Castle 2007/2008 line - zajímavý pohled za oponu

Založil Jonas, 17.08.2007, 21:00:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jonas

Pokud jste příznivci Castle a nečetli jste ještě článek na Classic Castle
http://www.classic-castle.com/sets/articles/designerfeedback07.html
tak si ho přečtěte.

Je sice dlouhý, ale o to více je tam zajímavých informací o tom, jak a proč vznikala nová řada Castle. Píše ho Matthew Ashton, člověk, který má v TLC tuto oblast na starosti. Najdete tam odpovědi třeba na to, proč jsou v sérii Kostlivci, jak se vybíraly vhodné zbraně a heraldické symboly, proč jsou ve velkých setech draci, zda budou také v prodeji civilní (neválečné) stavby, a také náznaky toho, co bude v roce 2008. Stojí to za přečtení. Je to sympaticky otevřený článek poměrně vysokého představitele TLC.
Jonas - Můj Brickshelf

Jindroush

Pěkný, odpovědi vesměs očekávaný.

Jen mě trošku zarazila formulace ohledně složitosti staveb, když to děti kvůli různým důvodům postaví špatně: kids being disappointed with the end result, which needs to be avoided at all costs. Tam si nejsem jist, zda to je dobře (ačkoli to chápu z obchodního hlediska, z výchovného mi to přijde jako špatná věc).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 18.08.2007, 01:16:37
Pěkný, odpovědi vesměs očekávaný.

Jen mě trošku zarazila formulace ohledně složitosti staveb, když to děti kvůli různým důvodům postaví špatně: kids being disappointed with the end result, which needs to be avoided at all costs. Tam si nejsem jist, zda to je dobře (ačkoli to chápu z obchodního hlediska, z výchovného mi to přijde jako špatná věc).

TLC si nemůže dovolit, aby se výsledek dítěti z nějakého důvodu nelíbil, výchova je na rodičích. ;)

Aki

Citace od: otaznik kdy 18.08.2007, 08:21:52
TLC si nemůže dovolit, aby se výsledek dítěti z nějakého důvodu nelíbil, výchova je na rodičích. ;)
Tudíž zodpovědný rodič nekoupí nevýchovný dárek.  ::) ::) ::)

otaznik

Citace od: Aki kdy 18.08.2007, 17:27:30

Tudíž zodpovědný rodič nekoupí nevýchovný dárek.  ::) ::) ::)

Ale LEGO tomu přece neodporuje. To, že má až příliš jasné návody, případně, že jsou modely moc jednoduché, přece rodičům a dětem nevadí.
To vadí mně a některým dalším AFOLům.