Barbar

Založil Marťan, 30.04.2007, 15:08:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

standa

Citace od: otaznik kdy 30.06.2007, 21:38:17
Citace od: standa kdy 30.06.2007, 17:01:14

Prostě mi připadá, že co se týče helem u rytířů, tak se lego omezuje na několik druhů osvědčených tvarů a nepokouší se o nové helmy, které by nevypadaly šíleně a zároveň zapadly někam do středověku, kam podle mého názoru rytíři patří. Právě taková helma, jakou má Marťan, podle mého názoru legu castle zoufale chybí. Jsem obrovský fanda lega, doma mám hromady stavebnic a panáčků, to ale neznamená, že musím slepě obdivovat lego za každou cenu, i když se mi na něm něco nelíbí. A na zbraně, koně a bardingy si rozhodně nestěžuji, ale určitě nejsem sám, kdo by novou helmu jako má Marťan v castle uvítal.

Proč by LEGO něco takového dělalo? Jejich cílovou skupinou jsou děti (chlapci) ve věku 5-10 let.
Navíc míchání LEGO a non-LEGO dílů se mi velmi příčí, jsem sběratel.

Proč by lego něco takového dělalo? Tak proč se lego pokouší napodobovat relativně věrně domy a auta, když to není určené pro obdivovatele architektury a desingu aut? Proč by tedy nemohlo napodovat helmy u rytířů? Mně se míchání taky trochu příčí, ale uvítal bych nějaký posun. Rozhodně ta helma mi přijde jako výborný nápad, protože pokud může lego relativně věrně napodobovat kopí a meče, proč by to nemohly být helmy?
Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum

otaznik

Citace od: standa kdy 30.06.2007, 21:45:49

Proč by lego něco takového dělalo? Tak proč se lego pokouší napodobovat relativně věrně domy a auta, když to není určené pro obdivovatele architektury a desingu aut? Proč by tedy nemohlo napodovat helmy u rytířů? Mně se míchání taky trochu příčí, ale uvítal bych nějaký posun. Rozhodně ta helma mi přijde jako výborný nápad, protože pokud může lego relativně věrně napodobovat kopí a meče, proč by to nemohly být helmy?

Helmy už jsou na LEGO poměry věrné dost. Dům a auto je něco jiného, není to jeden díl, ani na to (většinou) žádný speciální díl není potřeba udělat.

Asi nemá cenu v diskuzi pokračovat, každý máme jiný názor.

standa

Citace od: otaznik kdy 30.06.2007, 21:56:50
Citace od: standa kdy 30.06.2007, 21:45:49

Proč by lego něco takového dělalo? Tak proč se lego pokouší napodobovat relativně věrně domy a auta, když to není určené pro obdivovatele architektury a desingu aut? Proč by tedy nemohlo napodovat helmy u rytířů? Mně se míchání taky trochu příčí, ale uvítal bych nějaký posun. Rozhodně ta helma mi přijde jako výborný nápad, protože pokud může lego relativně věrně napodobovat kopí a meče, proč by to nemohly být helmy?

Helmy už jsou na LEGO poměry věrné dost. Dům a auto je něco jiného, není to jeden díl, ani na to (většinou) žádný speciální díl není potřeba udělat.

Asi nemá cenu v diskuzi pokračovat, každý máme jiný názor.

O.K.
Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum

Ravenhorn

V tomto mám jasno. Nejradši bych si lego předělal na LEGO Pán prstenů.  ;D
Castle, Pirates a Star Wars.

Marťan

Našel jsem jeden super custom výrobek. Hned jak jsem to uviděl, nemohl jsem se vynadívat na perfektní nabarvení dílků. Pro ty kdo custom neberou, tak ať se raději ani nedívaj...  >:D ale pro ty komu se to líbí, tak myslím, že to je opravdu lahůdka  :-)

linhi

Mě se to moc nelíbí - je už moc oplácaný - chtěl bych ho vidět bojovat - a ten kůň chudák.........

Marťan

#36
Citace od: linhi kdy 12.07.2007, 12:28:18
Mě se to moc nelíbí - je už moc oplácaný - chtěl bych ho vidět bojovat - a ten kůň chudák.........

Mě zas připomíná nějakého nabouchaného hrdinu z fantasy filmů. Je pravdou, že bych chtěl vidět toho figa, kdyby neseděl na koni. Jak by na něm vypadala ta zbroj  ;D ;D. To by se asi pod tíhou brnění musel zabořit do země!  >:D

LiBorec

Citace od: Marťan kdy 12.07.2007, 12:09:12
Našel jsem jeden super custom výrobek. Hned jak jsem to uviděl, nemohl jsem se vynadívat na perfektní nabarvení dílků. Pro ty kdo custom neberou, tak ať se raději ani nedívaj...  >:D ale pro ty komu se to líbí, tak myslím, že to je opravdu lahůdka  :-)

Brrrr,vubec se mi to nelíbí,pouzit jako soucast zbroji Vladkovy helmy?Trochu nestastne reseni,nelíbí se mi to,tvuj barbar je mnohem hezci ;D

Tomášek

Citace od: LiBorec kdy 12.07.2007, 17:25:21
Citace od: Marťan kdy 12.07.2007, 12:09:12
Našel jsem jeden super custom výrobek. Hned jak jsem to uviděl, nemohl jsem se vynadívat na perfektní nabarvení dílků. Pro ty kdo custom neberou, tak ať se raději ani nedívaj...  >:D ale pro ty komu se to líbí, tak myslím, že to je opravdu lahůdka  :-)

Brrrr,vubec se mi to nelíbí,pouzit jako soucast zbroji Vladkovy helmy?Trochu nestastne reseni,nelíbí se mi to,tvuj barbar je mnohem hezci ;D

Taky by mě docela zajímalo, jak ten mechanik stáje Ferrari musí bojovat. Jestlipak má ten kůň stejnou výkonnost jako nejlepší F1 tohoto týmu?!  ;D
Procházím DARK AGE.