sbírka westernu

Založil blackrabbit, 15.02.2007, 19:59:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

blackrabbit

ZAJÍMALO BY MĚ JESTLI NĚKDO SBÍRA WESTERN . Na kostkách jsem zatím nic nenašel jen soukromou inzeraci ale sbírku to ne  :-\ Já ho osobně sbírám a moc se mi líbí , tak se ptám : sbíra ho ještě někdo ???

Thrawn

Já s tím začínám.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

TIE

Já asi taky začnu  :-\ :-\.

Raistlin M

Já ho tak nějak hromadím, jako všechno. Je to jedna z nejhezčích řad vůbec.

rdk


matny

Western je moja druhá najoblúbenejšia téma po castle - práve pracujem na súpise setov western, tak som sa rozhodol pre menšiu foto dokumentáciu.
Je to skoro kompletná zbierka MISB setov a po skompletizovaní ju uverejním na Brickshelf. Predovšetkým mi chýbajú sety 697 + 617 + 372 + 365.
Tieto sety však v stave MISB vlastniť nepotrebujem  :D

***Banana.com

Ivánku, kamaráde, zase provokuješ nás chudé Čechy?  >:D Není každý mafián z BB, aby mohl mít doma skoro všechna zajímavá témata ve variantě MISB.  >:D

myth

Citace od: banana.com kdy 15.02.2007, 22:38:17
Ivánku, kamaráde, zase provokuješ nás chudé Čechy?  >:D Není každý mafián z BB, aby mohl mít doma skoro všechna zajímavá témata ve variantě MISB.  >:D

Futurom v stave MISB zatiaľ nemá, takže neprovokuje :D.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

matny

#8
Futuron nemám ani v stave neMISB  ;D

Kanalík osobne nepoznám žiadneho mafiana, ktorý by sa hral s legom a to, že je Bystrica preslávená touto skupinou ma ešte nezaraduje medzi nich - v konečnom dôsledku som Bratislavčan a tam je to ešte horšie  >:D
A to inkriminované slovíčko si si mohol odpustiť, patrí medzi najhladanejšie termíny na nete istej zložky, takže môžem očakávať partiu kukláčov, ktorí sa mi budú hrabať v kockách - keby tak triedili tak by to bolo OK, ale takých nepoznám  ;D  :P

Colonel32

Ps, vsimli jste si, ze zmineny set 365 je prave ten, ktery obsahuje ony posvatne bile vlasy s copanky?

myth

Citace od: Colonel32 kdy 15.02.2007, 23:17:41
Ps, vsimli jste si, ze zmineny set 365 je prave ten, ktery obsahuje ony posvatne bile vlasy s copanky?

Pravdupovediac nie. Obrázky som iba preletel, sety mi boli známe, na zloženie dielikov som nepozeral.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

matny

Citace od: Colonel32 kdy 15.02.2007, 23:17:41
Ps, vsimli jste si, ze zmineny set 365 je prave ten, ktery obsahuje ony posvatne bile vlasy s copanky?

Ja som si to prirodzene všimol - zatial mám doma iba minifigov zo setu 365  :D

***Banana.com

Citace od: matny kdy 15.02.2007, 22:59:34
Futurom nemám ani v stave neMISB  ;D

Kanalík osobne nepoznám žiadneho mafiana, ktorý by sa hral s legom a to, že je Bystrica preslávená touto skupinou ma ešte nezaraduje medzi nich - v konečnom dôsledku som Bratislavčan a tam je to ešte horšie  >:D
A to inkriminované slovíčko si si mohol odpustiť, patrí medzi najhladanejšie termíny na nete istej zložky, takže môžem očakávať partiu kukláčov, ktorý sa mi budú hrabať v kockách - keby tak triedili tak by to bolo OK, ale takých nepoznám  ;D  :P

No jak znám "Slovenskú políciu" či "Slovenskú colnú stráž", tak Ti to přetřídí důsledně. Vše cenné k nim, a zbytek Ti nechají. Mohl bych vyprávět...

***Banana.com

Citace od: Colonel32 kdy 15.02.2007, 23:17:41
Ps, vsimli jste si, ze zmineny set 365 je prave ten, ktery obsahuje ony posvatne bile vlasy s copanky?

Vím, a právě proto, že set 365 mně neoslovil, tak ještě ty vlasy nemám. Kdyby se mi líbil i set, už bych ho měl. ;D

myth

Citace od: banana.com kdy 15.02.2007, 23:21:50
Vím, a právě proto, že set 365 mně neoslovil, tak ještě ty vlasy nemám. Kdyby se mi líbil i set, už bych ho měl. ;D

Kúpiš set, zoberieš vlasy, predáš set :).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

***Banana.com

Citace od: myth kdy 15.02.2007, 23:26:48
Kúpiš set, zoberieš vlasy, predáš set :).

No, jenže tím ten set ztratí 50% hodnoty, ne-li více...

J0hny54

Já mám z westernu všechny sety s vojákama  ;)

hal1aeetus

Citace od: banana.com kdy 15.02.2007, 22:38:17
Není každý mafián z BB, aby mohl mít doma skoro všechna zajímavá témata ve variantě MISB.  >:D
Veru, 90-te roky skončili a s nimi aj real-bystrica-western. ;D