Co takhle akce v Brně?

Založil Dejv, 21.04.2007, 18:11:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dejv

Vím, že to tady už jednou bylo, ale to téma je půl roku staré a tudíž neaktuální. Oslovuji uživatele, kteří by se byli ochotni sejít někde v brněnské hospůdce, pokecat, případně donést nějaké MOCy atd... prostě obdoba pražských sešlostí :P . Pište prosím návrhy, doufam, že to nebude mrtvé téma a že se opravdu někde sejdeme, ikdyby jsme tam měli sedět tři.  ;D

Jarmila

Větší úspěch by mělo rovnou napsat, kterou hospodu navrhuješ (měl bys ji znát z vlastní zkušenosti, lepší je mít uzavřenou společnost - nějaký oddělený salonek, pokud možno nekuřácké prostředí), popsat její možnosti občerstvovací (jídlo, pití) a vyhodit anketu s konkrétními datumy.
Takhle to zase zapadne. Na takovéhle akce musí být jedna osoba, která "tlačí na pilu". V Praze taky byly začátky takové "rozpačité", sešlo se pár skalních příznivců a až pak se to postupně rozjelo.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Dejv

Já jsem práve čekal nějaké návrhy.. Já sám neznám moc hospůdek, které by odpovídaly tvému popisu, páč do takových nechodím.. Ikdyž jednu znám. Je to v Žabovřeskách, velký nekuřácký salonek ( ještě jsem v něm nebyl  ;D ), Plzeň a Starobahno...  Čekám na návrhy...

blackrabbit

 :) Souhlasil bych, to mám kousek

kupeclega

V Brně studuji, takže téma scuku v Brně je pro mě velmi zajímavé. Už se těším až to bude!

Dejv

Bezva, že se ozýváte. Hažte sem taky jména hospod, které by podle vás splňovaly naše požadavky  ;)

blackrabbit

Citace od: sparkz kdy 21.04.2007, 21:12:20
Bezva, že se ozýváte. Hažte sem taky jména hospod, které by podle vás splňovaly naše požadavky  ;)
někde blízko hl.nádraží  ;D

Dejv

Citace od: blackrabbit kdy 21.04.2007, 22:07:28
Citace od: sparkz kdy 21.04.2007, 21:12:20
Bezva, že se ozýváte. Hažte sem taky jména hospod, které by podle vás splňovaly naše požadavky  ;)
někde blízko hl.nádraží  ;D

Blízko hl. nádraží jsou nějaká slušná restaurační zařízení?  >:D  ;D
Měl jsem na mysli konkrétní hospody  ::)

Slick7

Rad taky přijdu, jen ještě zvolit spravné místo, měla by to být opravdu nějáká uzavřená společnost, nejlépe někde v sálonku, na prostředí opravdu hodně zaleží, ještě, když to má být poprvé  ;D

Tomášek

Možná bych taky přišel  ;).
Procházím DARK AGE.

lsdage

Cau.
Teoreticky muzu zajistit hospodu (vede to kamos) v centru Brna, mozna znate Restaurace Gargano u Meninske brany:
Nekuracky salonek nebo muzeme zabrat kavarnu
Zadny najem nic, jen bych mu rekl, kdy se tam sejdem (asi by bylo dobre minout se patku, kdy tam byva plno jak kazdy patek vsude v Brne  >:D ) a bylo by dobre vedet, kolik nas bude...

Moznost srazit stoly apod.
Pivo je Budvar, jinak klasicky vyber (kofola, cola, neco ostrejsiho atd.)

Pokud mate nejake napady / pozadavky, napiste a ja se zeptam...


Dejv

Nezní to špatně. Který den by teda  byl podle tebe ( resp. tvého kámoše ) nejlepší? Abysme mu neucpali hospodu  :P :)

lsdage

Citace od: sparkz kdy 05.08.2007, 12:12:03
Nezní to špatně. Který den by teda  byl podle tebe ( resp. tvého kámoše ) nejlepší? Abysme mu neucpali hospodu  :P :)

Podle zkusenosti co tam za nim chodim, tak krome patku je to fuk...
Ale v sobotu tam byva celkem prazdno (rozumejte bude tam klid), coz predpokladam, ze spouste lidi bude vyhovovat nejvic - sobota nekdy k veceru...

Dejv

Ta sobota by byla snad fajn. Nebo má někdo soboty plný?

mckillem

tak panove, taky by me takovej sraz zajimal ;-) tak snad se nejak domluvime :-D

linhi

A co kafe v Jihlavě - pokec o legu?

Robbed

Citace od: sparkz kdy 12.08.2007, 15:48:31
Ta sobota by byla snad fajn. Nebo má někdo soboty plný?

Já mám nejbližší volnou sobotu bohužel až po prázdninách (6.9).

Mičánek

Citace od: lsdage kdy 12.08.2007, 15:06:37
predpokladam, ze spouste lidi bude vyhovovat nejvic - sobota nekdy k veceru...

Souhlasím se sobotou. Bylo by dobré oslovit E-mailem všechny z Brna a okolí (předpokládám že ostatním se cesta do Brna na 2 - 3 hodiny nevyplatí). Každému poslat oznámení že se taková akce připravuje. Zde si toho nemusí všimnout. Musím se přiznat že mi ty debaty o Legu po skončení výstavy scházely. Když jsme se sešli na těch akcích  během výstavy, bylo to fajn. Kdyby byl zájem, mohly by být schůzky pravidelné každý měsíc.

mckillem

tak co navrhnout datum, a zacit psat seznam lidi? :-) ja bych mohl az 6.9. pak asi kazdou sobotu ;-)

TomB

Nerad přispívám do starých témat, ale umrtvilo se to tu, a kde nic tu nic :-[ :'(.
Mám návrh hospody - Hostinec u Votrubů.
Nápojovy listek máte tady ;)
Mají uzavřený nekuřácký salónek, a celé je to v Ochozu u Brna.

Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Rhox

Omlouvám se za oživení starého topicu, ale rád bych, kdyby se konal nějaký AFOL sraz zase v Brně.

Jako místo bych navrhoval buď restauraci u Červeného Draka, nebo restauraci Maxim. V obou prostorách se vaří a mají zde i nekuřácký salonek.
V Drakovi točí Starobrno a Plzeň a nachází se na Štefánikově, v Maximovi mají Litovel a Holbu a nachází se na Gorkého.

Pevně doufám,že se nám podaří dát nějaký srázek dohromady:)

Robbed

Já jsem určitě pro. Už by bylo na čase ;).

Mě napadá akorát ještě restaurace u Prokopů na Kotlářské. Mají tam dvě soukromé místnosti pro různé takové akce (pro 20 a 40 lidí). Akorát nevím, jestli se nás najde tolik, aby se ten menší zaplnil aspoň z půlky.

Rhox

No teď musíme doufat, že se sem přihlásí dost zájemců a pak to můžeme dát do kupy :)

S.t.a.l.k.e.r.

Brno nie je od Bratislavy tak ďaleko aby nemohli prísť aj účastníci Bratislavských Kostky Pubov. Termín v ktorom mesiaci by ste navrhovali?

TomB

#24
Já bych přišel určitě, teď je jen otázka času. Co se místa týče, bral bych restauraci na Štefaníkové.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

Rhox

Já bych navrhoval únor, všichni už budou mít po zkouškách a uzavírání známek.

Siegnord

  Já bych určitě rád přišel. A pokusím se k účasti dokopat i jednoho kolegu.  ;)

Drakyr

I já bych přišel bude to zajímavé  vidět lidi s fóra přímo osobně a určitě nebude nouze o různé rady i nápady. ;D

Rhox

Citace od: Drakyr kdy 12.01.2010, 17:06:44
I já bych přišel bude to zajímavé  vidět lidi s fóra přímo osobně a určitě nebude nouze o různé rady i nápady. ;D
Diskuze přesunuta do http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=26411.0