Nové SW sety ?

Založil patrix, 24.12.2007, 02:23:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

patrix

Pokial viem, tak boli už oznámené sety pre 2008 a už sa niektoré aj predávajú, ale čo je TOTO ???
Oznámené na BrickSet.com...

Viete o tom niečo ? Alebo nejaký fake...


Lord.obiv

Páni, :o o tym nemám ani potuchy ??? Ale mohla by to být pravda :)
Budiž LEGO

Robbed


Darth

No je tam navíc Tie Defender (moje oblíbená stíhačka už od dob PC hry Tie Fighter) http://starwars.wikia.com/wiki/Tie_defender

Docela mě překvapilo, že tam není Twilight a Droid Gunship. Naopak jsem vděčný za Republic Gunship, první mi nějak unikla, docela doufám, že půjde o LAAT z Clone Wars v modrém provedení speciálních jednotek.

I když wikipedia pod názvem Twilight toho moc nezná - byla to imperiální operace, Sail Barge (http://starwars.wikia.com/wiki/Twilight_Sailer), a loď Sheel Odala (http://starwars.wikia.com/wiki/Emerald_Twilight) - hodně málo známá lodička z EU, objevující se v jediné knížce - malá šance, že by to bylo ono. Možná kvůli tomu ten model vypustili.

smiky

O republic gunship jsem už někde slyšel ale ty ostatní sety jsou pro mě neznámé.Uf to abych začal šetřit ;D

Robbed


MwK

#6
Citace od: Robbed kdy 29.12.2007, 20:07:42
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=292303
Úúúú... :o
Waw!Mýslím že takto by tie sety mohli vyzerat. ::) >:D
Ale dúfam že figúrku Magna gardistu k tej stíhačke nejakú dajú... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

Na Eurobrickse je už fotka Republic gunshipu ale vôbec nevýzerá že by mal byt z clone wars...respektíve môže byt ale nieje to tento "hlavný hrdina"... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Imperial Unicorn

No a ? To že bude z CW byla jenom spekulace. Teoreticky se to může ještě změnit. Spíš by mě zajímalo zda a za kolik bude u nás.

MwK

#9
Citace od: Imperial Unicorn kdy 03.01.2008, 13:31:14
No a ? To že bude z CW byla jenom spekulace. Teoreticky se to může ještě změnit. Spíš by mě zajímalo zda a za kolik bude u nás.
Spekulácia? ::)
Ved všetky nové sety sa točia okolo CW! 8)
A ešte ak si si čítal ten anglický popis k tomu zistíš že dalšia špekulácia je,že tam má byt Assaj Ventres...a tá sa objavila iba v CW...
Takže špekulácia vychádza zo špekulácie ale nič iné sa s tým zatial robit nedá!
A cena?Trošku predčasná otázka ale ak tam budú klony,Obi-wan,Assaj a Plo Koon aka sa píše na Eurobrickse tipujem že pod 7000sk to nepôjde...


EDIT:Sry píše sa to aj na krabici... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Imperial Unicorn

Pokud to bude stát do 3000Kč (včetně) tak do něj jdu, jinak si počkám na to  kolik bude stát v Rakousku a udělám si výlet do Vídně Pendolínem  >:D

buf91

Asi jsme nedůvěřivý. Ale nějak se mi to nezdá. ;)
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Darth

Do 3000Kč??  ;D Původní mělo zaváděcí cenu kolem 3999 Kč, tipoval bych tuhle novou verzi kolem 4500 Kč. Takové super sety se už nedostanou do 50% slev, bohužel. Kde jsou ty časy, kdy jsem v Pompu ve výprodeji koupil AT-AT za 2200 Kč a AT-TE za 1950 Kč (mimochodem, AT-AT se myslím taky pohybovalo kolem 4000 Kč).

patrix

Citace od: Darth kdy 04.01.2008, 08:38:59
koupil AT-AT za 2200 Kč a AT-TE za 1950 Kč

novým cenníkom ste mi už pokazili dovolenku, ale toto ma už dorazilo....  :'(


MwK

Citace od: Imperial Unicorn kdy 03.01.2008, 13:31:14
No a ? To že bude z CW byla jenom spekulace. Teoreticky se to může ještě změnit. Spíš by mě zajímalo zda a za kolik bude u nás.
Viem je to totálny off topic ale nemôžem si to odpustit... ::)
Špekulácia to už určite nieje...pozrite si tento trailer. ;D
Sú vnom všetky sety(aj gunship) a figy na rok 2008(plo koon,assaj...)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Thrawn

Promiň, jaký trailer?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

MwK

Citace od: Thrawn kdy 19.01.2008, 23:13:38
Promiň, jaký trailer?
??? ??? ;D
No predsa klikni na slovo trailer...(je to url ;))
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Thrawn

Citace od: MwK kdy 20.01.2008, 15:31:04
Citace od: Thrawn kdy 19.01.2008, 23:13:38
Promiň, jaký trailer?
??? ??? ;D
No predsa klikni na slovo trailer...(je to url ;))

Však jo, odkázalo mě to na stránky Star Wars do sekce videa, kde žádný trailer na nové lego SW sety nebyl.

Nebo jsem to špatně pochopil a byl myšlen opravdu jen ten trailer na Clone Wars?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

smiky

Citace od: Thrawn kdy 20.01.2008, 17:17:29
Citace od: MwK kdy 20.01.2008, 15:31:04
Citace od: Thrawn kdy 19.01.2008, 23:13:38
Promiň, jaký trailer?
??? ??? ;D
No predsa klikni na slovo trailer...(je to url ;))

Však jo, odkázalo mě to na stránky Star Wars do sekce videa, kde žádný trailer na nové lego SW sety nebyl.

Nebo jsem to špatně pochopil a byl myšlen opravdu jen ten trailer na Clone Wars?

No však ano.Jde o to že v tom traineru jsou všechny modely které jsou v tomto tématu uvedeny.Jestli jsem to dobře pochopil

MwK

Citace od: smiky kdy 20.01.2008, 17:28:01
No však ano.Jde o to že v tom traineru jsou všechny modely které jsou v tomto tématu uvedeny.Jestli jsem to dobře pochopil
Díky že si to vysvetlil... ;)
Áno išlo oto že to bol trailer na SW CW a vnom tie modely...takže tým sa vylučujú špekulácie že to nieje z CW... :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

no sak normalka

zacnu CW tak ich rovno aj zpropaguju a zarobia na tom ako sa da

Tie sety budu dobre a budu tam E2 clonaci, ktorych nemam. Nove postavy sa tiez hodia.

Vidim tam ale aj novu lodicku, s ktorou Ani lieta.

MwK

Pozrite!Narazil som na túto fotku! :o :o :o
Je síce hroznej kvality ale je na nej všetko!Je to krása!Shaak ti a ten klon! :-*
Teda ak toto bude obsahovať AT-TE tak už fakt považujem rok 2008 za najlepší na SW lego! :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Darth

Ten Clone commander je parádový, škoda že tohle je seznam k AT-TE (které už mám, tedy určitě kupovat nebudu). Btw. co je to malé zelené? Připomíná mi to Slimera z Ghostbusters (mimochodem, Ghostbusters by bylo fajn téma na Lego). Co to je? Neuvědomuju si, že bych něco takového v Clone Wars viděl.

MwK

#23
Citace od: Darth kdy 27.01.2008, 08:54:52
Neuvědomuju si, že bych něco takového v Clone Wars viděl.
No vidieť si to ani nemohol ked ten seriál ešte "nevyšiel"... ::)
Ale priznám sa,ani ja neviem čo to je. ???
Na Eurobrickse sa hádzali linky na Wookiepediu ale nič tam nebolo.
Respektíve bolo ale iba ako neznáme zviera z pripravovaného seriálu,tak až ked príde budeme vedieť čo to je... :)

EDIT:
Už viem čo to je! ::)
Ved to je malý Hutt...neviem síce čo bude v seriály robiť ale vyzerá zábavne... ;D
Ale napadá mi že kým chudák dorastie bude aj po EP6... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

#24
Pozrite!Na tomto linku sú fotky všetkých nových,postavených SW setov aj figov.... >:D

EDIT:Inak Assaj ventres má nové svetelné meče...


Off topic:
Mimochodom ak by ste chceli vedieť ten fig nieje Shaak Ti ale Anakinova padawanka...ano je to tak,má padawanku?!Už aj mne sa to zdá čudné...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Marcel

#25
WOW, minifigy i sety jsou naprosto SUPER. :o :o :o :o

Darth

Tady jsou bližší informace o Padawan Ahsoka (bude v nových Clone Wars)

http://www.starwars.com/theclonewars/news/news20080129.html

MwK

Citace od: Darth kdy 01.02.2008, 17:05:59
Tady jsou bližší informace o Padawan Ahsoka (bude v nových Clone Wars)

http://www.starwars.com/theclonewars/news/news20080129.html
Naschval som to sem nedával lebo som vedel že je to až "príliš"... ;)
Ale asi nieje!?
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

ulrike

Ty Clone wars vypadají fakt dobře, zdají se mi jako takový odbočení. Nevíte někdo jesi mají plnit takový ůčel...

Rewolt

Citace od: MwK kdy 31.01.2008, 15:57:02
Pozrite!Na tomto linku sú fotky všetkých nových,postavených SW setov aj figov.... >:D

EDIT:Inak Assaj ventres má nové svetelné meče...


Off topic:
Mimochodom ak by ste chceli vedieť ten fig nieje Shaak Ti ale Anakinova padawanka...ano je to tak,má padawanku?!Už aj mne sa to zdá čudné...


Na eurobrics jsou ke stažení full fotky  http://eurobricks.hosting.ipsyn.com/euroforum/index.php?showtopic=14990
It's a trap!