(Vlastní) Moje 1. tvrz

Založil Fox666111, 28.12.2009, 18:14:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Fox666111

ještě jsem odstranil rušivé elementy.
PS: nefotil jsem věž a proto je uřízlá ta špička.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Shmade

Jak málo stačí...  Kdyby jsi sem dal tohle na začátku, tak podle mě nemusela proběhnout debata vedle...

Jinak z mého pohledu je to dobrý, kdybych stavěl hrad já, tak vypadal by asi podobně.... a nesl by asi i stejnou kritiku z pohledu specializovanějších stavitelů.  :)

Fox666111

uvažuji jestli nezruším bosážovanou věž a neudělám pořádnou bránu ale to by se k tak malému hrádku asi nehodilo.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

germik

#33
Jenom bych ještě dal pozor aby pokud možno nebyly styčné (svislé) spáry nad sebou. >:D Když je to jen u dvou šárů tak to ani tak nevadí ale u té bosážované věže to docela bije do očí ::)
Taky by se tm hodila nějaká zeleň aby se to oživilo ale to už je jenom detail.
PS: A ještě by to chtělo díru do komína, nebo se ti tam posádka udusí >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Ondra

#34
Pokud ty mohu poradit, zkus vytřídit nažloutlé dílky a postav stěnu jen z nich(Nejlépe někde vzadu).Z vady se vlastně stane přednost, a nebude to ani tak vadit.

To samé i s dílky jiné barvy, zkus je zakomponovat tam kde to není vidět, nebo tam kde by to teoreticky mohlo být.Například dílek s přícnými pruhy(Ten, který se využívá jako motorový blok u city aut) zkus dát úplně k zemi simulující zničenou stěnu."Ve vzduchu" to vcelku vadí.

A ješte ti dám jednu radu, mnohem lépe uděláš, když se nebudeš snažit udělat perfektní novou stavbu.Takový hrad před rozbořením by byl zajímavější, ale musel bys to promyslet  ;) .

Marty713

Tak teď je to daleko lepší. :D
Moc se mi to líbí. Proporce hradu i umístění jezírka.

Těším se na další stavby. ;)

Marcel

Jo, je to pekne, jen nevim proc, ale porad mi to pripada jak nekde v bazinach, asi kvuli tomu ze tam neni ani kerik a fotka je takova tmava.
Udelej tam vice takovych "louží  ;D" a mas baziny.

Marty713

Trefa! ;)
Skotská vysočina, jo jo, vrací se mi vzpomínky... :D

Gibur

#38
Citace od: Fox666111 kdy 30.12.2009, 14:06:01
další fotka

Celkem se mi to líbí,ale hradby mi připadají moc jednoduché,chce to  dodělat terén,když by jsi to udělal jako bažinu,mohla by posádka kouřit ,,swamp sweet"(pokud znáš RPGsérii Gothic) a zlepšit věž,mohl by jsi na ní použít třeba toto : 
Jinak je dobré ;)
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."