Akce v Brně - ANKETA

Založil Robbed, 09.01.2010, 17:29:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Které z termínů Vám vyhovují ?

23.1.
5 (29.4%)
30.1.
4 (23.5%)
6.2.
5 (29.4%)
13.2.
6 (35.3%)
20.2.
13 (76.5%)
nevyhovuje ani jeden
2 (11.8%)

Celkem hlasů: 17

Robbed

Tak zatím předběžné zjištění zájmu pro případnou akci v Brně. Snad se najde dost zájemců, aby jsme mohli konečně realizovat setkání.
Hlasujte prosím pro všechny termíny, které by Vám vyhovovaly. Všechno to jsou soboty.

Z podniků je zatím na výběr u Červeného Draka, Maxim a nebo u Prokopů.

Pokud máte nějaké další návrhy, nápady nebo připomínky, tak sem s nimi :).

Rhox

Pokud někomu nevyhovují soboty,tak by se dal určitě domluvit i termín v pracovním týdnu....

Robbed

Tak to vypadá na 6.2, ale hlasovalo zatím jen 5 lidí :(. Čekal jsem trochu větší zájem.
V pěti by to už teoreticky šlo, ale snad se ještě někdo další přihlásí :).

Rhox

Takže dáme 20.2. jako finální datum?

mike.kup

Určitě bych 20.2. uznal jako oficiální. Teď je ještě otázka kde. Dle map jsou všechny hospody přístupné šalinou, takže v dopravě nevidím problém. Bylo by fajn, kdyby sem přispěli všichni ti, co mají zájem, ať máme přehled. Vidím 9 hlasů na toho 20. Snad se to ještě trochu rozroste.

STARHAWK

rozmyslajte aj aby to bolo lahko pristupne autom ak by sme isli aj mi z SK

inak by sa hodilo spravit aj nejake obchody/vymeny, kedze pokecat si mozem aj na nete - na to do Brna chodit nemusim

Mne by sa momentalne hodili nejake casti lodi ako:
- predna a zadna cast trupu - ta sirsia (bud stary typ vcelku alebo ten novy na casti)
- stoziare
- lodne dlhe rebriky
- okrasne, mriezkovane okenice
- mozno aj cely set niektorej z tich starsich lodiciek (zalezi od ceny)

skusim postnut nejaky zoznam, priopadne dohodim co mam navyse zo setov

piste teda aj co kto potrebujete - suciastky/sety

ak sa mi tu teda najde aj nejaka prilozitost na obchod (kupu/predaj/vymenu) tak by som aj prisiel, lebo fakt sa mi nechce ist do Brna len na to si sadnut do hospody, to mame jednoduchsie zist sa v Blave

Rhox

Já bych byl pro toho Maxima, jak jsem navrhoval.
Z kostek sháním bricky 1x2,1x3 a 1x4 v Light Gray a Light Bluish Gray ;)

Robbed

Takže 20.2 je definitivní. Teď už jen zvolit místo. Pokud znáte ještě nějakou další dobrou hospodu/restauraci, tak klidně navrhněte. Anketu pak můžu změnit, aby se dalo hlasovat pro místo konání.

blackrabbit

Je mi celkem jedno, kdy akce proběhne, sice do Brna dojíždím, ale na 90% se dostavím. Jen bych se chtěl zeptat jaký bude program ...  :)

EDIT: Mám nějaké figy na prodej, pokud by měl někdo zájem můžu je vzít.

Siegnord

  Čas je ok. Maxim je docela dobrá hospoda. A když se 2x-3x objede blok, tak se najde i místo k zaparkování. Už se těším.  ;)

Rhox

Na kolikátou to dáme? Sedmou,osmou?
Ad program: přejete si něco zajímavýho? Kouzelníka? Striptýz? ;D

STARHAWK

Citace od: Rhox kdy 19.01.2010, 10:15:59
Na kolikátou to dáme? Sedmou,osmou?
Ad program: přejete si něco zajímavýho? Kouzelníka? Striptýz? ;D

Bratislavska vyprava ak pojde tak casovo:

10:00 - 11:00 by sme moli byt v Brne do 12:00 obehame najhlavnejsie obchody v centre
takze v nejakej hospode tak okolo 13:00 - 14:00

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Rhox kdy 19.01.2010, 10:15:59
Na kolikátou to dáme? Sedmou,osmou?
BKP zacinali okolo 14:00 - 15:00. Kto sa chce najest doma ten to v pohode stiha, kto rad obeduje neskor ako gurman, pre toho je akurat cas na dobry obed v restauracii.

Rhox

Takže ve 14:00? Souhlasí všichni?

5o

Tak dobre teda, druhý obed si dáme o 14:00, ten prvý asi cestou.

Kúzelníka kôli mne volať nemusíte, no s tým striptízom nie som si celkom istý. Nie všetky podniky umožňujú vlastnú zábavu, a nebudú tu aj mladší členovia? Alebo ročníkovo aspoň ako je u vás povolené.
A vôbec, možno sa zase ani nestihneme poriadne porozprávať, tak načo zbytočne plytvať časom.

Aj keď na druhej strane študentky treba trochu podporiť....
Preto lebo Lego...

blackrabbit

14:00 mi vyhovuje, nemáte někdo na prodej red plate 1x1 a 2x1 ?  ::)

STARHAWK

Zatial sa tu moc obchody nerozbiehaju, ja spisujem nejaky zoznam toho co mam na predaj/vymenu a toho co by sa mi hodilo

aby som zatial aspon nadhodil: zhanam casti na stavbu piratskych lodi: casti trupu, stoziare, rebriky, plachty kormidla, kompasy ...
zakladnich kociek by som mal aj dost, hlavne potrebujem tie boat specificke

ak niekto nieco mate, poslite mi SS

mike.kup

Citace od: Robbed kdy 09.01.2010, 17:29:23
Z podniků je zatím na výběr u Červeného Draka, Maxim a nebo u Prokopů.

Pánové, psal již někdo do těchto podniků nebo jinak kontaktoval nebo s nimi máte nějak dobré zkušenosti? Nebo zatím vede ten Maxim?
Alespoň předpokládám, že tento sraz ještě stále žije.

Robbed

#18
Je vybrán Maxim, Rhox tam zajde rezervovat místa.

Co se týče obchodů, tak to záleží na každém. Kdo má zájem o nějaké dílky, tak to sem může klidně napsat a nějaký prodejce se třeba najde. A naopak, kdo má nějaké dílky na prodej, tak je může zase donést.


Já osobně bych měl zájem o dílky v barvě lime (křiklavě světle zelená). Na BL jsou tyto dílky většinou drahé, takže se to nehodí kupovat. Pokud by ale někdo měl doma hromádku těchto dílků, co nepoužívá a neví co s nimi, tak bych se jich s radostí ujal (za nějaký poplatek).
A kdybych někdo měl jedno černé kolo z power miners navíc, tak byl také moc rád :D.

STARHAWK

kde ta hospoda vobec je , na akej ulici ?

Zajtra dodam nejaky list setov co mam navyse.

Rhox


Rhox

Tak sem byl dneska zamluvit flek v Maximovi a ejhle-oni ho zrušili.
V tom případě, pokud všichni souhlasí, to zamluvím u Červeného Draka http://maps.google.cz/maps/place?hl=cs&source=hp&lr=&um=1&ie=UTF-8&q=brno+%C4%8Derven%C3%BD+drak&fb=1&gl=cz&hq=%C4%8Derven%C3%BD+drak&hnear=brno&cid=13249176214800175523

Robbed

Ten nekuřácký salónek by byl ideální :).

Rhox

Červený Drak je zamluven na 20.2. od 14.00 v nekuřáckém salonku. Zamluvil jsem to pro deset osob, ale je to tam dost velký, takže určitě nebude problém, pokud přijde víc lidí.
Zamluvený je to na jméno Černý.

Mičánek

Citace od: Rhox kdy 06.02.2010, 18:57:33
Červený Drak je zamluven na 20.2. od 14.00 v nekuřáckém salonku. Zamluvil jsem to pro deset osob, ale je to tam dost velký, takže určitě nebude problém, pokud přijde víc lidí.
Zamluvený je to na jméno Černý.
Jestli mi do toho nic nevleze, tak bych se zastavil a proto že sbírám postavičky z Lega, můžete vzít postavičky a vše co souvisí s postavičkami.

Darth

Zamávám vám ze školy naproti přes ulici, kde zrovna budeme mít v posledním patře výuku  ;D

Rhox

Citace od: Darth kdy 07.02.2010, 18:33:53
Zamávám vám ze školy naproti přes ulici, kde zrovna budeme mít v posledním patře výuku  ;D
A nechceš se z ní odtrhnout? :)

Darth

#27
Rád bych, ale firma za to platí velké peníze a příště už bych třeba nemusel chodit /i když, kdyby mi těch 136 litrů ročně místo na školu dali na Lego....  ;D /

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Mičánek kdy 07.02.2010, 15:24:10
Jestli mi do toho nic nevleze, tak bych se zastavil a proto že sbírám postavičky z Lega, můžete vzít postavičky a vše co souvisí s postavičkami.

A su aj take co este nemas ? ? ?

MeNadruhou

#29
Zůčastním se take. Rád bych připojil k příjemnému i užitečné. Kdyby mi někdo  z příchozích odprodal set: 8281 (traktor technic) a dva červené disky 4185 Technic Wedge Belt Wheel,
případně výměna tohoto: 2695 Bílé Wheel 13 x 24 Model Team za ty samé ale žluté ( 2 rsp. 4 kusy) a   
4185 šedé Technic Wedge Belt Wheel za žluté a červené (2 a 2 rsp. 4a4) ,
díky moc, a budu se těšit
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou