12. Pražská hospoda vol. II.

Založil peter, 16.08.2007, 17:32:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

peter

Jelikož se závody přesunuly do venkovních prostor dříve než se původně plánovalo, tak odpadla 12. hospoda v pořadí. Jelikož samotný sraz již dlouho nebyl, zároveň je po závodech, tak bych tímto chtěl oznámit termín 12. hospody.

V pořadí již 12. Pražský sraz se bude konat 14. září opět v restauraci U Rozvařilů.Bohužel má to jeden háček. Nejspíše díky našim dřívějším sobotním srazům, pro které byl salonek zarezervován na celý den a při kterých se spíše více závodilo než konzumovalo, byl zaveden majitelem jednorázový poplatek 350,- Kč/hod. Tento poplatek však odpadá, pokud je dostatečný počet lidí a zároveň je předběžně přislíbena konzumace jídla. Z předešlých pátečních srazů by neměl být problém ani jednu z podmínek splnit.

Salonek je tedy zamluven od 17:00 pro minimálně 20 osob s večeří. Věřím, že po tak dlouhé době se nás opět sejde ještě větší počet. V průběhu srazu (v cca 20:00) dojde i k vyhlášení vítězů 1. Mistrovství Kostky Truck Trial a předání cen. Též věřím, že se najdou další, kteří se budou chtět pochlubit s nějakým svým modelem, nebo udat nějaké dílky či si jen tak popovídat s ostatními Kostkaři. ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Petrjr

#1
Ajaj, víkend 14.-16. září mám už od června obsazený (jako zatím jediný víkend v září). Uvidím, jestli s tím něco nadělám.

Mates

Já doufám, že budu mít tu příležitost přijít, takže pokud někdo pro mě něco máte, určitě dorazte!  >:D ;D
Zároveň doufám, že se mi do té doby podaří dát dohromady nějaký ten MOCdel, který bych vzal sebou :P :D Modří vědí ;)

Peetrs

Potvrzuji svoji účast! Pokud se nestane něco nepředpokládaného,tak určitě dorazím.  :)

otaznik

Mně bylo jasný, že je to jen otázka času, kdy po nás budou chtít nějakou záruku. Jsem zvědav, jestli si 20 lidí dá jídlo...

Takže pokud nesplníme podmínky tam budeme platit 350,- za hodinu? To by bylo dost krutý.

Colonel32

co znamena dostatecny pocet lidi a dostatecna konzumace?

Shi-So

Citace od: otaznik kdy 16.08.2007, 22:14:18

Takže pokud nesplníme podmínky tam budeme platit 350,- za hodinu? To by bylo dost krutý.

350,- za hodinu!! To neni kruty ,to by byl vysmech!! >:D
A v zhledem k urovni obsluhy (ano lepsi nez U Rudolfa - ale to je asi vsude) ,to zase takovej zazrak neni.....
Uznavam ,ze misto je to fajn ,ale neprijde mi ,ze by tam meli tak natriskano ,ze by to museli resit takhle?? ::)

Colonel32

navic tu hospodu nezbytne nepotrebujem, kdyz uz mame dojezdeno...

Shi-So

Citace od: Colonel32 kdy 17.08.2007, 09:19:15
navic tu hospodu nezbytne nepotrebujem, kdyz uz mame dojezdeno...

No ber to zase tak ,ze ne vsichni jdou na trial ,ale treba jen pokecat....
Tak na to nejake rozumne misto potrebujes.
Jasne ,ze da se sedet i pod stromem v parku ,ale prece jen.....

peter

No, co se týká toho poplatku, tak já bych se ho nebál. Dřív nás tam bylo vždy dost a vzhledem k večerní hodině si stejně většina dala minimálně večeři. Spíš jsem to zmínil pro 13. a další srazy, že se nejspíš poohlednéme po nějakém jiném podniku.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

JerryT

12. září mám 25. narozeniny. Dostanu od vás dárky, když přijdu?  ;D

Colonel32

Citace od: Vindaloo kdy 19.08.2007, 13:53:02
12. září mám 25. narozeniny. Dostanu od vás dárky, když přijdu?  ;D

prines si je, a mi ti je predame...  ;D

Petrjr

   Tak paráda. Podařilo se mi uvolnit si termín, takže přijdu. Akorát to vypadá, že nebudu mít k dispozici foťák, takže dokumentaci nechám na jiné.

Ohledně poplatků. Uvidíme, otestujeme, vyzkoušíme a případně příště budeme muset hledat jiné místo.

Jarmila

Operativní hlášení: nenastane-li nějaká živelná katastrofa, tak mám nakročíno do hospůdky.

Nezapomenu-li přibalit do batohu, tak vezu:
"modrou" - pro sběratele modré
"oranžovou" - pro sběratele oranžové (ovšem za podmínky, že bude Česká pošta dost rychlá, protože balík nejen s oranžovou ke mně putuje v pondělí z Brna)
nějaké dílky pro Benešovského, když je stačím do té doby vylovit z hromad lega
pajduláky již dávno slíbené, když se nestačí přede mnou schovat
draka na výměnu, jen si musím ujasnit, jakýho  ;D
........  zapomněla jsem na něco? Kdo má ode mne něco slíbeno a nenašel se zde, tak se mi ozvěte.  ;D

Co si mám odvést se mi pamatuje lépe.  ;D ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Hansel

Všem, s kterými mám domluveny obchody, hásím, že se nejspíše dostavím. Nejspíš v brzkých hodinách. Běžím na vlak, když mi ujede, nenadávat ;)
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

muzzo


TomG

Vzhledem k tomu, ze dnes propousti moji zenu a mrnouska z porodnice, tak na 100% nedorazim :)
Only the best can survive.

betakaroten

Jo do háje, ono už to je dneska ::) já sklerotik. Bohužel nedorazím.

Mtron

Mtron nedorazí dostal zaracha  ;D ;D ;D ;D příště  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jarmila

Navzdory všemu protivenství jsme se synkem dorazili.
Co jsme předat měli, to jsme předali, co jsme převzít měli, to jsme převzali.
A zase jsme odtáhli zpátky do "Zapadlé Lhoty".

Cesta zpět proběhla kupodivu hladce, důkazem toho jest, že tu jsem.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Petrjr

 :)



Kdo vydržel až do večera, nelitoval.

Michal Moučka

Pár fotek z hospody