Zaklínač (zatím jen nápad)

Založil DamnedSoul, 21.11.2007, 21:23:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

DamnedSoul

Moc se mi líbí nové RPG na motivy knih polského spisovatele Andzreje Sapkowského. Rád bych zhotovil custom minifigurku Geralta z Rivie. Set obsahující "Geraltův obličej" aka hlavičku Lorda Voldemorta ze setu 4766 "Graveyard Duel" není bohužel již v prodeji. HP ságu nečtu-je ještě v některém z dalších dílů Voldemort v této podobě ?

Bílé vlasy odpovídajícího stříhu by snad mohly být v některém z připravovaných elfích setů ;). Nebudou li snad by je poskytl některý z nesčetných již vydaných setů. (Někde snad bílé byly ;D)

Poslední úskalí k vytvoření Geralta je v držáku na zkřížené meče. Máte nějakou ideu jak jej zhotovit ? Meče samotné mám-poskytnou je Vikingové (stříbrný) a král z hradu 7096-železný. Torzo a nohy určitě poskytne nějaká castle/vikings figurka. (Napadají mne forestmeni),ručičky lze použít z figurek Space Police.((1. i druhá série).
P.S:
Pokud někdo má všechny potřebné dílky ke zhotovení Geralta doma, nebudu se zlobit když ho vytvoří místo mě ! 

Tadeas

To je dobrý nápad, jsem fanoušek Sapkowského knih. Jenom nevím jestli by Voldemortova hlava byla to pravé... ???
Bohužel ani já nemám použitelné dílky, ale zkusím sestavit jiné postavy ze Zaklínače, třeba barda Marigolda  ;)

DamnedSoul

Voldemort (minifig)má taky hadí oči jako Geralt,je podobně bledý, ideální je i naznačení nosu (Geralt má orlí)-škoda že ho nemám...

Marigolda ? Fajn já plánuju Shani, Triss,Ciri,Adu a strigu...