, 22:20:38
Ak myslis tu budku, to je ta hneda budova, to bol set-stroskotany Y-Wing /teda zarasteny lianami/ a ta budka :D Cislo takto vecer neviem, ale tusim to bolo este v katalogu 2005  ;)

Šlo o set 4502 X-Wing Fighter
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Sith

Šlo o set 4502 X-Wing Fighter
[/quote]

přesně :D
STAR WARS sběratel

MwK

Pekná zbierka... ;)
Závidím ti tú "Yodovu búdku",ale ešte viac to,že to máš všetko postavené a vystavené... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Aki

Citace od: MwK kdy 27.11.2008, 08:40:46
Závidím ti tú "Yodovu búdku",ale ešte viac to,že to máš všetko postavené a vystavené.
a šíleně, ale šíleně špinavé.
Obvykle tuhle větu píše Old Shatterhand a to i tehdy, když tam já osobně nic moc špíny nevidím. Tohle je ale už i na mne moc.  :P
Jinak by sbírka byla moc pěkná. Syn ti některé stroje moc moc závidí.

S.t.a.l.k.e.r.

Pekna roznoroda zbierka, niektore kusky by som mal rad aj ja...  :'( Perfektne sa vynimaju velke modely ako napr.  Majster Yoda. Ale kde je nejaky Republic gunship alebo Imperial star destroyer???
Hm, asi budem musiet nafotit cosi podobne aj ja, akurat to rozdelim na 'dobrych', 'zlych' a tych co sa ocitli niekde medzi nimi.

otaznik

Citace od: Aki kdy 27.11.2008, 09:17:20
Obvykle tuhle větu píše Old Shatterhand a to i tehdy, když tam já osobně nic moc špíny nevidím. Tohle je ale už i na mne moc.  :P
Nechtěl jsem být zase negativní. I když, v poslední době jsem nějak moc hodný, měl bych se sebou něco udělat.  :P

Takže -> zajímavá sbírka, oceňuji vyfocení postavených modelů, nicméně s takovouto vrstvou prachu je lepší se s tím snad ani nechlubit. 

Marty713

Lego SW je i moje láska,
takže:

Velký plus za ponorku Gunganů (Bongo, že jo?), starej Snowspeeder (!), starej Infiltrator, starý speederbiky (!), Twin-Pod Cloud Car a "bažiny naboo".

Mínus za prach a za to, že rebel z Hothu nemá hnědý hledí (velice raritní dílek)! ::) >:D