12. Pražská lego pub hospoda

Založil Jarmila, 18.04.2007, 17:23:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jarmila

.................Pokud tedy vše vyjde, 4. závod se bude konat na ostrově Štvanice. Přesné místo závodu a srazu bude včas oznámeno........Samozřejmě uvítáme, když se na závody přijdou podívat diváci. Povzbuzující diváci, jsou tou nejlepší vzpruhou pro samotné soutěžící, takže pokuste si na nás udělat také nějaký ten čas

odtud opsáno  :D

Takže předpokládám, že na datumu dalšího kola KTT se nic nezměnilo. Klidně budu hlasitě povykovat a povzbuzovat závodníky, nebude-li pršet a hlavně: budu-li vědět, kam přesně se mám dostavit a jak to tam vypadá s možností osvěžení se v případě veder či možností schovat se v případě náhle se vyskytnuvšího nevlídného počasí.  ;)

V pauze mezi jednotlivými jízdami ráda pokecám s ostatními, vyměním pár kostiček nebo setů.  ;D

Není-li v okolí žádná hospůdka, svalím se do mechu, v batohu budu mít raneček buchet a vodu v lahvi.  ;D Jen mne pak musí někdo z vás zvednout.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Ravenhorn

Ok. Já příjdu určitě a vezmu nějaké zbytky lega, třeba si někdo zase něco z toho najde. Prosím i o ostatní ať něco vezmou. Třeba zase budu něco chtít já. :-)
Castle, Pirates a Star Wars.

Kubos.cz

#2
Já přijedu, budu mít pár setíku + ovp + manuál 100% . Později dám vědět jaké sety to jsou vím že western , town , rockriders, castle. Fajn , můžete se mrknout na ty sety do soukromé inzerce.

Ps : Buchty domácí nebo kupované ???  ;)

Jarmila

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

V pondělí večer dáme s peterem vědět kdy a kde přesně bude sraz.

Už teď je ale jasné - vlastní zásoby jídla a pití s sebou!

Jarmila

To tam není ani žádný stánek s buřtama?  :'(
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Michal Moučka

Tak jedině rozdělat oheň a buřty si opečeme sami!  >:D

Jarmila

Citace od: Michal Moučka kdy 18.04.2007, 20:22:05
Tak jedině rozdělat oheň a buřty si opečeme sami!  >:D

Když získáš povolení k rozdělání ohně, přinesu buřty, tácky, hořčici, chléb a ubrousky na otření mastných hub.  ;D ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jarmila

Citace od: otaznik kdy 18.04.2007, 19:20:21
V pondělí večer dáme s peterem vědět kdy a kde přesně bude sraz.

Už teď je ale jasné - vlastní zásoby jídla a pití s sebou!

Ještě by bylo vhodné promyslet, kam se se svými autíčky uvrtáte, když bude lejt jako z konve nebo bude čerstvě po dešti. Pochybuji, že by vaše výtvory byly stavěny pro závody v blátě.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Citace od: Jarmila kdy 20.04.2007, 20:51:24
Ještě by bylo vhodné promyslet, kam se se svými autíčky uvrtáte, když bude lejt jako z konve nebo bude čerstvě po dešti. Pochybuji, že by vaše výtvory byly stavěny pro závody v blátě.

Déšť nás nezastaví!  8)

Jarmila

Citace od: otaznik kdy 20.04.2007, 21:02:13
Déšť nás nezastaví!  8)

Taky jsem se neptala na posádku, ale na vozidla.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

peter

Záleží jak to udělají konstruktéři. Vše záleží na nich. Jinak, když už jste to nakousli, tak závod se zruší jen za opravdového slejváku, či jiného hodně špatného počasí.

Jinak bych toto nepovažoval za officielní sraz, jelikož se jedná pouze o konání 4. závodu KTT. Samozřejmě ale, když přijdou i diváci budeme jen rádi ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarmila

Zabijeme dvě mouchy jednou ranou. V případě pěkného počasí trochu toho nekonfortu zvládneme, svačinu a pití s sebou, na mrholení je pláštěnka.
V případě slejváku se prostě jen plynule přesuneme do krytých prostor a klasicky pokecáme. Pražáci zcela určitě budou o nějakém vhodném útočišti vědět. Nebo to vysondují, kam se schovat.

Stejně bychom se neslezli dvakrát během krátkého období ze dvou různých důvodů. Si myslím.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Petrjr

Citace od: peter kdy 20.04.2007, 21:21:30
Jinak bych toto nepovažoval za officielní sraz, jelikož se jedná pouze o konání 4. závodu KTT.
Citace od: Jarmila kdy 20.04.2007, 21:35:47
Stejně bychom se neslezli dvakrát během krátkého období ze dvou různých důvodů.

Obojí je pravda. A možná, že je to tak dobře.

   Až se zase jednou vyhlásí hospoda jako taková, budou to opět kostkaři chápat jako něco výjimečného. A sejde se jich tam víc (třeba i ze vzdálenějších míst). Případně budou více natěšeni, což už samo o sobě je záruka úspěchu, když se jde vlastně jen pokecat.
  Takže i já jsem pro, udělat při KTT sraz. Takový menší, neoficiální, sraz.

   Mimochodem, dorazit plánuji, ale zase se to trochu komplikuje. Jednomu z dětí skončila spálová angína a (doslova za pár hodin po sedimentaci) jsme šli s druhým, že vypadá fakt blbě a divně, a doktorka konstatovala, že jemu to právě začíná. A zrovna syn, co jsem ho chtěl nalákat na auta na KTT. Takže jen doufám, že za týden nenastane nějaký technicko-logisticko-hlídací problém a nevynechám jako posledně.

otaznik

Citace od: Jarmila kdy 20.04.2007, 21:06:25
Taky jsem se neptala na posádku, ale na vozidla.  ;)

No vždyť tak jsem to myslel. :)

Jarmila

Citace od: otaznik kdy 22.04.2007, 15:35:38
Citace od: Jarmila kdy 20.04.2007, 21:06:25
Taky jsem se neptala na posádku, ale na vozidla.  ;)

No vždyť tak jsem to myslel. :)

Tak zrovna u Tebe, který myje své lego zásadně ručně a pračce by ho nesvěřil, bych předpokládala, že budeš opatrný na své vozidlo a do bláta ho nepustíš. O to zajímavější to bude. Chtěla bych být muškou jenom zlatou a pak vidět, jak to doma pucuješ zubním kartáčkem.  ;)

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!