#5. Bratislavský KOSTKY.org pub

Založil S.t.a.l.k.e.r., 01.08.2010, 22:19:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorý z termínov vám vyhovuje najviac?

28.8.
4.9.
11.9.
18.9.

S.t.a.l.k.e.r.

#30
Zmena!
Keďže výdatne pršalo a na mokrom teréne sa nebude dať hrať, BKP sa presúva do reštaurácie Prazdroj (Blagoevova 26) oproti Ekonomickej univerzite (tu sa konal aj 4. BKP). Začiatok ostáva nezmenený - 15.00.

Frco

bohuzial nebudem moct prist, lebo som u priatelky, tak snad nabuduce :)

STARHAWK


MasterWindu

#33
... výborné stretnutie a program až do neskorého večera, o5 klasická zostava a dokonca pribudol aj Danny so svojím minifigom ...
Dark ages forever ...

5o

Nuž a keďže sa počasie vyčasilo až poobede, tak sme športové popoludnie využili aspoň s jazdou a kľučkovaním po stole. Mne sa málilo a po druhej 12-tke som radšej jazil po zemi, kde bolo viac miesta. A toto v nás vyvolalo nadšenie usporiadať na ďalšom Kostky Pub-e preteky PF modelov. Ešte stále píšem o Legu a o sete 8183, keby niečo.
V rámci Kostky športových popoludní padol ďalší návrh: Potrebujem orezať / odpíliť strom pred kuchyňou, ktorý sa úplne strašne rozrástol a robí neuveriteľný tieň až tmu.
Aj tak sme sa okrem slovenskej hádzanej venovali aspoň turistike, veď sme prešli skoro polovicu Petržky a poukazovali sme Majovi ten zelenší kus a samozrejme sme neobišli ani pánsky klub a najväčšie jazero.
Ale tak dobre ako včera som sa už dlho nezasmial, veľkú zásluhu v tom mal Stalker a jeho projekcia.
Preto lebo Lego...

danny01

Moja kratka navsteva (s minifigom  ;D) bola sice kratka, ale super! Odteraz bude moja ucat pravidelna!
Ak treba niekomu s niecim pomoct (ako napriklad odpilit strom, dokoncit legomeistnost atp.) je to idealna prilezitost na stretnutie a pokec! Takze kedy a kde a ja pridem, aj s pilou  >:D!
Danny

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: 5o kdy 05.09.2010, 09:22:23
Ale tak dobre ako včera som sa už dlho nezasmial, veľkú zásluhu v tom mal Stalker a jeho projekcia.

Za to môže DVD Krátke filmy Pixar... warmly recommend...