(Vlastní) Výrobna kol

Založil Marťan, 11.03.2007, 14:19:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marťan

Postavil jsem domeček (výrobnu kol)... nevím jak to asi v minulosti vypadalo, ale představil jsem si to nějak takto..    :)

Dejv

Navenek je to pěkný, má to taky interiér? Jinak originální nápad  ;) Ještě bych tam přidal nějaký ten rozbitý kočár..  :)

Marťan

Citace od: sparkz kdy 11.03.2007, 14:25:29
Navenek je to pěkný, má to taky interiér? Jinak originální nápad  ;) Ještě bych tam přidal nějaký ten rozbitý kočár..  :)


Interiér to zatím nemá, ale ten rozbitý kočár tam dodám    ;)

Marťan

#3
Oprava rozbitého kočáru...

linhi

Moc pěkné!!!!!! Fakt gut! Já ještě nemám domek ani jeden..... Snad se to zlepší.

petras81

ja myslim, ze si to docela trefil... hezka dilnicka ;)

MwK

Jééééj! :D
Super nápad!A aj realizácia ti vyšla! ;D ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Marťan

Přidávám slíbené detaily interiérů. Domek má přízemí a pak nahoře ještě jedno podlaží. V přízemí se vyrábějí kola a nahoře je postel pro mistra a nějaký ten stolek a židličky....

Šejmus

velice pěkný, ale jedna věc ti na realističnosti docela ubírá  ;D (modrá střecha... ::))
Fool of a Took!

Vasyk

Citace od: sejmus kdy 18.03.2007, 10:38:05
velice pěkný, ale jedna věc ti na realističnosti docela ubírá  ;D (modrá střecha... ::))

3739  Blacksmith Shop  ;D

Colonel32

ten taky neni realistickej, protoze ma modrou strechu  ;D  ;D  ;D

Aki

Modrá střecha je zde přeci stylizací. Všichni víme, že Marťan staví ve stylu royal hradu 6090. Tam jsou prostě modré střechy nutností.
To je stejné jako když se stambimu vyčítá, že staví žluté hrady.  ::)

Marťan

#12
Ono asi ani jiná střecha než modrá nebo červená by se tam nedala použít. Líbí se mi černá střecha, ale to bych musel ten barák postavit s light gray bricků. Když stavím z černých, tak si myslím, že se k tomu hodí právě ta modrá nebo červená....

Colonel32

Vzdyt Stambiho hrady jsou nerealisticke, protoze jsou zlute  ;D  ;D  ;D

Mates

Mě na této stavbě chybí něco jiného...
...vidím, že je dole v "kovárně" pec s ohněm, ale nikde nevidím komín... :o >:D :D ;D

Marťan

Citace od: Mates kdy 18.03.2007, 13:57:42
Mě na této stavbě chybí něco jiného...
...vidím, že je dole v "kovárně" pec s ohněm, ale nikde nevidím komín... :o >:D :D ;D

Tak a je to tu, taky jsem si to uvědomil a říkal jsem si, že mi to určitě někdo dříve nebo později vytkne   ;D >:D

Mates

V pohodě, myslím, že nebudeš mít žádný problém jej tam dodělat... :D ;D
Alespoň máš o další zábavu postaráno >:D ;)