Co byste chtěli za sety na rok 2013.

Založil danyboy, 25.07.2012, 21:00:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matošo

Já bych chtěl nějaký sety se Sithama.
Něco jako 9500, nebo nějakou jejich základnu - sice to neni v žádnym filmu, ale je toho nějak málo...

Archaon

Citace od: Goldfrag kdy 03.08.2012, 11:47:32
JJ vim, ze je super class destroyer. Jen me napadla myslenka jak by mohl vypadat v udamen meritku 1:44

Ale 363 m  ;D nice >:D

Jo tak... No, to by ze mně měla manželka radost :-D

Darth

#32
Citace od: Matošo kdy 03.08.2012, 13:43:57
Já bych chtěl nějaký sety se Sithama.
Něco jako 9500, nebo nějakou jejich základnu - sice to neni v žádnym filmu, ale je toho nějak málo...

9500 a 9497 vycházejí ze hry The Old Republic, která podle posledních zpráv moc úspěšná není - co jsem slyšel, tak po prvotním boomu slučují servery apod. (já jsem to hrál asi měsíc, hned na začátku, dostal jsem postavu na maximální level, dojel hlavní příběhovou linii, ale nějak mě to nezaujalo, abych po měsíci zdarma začal za hru platit). Pokud nebude dobrá prodejnost těchto setů (a to asi nebude, kolik lidí zná hru?), tak se ze hry dalších setů asi těžko dočkáme. Sice ve hře jsou designově některé loďky zajímavé, ale stavby jako takové jsou hodně neikonické, není tam žádná výraznější, která by stála za zpracování. I Korriban má jen údolí s pár hrobkama a Sith Academy obsahuje rozlehlý a v některých částech i zajímavý interiér, ale vstup je jen díra do skály (celá akademie je v jeskynním systému). Co by ovšem stálo za zpracování, jsou capital ships (republic a Sith Empire křižníky).

Osobně si ale nemyslím, že ještě něco z TOR vyjde. Určitě z filmů a Clone Wars, snad z nějaké knihy/komiksu. Za nějaký setík z Thrawnovy trilogie nebo New Jedi Order bych se vůbec nezlobil. I když si myslím, že po fiasku s Tie Defenderem si Lego rozmyslí vydávat málo známé sety.

STARHAWK

#33
Citace od: Darth kdy 03.08.2012, 14:44:57
Za nějaký setík z Thrawnovy trilogie nebo New Jedi Order bych se vůbec nezlobil. I když si myslím, že po fiasku s Tie Defenderem si Lego rozmyslí vydávat málo známé sety.

Tie Defender bol fiasko ? Podla coho? A ked ano, tak asi pre tu strasnu cenu a slabu konstrukciu. Thrawn - ako som mohol na neho zabudnut. Ano, Thrawna by fakt mohli vydat - este stale sa neda z nicoho zlozit (skoda toho Dzina s bradou - bez tej brady by to bolo aspon trochu vhodne na Thrawna - ked opomenieme cervene oci) a celkovo chis rasu by mohli do SW lega doplnit. Bielu velkoadmiralsku uniformu tiez este nemame a hodila by sa.

Darth

#34
Oficiální prodejní čísla neznám, ale viděl jsem ho docela plné regály, docela brzo šel do slev a i když jsem dva kousky, co jsem měl na prodej, nabídl pod nákupkou (a ta už byla po 50% slevě z doporučené ceny), tak o ně nikdo zájem neměl. Nakonec skončily oba sety rozebrané na dílky. Předpokládám tedy, že to nebyl nejúspěšnější set.

Goldfrag

Asi me nebudete mit moc radi za to co napisu ale pral bych si treba Millenium Falcon, trebas nekdy za rok a pul nebo za dva s posadkou, ktera byla u bitvy o Endor.

Nebo by mohli udelat zase male/vetsi setiky jako v roce 2002 a to z hvezdy smrti z Episody 4. Jako trebas: Vezeni, drticku , atd. vymyslet se neco da.

Jinak co musim rict ,ze u hry Old Republic se mi nejvice libily trailery, byl to pro me mensi serialek  ;D
‎"Remember, a Jedi's strength flows from the Force. But beware. Anger, fear, aggression. The dark side are they."

Ondra

Citace od: Darth kdy 03.08.2012, 08:08:18
Citace od: Ondra kdy 02.08.2012, 20:02:22
Já bych chtěl ty spálené kostlivce Larse a Owen Beru  ;D :P ...

To asi těžko Lego udělá. Aby to nebylo něco takového: http://4.bp.blogspot.com/-KmtfTAYNMQ8/Tsh02peaC7I/AAAAAAAAKzI/0MVOJ20A4CY/s1600/Starwars_Owen_and_Beru.jpg

Tak já jsem si víceméně dělal takovou srandu, nic nejnechutnějšího ze světa star wars mě nenapadlo.Asi tak ještě zabití Greivouse(Vysvětlení těch spálených kostlivců?) a všech jediu.

Ondra

Nechci plevelit téma v sekci 2013, tak to s dovolením napíšu sem.Vzpomněl jsem si na toto téma při zmíňka, že by mohla být reedice x-wingu.
Nikterak mě nezajímají "obyčejné" star wars sety, ale vždy jsem tíhl k UCS, i když jsem si žádné nepořídíl.Ty zajímavé jako všemožné TIE a X-wing mi utekly, takže nemohu dělat nic.

Co bych teda chtěl-Reedice TIE(Nepravděpodobná, ten původní je skvost) a X-wingu, At-At, Slave 1(Ten co byl v jednom zákulisním fotu by byl nejlepší) a některé nové lodě, co nebyly v žádné filmové podobě, protože si osobně myslím že za chvilku nebudou mít z čeho brát.

Archaon

Citace od: Ondra kdy 03.08.2012, 21:05:04
Citace od: Darth kdy 03.08.2012, 08:08:18
Citace od: Ondra kdy 02.08.2012, 20:02:22
Já bych chtěl ty spálené kostlivce Larse a Owen Beru  ;D :P ...

To asi těžko Lego udělá. Aby to nebylo něco takového: http://4.bp.blogspot.com/-KmtfTAYNMQ8/Tsh02peaC7I/AAAAAAAAKzI/0MVOJ20A4CY/s1600/Starwars_Owen_and_Beru.jpg

Tak já jsem si víceméně dělal takovou srandu, nic nejnechutnějšího ze světa star wars mě nenapadlo.Asi tak ještě zabití Greivouse(Vysvětlení těch spálených kostlivců?) a všech jediu.

Tak muj favorit je scena kdy se useknuta hlava Jango Fetta odkutali k jeho malemu synovi  >:D

TUKE

ja by som uvítal nejaký menší set kde by bol Darth Vader. Ale beriem,že chcú predať aj tie väčšie, tak ho dávajú tam.

Thrawn

Taky bych bral nějaký malý set s Darthem vaderem a Bobou Fettem. Klidně i Final Duel mezi nimi  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.