Jak by jste hodnotili 6208 B-wing

Založil Martin Samek, 06.02.2007, 16:14:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Martin Samek

Zajmal by mě váž názor na 6208 co se týče zpracování a podobných věcí.
A také jestli je 649Kč uměrná cena k takovému modelu.
STAR WARS FOREVER !!!

lordvader

Mno, podle meho nazoru byla i puvodni cena 1290 umerna - je to super model, skvele detaily a na rozdil od meho ocekavani na te zakladne dobre drzi a co je pro me nejdulezitejsi, diky postaveni na "kridlo" zabere minimum mista - vzhledem k tomu, ze uz nemam modely kam davat, je to asi nejcennejsi atribut. Ale model je to fakt super, zustal na policich obchodu asi proto, ze ho lidi z filmu moc neznaji (jenom se mihnul v EVI) a tak neni natolik oblibeny jako treba X-wing.

Za 650Kc nevahej, ja ho bohuzel kupoval jeste za tu puvodni, protoze jsem si ho nechtel nechat ujit.

Martin Samek

Ve filmu se mihnul,ale je to skvělý těžký bombardér,takže koupě výhodná.
STAR WARS FOREVER !!!

fuli

Citace od: lordvader kdy 06.02.2007, 17:55:35
Mno, podle meho nazoru byla i puvodni cena 1290 umerna - je to super model, skvele detaily a na rozdil od meho ocekavani na te zakladne dobre drzi a co je pro me nejdulezitejsi, diky postaveni na "kridlo" zabere minimum mista - vzhledem k tomu, ze uz nemam modely kam davat, je to asi nejcennejsi atribut. Ale model je to fakt super, zustal na policich obchodu asi proto, ze ho lidi z filmu moc neznaji (jenom se mihnul v EVI) a tak neni natolik oblibeny jako treba X-wing.

Za 650Kc nevahej, ja ho bohuzel kupoval jeste za tu puvodni, protoze jsem si ho nechtel nechat ujit.
Já ho bral taky za původní cenu, radost mi to nezkazilo. Za 650 Kč bych nezaváhal
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Martin Samek

Tak díky moc.
Dneska du pro něj ;)
P.S. Kdyby někdo chtěl,tak v Ledgáčkovi jich za těch 650 maj plnej regál
.
.
.
.
.
.
A teď by mě zajímaly názory ohledně zpracování,provedení,atd.
STAR WARS FOREVER !!!

Llevelyn

Za 650.- je cena až až... je to krám, postaven v základně nedrží / možná je chyba u mě/ - vršek je o hodně těžší naž základna.....padá a jako většina modelů raketek z SW se rozpadá při delším pohledu... obsahuje 2 obyč. figy....nic moc teda.  >:D

Za ty prachy jedině na dílky.... 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

STARHAWK

Llevelyn: no s tim ze obsahuje obycejne figy si dovolim nesuhlasit - obsahuje rebelskeho pilota s obycajnesou helmou a inak cervensou uniformou a Ten Numba !! a to neni len tak nejaki no name pilot, takze dalsi zajimavy minifig do zbierky

za tu zlacnenu cenu sa uz aj oplati, ja som ho kupil kvoli tim minifigom a preto lebo 50% dole je fajn

co sa konstrukcie tyka, tak je krajsi ako ten povodny ale labilny ako vela SW modelov, ale po nejakych mensich upravach ktore spravim bude pevnejsi a OK

Mtron

pokud si fanda SW a nemáš ho ve sbírce jdi do něj. Ta cena je dobrá ... ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Vasyk

Mám starého a nového 2x a nemám problém ani s jedním  ;D. Ve stojanu drží dobře, na velikostní poměr až překvapivě dobře. A figy jsou tak gut.  :D

buf91

Kde jinde sehnat Mon calamaria:)
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Thrawn

B-wing je super. Byla to odpověď Rebelů na těžkou imperiální techniku jako je ISD ( Imperial Star Destroyer ) a SSD ( Super Star Destroyer ). Ideální pro útok ve stylu udeř/uteč, jaký Rebelům vyhovoval. Byly silně vyzbrojeny na boj proti těžkým lodím a v LEGO( tm ) SW ( tm ) sérii by rozhodně neměly chybět. Samotný model i výběr figurek se dle mého názoru naprosto povedl, takže můžu jen doporučit  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

fuli

Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.


buf91

Vim jak vypada Mon Calamari i jak vypada Sulustan jen jsem si myslel, že je to mon, protože ti byly proslulí v řízení B-wingu.
Můj blog... http://buf91.blog.cz

tomash

Kazdopadne, za tu cenu, musi mit kazdej sberatel lega s tematikou SW!!!!!!!!!

Slick7

Tak na Legačku už ho za tu cenu nemají, nemají ho už vubec, ale našel jsem ho tady http://www.4kids.cz/oddeleni.axd/lego-star-wars.htm a mají tam i jiné zajimavé setíky.  Te cene se nedalo prostě odolat, i když už ho doma jednou mám, ale stejně jsem chtěl kupovat ještě jeden na stavbu meho specal B-Wingu. Když si to člověk spočítá, tak to vychází díl za 1.6,-  :) :)

Martin Samek

Oni ho nemaj na internetu,ale v prodejně jich maj pořád hodně. ;)
STAR WARS FOREVER !!!

patrix

Minulý týžden som volal priamo do predajne, ale nakolko mi to nikto nedvíhal, tak som im nechal iba mail.
Na druhy den mi odpovedali, že im je velmi luto, ale že ten set už nemajú a ani nebudú mať.  :'(

Ale predsa som im do obchodu poslal kolegu, kúpil mi ho a este zopar ich tam maju....



Slick7

Tak, světe div se, ale sehnal jsem ho přes inzerát za 300,- :o :o
  Prej tady byla na toto téma dokonce diskuze, ale byla smazána, protože se podle většiny jenalo o podvodníka, ale ja to riskl a vyšlo to, originalně zabalené, nepoškozené, vše OK. Pán jich měl na prodej více, kdo ví kde je sehnal, mně to podal tak, že se jedná o výprodej skladových zásob, původně je měl za 200,-, ale pro velkou poptávku to zvedl na 300,-

patrix

...tak tomu sa hovorí 'štestíčko'...  ;D

Jindroush

To není štěstíčko, to je nákup skoro jistě kradenýho zboží... Jako poslední Nokia za 300 z bazaru...  ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Slick7

Citace od: Jindroush kdy 07.03.2007, 17:25:07
To není štěstíčko, to je nákup skoro jistě kradenýho zboží... Jako poslední Nokia za 300 z bazaru...  ::)
To je docela odvážné tvrzení, nebo o nějáké velké Lego loupeži víš?
  Myslim, že pokuď by se někde ztratilo větší množství Lega, tak tady by o tom určitě někdo věděl a dal avízo.

Jindroush

Nedal, takovejchhle věcí se tu už dřív objevovalo víc a LEGO na to hází bobek.

MISB za takovouhle cenu prostě nikdy nikde v žádný akci nebyl a těžko to dotuje ze svýho -> krade.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Šejmus

myslíš že krádež? krást lego? to by se moc nevyplatilo...velké, nemotorné krabice...i když...co si myslíte že dělají se zásobami které neprodají?Možná likvidují...anebo to bylo zabavené zboží...
Fool of a Took!

Colonel32

romove a ukrajinci kradou vsechno...

onehdy mi jedna romka nabizela nejaky luxusni parfem, tak jsem se ji zeptal, jestli je to kradene. Odpovedela: Je to skvely parfem za vynikajici cenu, pane.

Ondra

Určitě nějaký zaměstnanec Tlc v ČR v tom má prsty,on se 1 misb mezi 20 000 jednoduše ztratí.P.s:Ten stejný pán nabízel 4893 za 200Kč když dop. je 900Kč.

Ridiq

#26
V základně mě drží pevně, můžu s nim dělat cokoliv ale když s ním nemrskám o zem tak se nerozpadá... Lvelelyn, chyba je asi u tebe.  :-X
.

Slick7

Citace od: Ridiq kdy 06.05.2007, 13:56:29
V základně mě drží pevně,můžu s nim dělat cokoliv ale když sním nemrskám o zem tak se nerozpadá...Lvelelyn chyba je asi u tebe  :-X
Já jsem celou základnu předělal, ale hlavně jsem ji upravil, aby v ni mohl B-Wing parkovat hlavou dolů, bylo to na základě toho, že si piloti stěžovaly, že vysokozvižnému vytáhu hrozně dlouho trvá, než je přijede vyzvednout a taky se jim teď lépe parkuje.  ;D ;D