SW Lego v Praze k příležitosti premiéry Clone Wars

Založil Darth, 12.09.2008, 12:53:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Darth

Podle interních informací 501st Legion - Czech Outpost by měla u příležitosti premiéry nových Clone Wars příští týden proběhnout v Praze promo akce s rozdáváním SW Lega (pravděpodobně malé sety, snad nějaké promo sety, to nebylo upřesněno).

Mělo by to probíhat (snad, informace není ověřená) mezi 7.30 do 8.30 v metru na trase B (stanice Anděl). Pro bližší info nutno cca dva dny předem sledovat místní tisk (Metro?)

Nemůžu bohužel za tuhle informaci dát ruku do ohně, jen tak mimochodem to proběhlo na fóru při plánování účasti na premiéře Clone Wars. Takže to berte jen jako "možná".

Zoufalec

Citace od: Darth kdy 12.09.2008, 12:53:44
Podle interních informací 501st Legion - Czech Outpost by měla u příležitosti premiéry nových Clone Wars příští týden proběhnout v Praze promo akce s rozdáváním SW Lega (pravděpodobně malé sety, snad nějaké promo sety, to nebylo upřesněno).

Akce byla dnes a rozdával se set 8028 - údajně cca 800 ks. Byla to ale komedie - na Andělu se utvořila menší fronta, do které si automaticky stoupaly staré babičky, aniž věděly o co jde. Hlášky typu "asi rozdávají nějaké speciální Metro" mne dost rozchechtaly. Stál sem za nima a když se jich slečna zeptala na "heslo" (Nechť je síla na tvé straně), koukaly jako vyorané myšky. Nicméně Lego dostaly, tak aspoň potěší vnoučky. O kofoláckých spoluobčanech se zmiňovat nebudu, poněvadž na to by asi byl paragraf...

Zoufalec

BTW dva tyto sety háži do placu, takže má-li někdo zájem, první dva, kteří mne zkontaktují ho mohou mít. Za poštovné nebo osobní převzetí na Andělu.

Dingo

Tento set sem taky získal, celkem mě zklamal, čekal jsem, že to bude nějaký malý speciální s klonama, ale alespon se to hodí k 10188, který mám zájem koupit.

Zoufalec

Citace od: dingo kdy 18.09.2008, 14:50:20
Tento set sem taky získal, celkem mě zklamal, čekal jsem, že to bude nějaký malý speciální s klonama, ale alespon se to hodí k 10188, který mám zájem koupit.

Taky jsem myslel, že to bude něco opravdu ke Clone Wars... :-\

Icewalker

Set sice není něco extra, ale každý dílek zdarma se hodí. Navíc, děvčata, která sety rozdávala, tak činila pouze výměnou za bezplatné promítání Clone Wars pro 130 vyvolených fanoušků, za což jim patří (nejen) můj dík ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr