Dum Dumova SW armáda

Založil Dum Dum, 18.02.2007, 18:43:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dum Dum

Snažím se, snažím dát dohromady alespoň 50 Stormtrooperů a nějakou tu další posádku jako TIE piloti a officíry. ted putují ke mě nějaký Stormíci tak 25ks je snad dobrej počet na začátek ;D >:D
Následuj svou sílu....

TomG

To by me zajimalo jake jsou pro tebe bezne kupni ceny za stormiky ci imperialni oficiry?
Aby si udelal predstavu, kolik si do toho uz vrazil penez :)
Only the best can survive.

Dum Dum

Citace od: TomG kdy 18.02.2007, 19:46:03
To by me zajimalo jake jsou pro tebe bezne kupni ceny za stormiky ci imperialni oficiry?
Aby si udelal predstavu, kolik si do toho uz vrazil penez :)
No to docela dost  ;D už ani nevím kolik v tom mám peněz, když to tak počítám je to asi dost :'(
Následuj svou sílu....

J0hny54

Me osobne SW moc nebere, ale libi se mi presne ty figy, ktere mas. Hezky to je  8)

Colonel32

super!!!

dalsi stavitel armad  ;D

Mtron

:o :o no paráda, začíná se tu SW svět trošku roztahovat  ;D vypadá to, že asi chtě nechtě budu muset rozšířit řady a naverbovat další Mtrony a stavět další techniku.... pěkná sbírka jen tak dál  :D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

MwK

Hmm!Tak to je naozaj velká zbierka!Hlavne tý Stormíci stoja za to! >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Dum Dum

Nejhorší je to že SW figy jsou pěkně mastný  :'( :'(
Konec konců, určitě docílim 100 ;D ;D >:D
Následuj svou sílu....

Dum Dum

Dorazila další posila, co se chtěli nechat naverbovat  >:D >:D ;D
Následuj svou sílu....

Colonel32

asi dostanes za ukol prijet nekdy do hospody, pac tohle chci videt na zivo...

tomash

Naozaj pekne, taky se trochu snazim, ale tolik nemam. To bych si na desce udelal nejaky pekny diorama.

lordvader

Impressing, most impressing. Ze ty kupujes sety a pak je prodavas dal levnejc, ale uz bez minifigum, podobne jako to hodne lidi praktikuje na e-bayi?

Thrawn

Citace od: lordvader kdy 22.02.2007, 21:16:58
Impressing, most impressing. Ze ty kupujes sety a pak je prodavas dal levnejc, ale uz bez minifigum, podobne jako to hodne lidi praktikuje na e-bayi?

To musí být dost drahé.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

lordvader

Pokud si nechava i sety, tak obzvlast. Ale takovou sbirku bych taky bral. Jenom na ty Royal Guard musi mit 2x Imperial Shuttle (nebo Imperial Inspection) a ISD

Thrawn

Citace od: lordvader kdy 22.02.2007, 21:29:37
Pokud si nechava i sety, tak obzvlast. Ale takovou sbirku bych taky bral. Jenom na ty Royal Guard musi mit 2x Imperial Shuttle (nebo Imperial Inspection) a ISD

Jo to by odpovídalo, zvlášť když je tam Tarkin. Těch prvních osm stormíků bude nejspíš jediných a ostatní jsou klasičtí, ne Dum Dume?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mičánek


No to docela dost  ;D už ani nevím kolik v tom mám peněz, když to tak počítám je to asi dost :'(
[/quote]

Člověče, tak dobrého známého ve fabrice bych potřeboval taky. Je to někdo z příbuzných? To by se budovala sbírka.

Thrawn

#16
Ta armáda je pěkná. Líbí se mi, jak jsou nastoupení jak na přehlídce na druhé Hvězdě smrti. Když se to podaří, tak vám snad taky ukážu malou armádu... i když z trochu jiného soudku.

Na bricklinku spousta lidí prodává Stormtroopery okolo 200 Kč. Pokud ty svoje máš za cca 250 Kč, nebylo by pro tebe lepší nakoupit jich najednou větší množství? U šesti tě to vyjde na stejno, u deseti se ti to už vyplatí. Několik prodejců z Evropy tam prodávají najednou i 50 vojáků.

Jinak je dobře, že se Space takhle rychle rozšiřuje.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Dum Dum

Citace od: Thrawn kdy 22.02.2007, 21:35:45
Citace od: lordvader kdy 22.02.2007, 21:29:37
Pokud si nechava i sety, tak obzvlast. Ale takovou sbirku bych taky bral. Jenom na ty Royal Guard musi mit 2x Imperial Shuttle (nebo Imperial Inspection) a ISD

Jo to by odpovídalo, zvlášť když je tam Tarkin. Těch prvních osm stormíků bude nejspíš jediných a ostatní jsou klasičtí, ne Dum Dume?
ne 16ks maj potisklé nohy, zbytek jsou klasika a mam jich 22 ;D
Následuj svou sílu....

castelL

Veľmi pekná SW armáda.Ale ty v tej červenej farbe sú tiež SW!Takých som ešte nevidel.

peter

Citace od: Luky 007 kdy 23.02.2007, 18:53:08
Veľmi pekná SW armáda.Ale ty v tej červenej farbe sú tiež SW!Takých som ešte nevidel.

Nejsem takový nadšenec, ale z filmů mi to přišlo, že to je osobní císařova stráž. Stačí se podívat např. na šestý díl SW ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Martin Samek

#20
Pěkná sbírka,ale mě se spíš líbí klasický clone troopeři


STAR WARS FOREVER !!!

Thrawn

#21
Citace od: Martin Samek kdy 25.02.2007, 15:44:52
Pěkná sbírka,ale mě se spíš líbí klasický clone troopeři (ty hodný)



Klasičtí "hodní" clone troopeři neexistují! Od začátku byli vyjádřením Palpatinova smyslu pro ironii. Jejich předlohou se stal Jango Fett, což byl poslední žijící Mandallorián. Ti byli kdysi Jedii vyhlazeni, takže jim měli co vracet. To, že Jediové nepochopili tuto ironii byla jejich věc. Rozhodně ale nelze říct, že by kloni byli hodní nebo zlí podle toho, jakou mají zrovna verzi uniformy. I v knihách, které o tom píší, se uvádí, že první verze jejich uniformy nebyla pro humanoidní typ vojáka zrovna vhodná, neboť byla navržena podle sterilních kaminských návrhů. Teprve druhá verze vyhovovala lépe a když byli kloni postupně nahrazeni normálními rekruty, přišla verze, která vyhovovala i jim.

Stejně tak se nedá říct, zda kloni byli hodní nebo špatní. Prostě dostali rozkaz a ten splnili. Stejně jako předtím plnili rozkazy Obi-Wana, Maceu Winda či Yody, splnili i rozkaz 66, který měl pouze vyšší prioritu.

Uvědomuji si, že tento příspěvek patří zřejmě do jiného tématu, ale myslím, že není na škodu to osvětlit a žádám, aby tam byl případně přesunut. Díky
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Vasyk

#22
Jsem dneska rovnal svoje figy a zjistil jsem, že jich taky pár mám.  ;D


EDIT: NE, OPRAVDU S TOHO NIC NENÍ NA PRODEJ, TOLIK JSEM JEŠTĚ NEZEŠÍLEL!!!  >:D ;D

Colonel32

kolik lidi celkem ti psalo, abys jim z toho neco prodal?