Aktuální info

Založil peki, 17.04.2014, 07:17:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Prosím všechny vystavovatele nahlásit SZ požadavky na ubytování info a seznam nahlášených ZDE:
Nick,jméno ,příjmení,datum.

Pokud máte doprovod (odůvodněný řidič/pomocník):
Jméno,příjmení,datum,(nick_koho doprovází)

Musím odevzdat seznam jinému subjektu, kde jsou zatím od LP pouze rezervace !!

peki


peki

Prosím o vkládání popisů modelů vlákno zde.

peki

#3
Příjezd vykládání modelů. Na kraji příjezdové cesty k LP je rozestavěný hotel, přes který se nedá projed k recepci LP  (jako loni). Máte 2 možnosti:
- minete rozestavěný hotel (jedete 10 m z kopce a pak zahnete do prava) jedete pod baráčky ve kterých někteří z vás loni bydleli, pořád rovně a pak nahoru k recepci.
- ještě před krytými tenisovými kurty LP , můžete zahnout do prava je to taková "polní" cesta  ;) objedete halu a dostanete se k chodbě kde byly loni vlaky. Ke skvošúm je to pak méně schodů než od recepce.

Vyznačil jsem cestu zeleně. Pod halou se opradu parkuje na trávníku, zatím v pohodě,

DarkDrago

Omlouvám se, že píšu sem, ale nebyla by dobrá nějaká mapka s vyznačenými trasami, nebo hrubý náčrt? Já jakožto člověk co byl na Lipně jednou a to jen rekreačně. A taky na místě si asi zrovna nevzpomenu kudy (pokud si nevytisknu instrukce. A možná by to pomohlo i dalším ;)
Dračí páni s mocí ohně...

Ondrej

Z popisu bych řekl po červený, nevím jestli to jde i po modrý trase co jsem vyznačil, to bych viděl jako nejjednodušší variantu.

šipka

a druhá varianta, pokud jsem pochopil dobře je z druhé strany, podle mapy to ale na nějaké extra parkování nevypadá neb je tam znázorněn trávník a kurt.

Luky1987


peki

#8
Citace od: šipka kdy 28.05.2014, 11:15:06
a druhá varianta, pokud jsem pochopil dobře je z druhé strany, podle mapy to ale na nějaké extra parkování nevypadá neb je tam znázorněn trávník a kurt.

Ano je to na trávě, zatím v pohodě . Před odbočkou je velký plakát na výstavu.


peki

Probíhá hlasování MOC LP 2014 v těchto soutěžích:

Soutěž o nejlepší skupinu figů na Lipně 2014

Soutěž o 10 NEzakázkových MOC na LP2014

Soutěž o nový nejlepší modulární dům.

Hlasujte pro MOC které vás zaujmou svými hlasy  ;)

Dík

Hana129

#10
Na stránkách jsem narazila na tuto informaci:

Výstava otevřena až do 16. října 2014!

http://www.lipnopoint.cz/cs/vystava

Kuba

?? Výstava otevřena až do 16. října 2014! ??

Není to omyl?
Já osobně počítal s koncem záři, tak jak bylo původně prezentováno na fóru. Loni se, pokud si dobře pamatuji, posun na foru veřejně probral? Chtěl jsem se totiž pokusit na Lanškroun postavit něco nového. Tak snad to stihnu...  :'(

kdy se tedy bude konat rozebírací víkend? Ať víme s čím počítat?

Petronel

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 21.08.2014, 14:14:09
...
Já osobně počítal s koncem záři....

To nás bude asi více...   :o
:-\

VocucBat

Dnes jsem tam byl a taky mne to překvapilo, ale budiž. Nevadí.

Tomik

Já také počístám s koncem září... Možná, že na říjen zůstanou jenom zakázkové modely...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Petronel

Peki víš k tomu víc?
Kdyžtak nám to napiš prosím.

DarkDrago

Citace od: vocucbat kdy 21.08.2014, 20:35:41
Dnes jsem tam byl a taky mne to překvapilo, ale budiž. Nevadí.

Co tobě by na tom mělo vadit ;D kostelík ti vezu já >:D
Dračí páni s mocí ohně...

danyboy

Citace od: darkdrago kdy 24.08.2014, 22:24:05
Citace od: vocucbat kdy 21.08.2014, 20:35:41
Dnes jsem tam byl a taky mne to překvapilo, ale budiž. Nevadí.

Co tobě by na tom mělo vadit ;D kostelík ti vezu já >:D

Myslím, že Vojta má s kostelíkem po prvním termínu výstavy něco domluveně.  ;)

VocucBat

Jo? Chtěli to vystavit u nás ve škole ale tam se termín určuje podle mě.

Citace od: darkdrago kdy 24.08.2014, 22:24:05
Co tobě by na tom mělo vadit ;D kostelík ti vezu já >:D

Vždyť já vím, ale teoreticky, kdybych moc prosil, mě pustí na bouračku.

Kuba

#19
Ví už tedy někdo, kdy máme počítat s bouracím víkendem? Zda první víkend po 30.9.2014, nebo až ten víkend po 16.říjnu?

Někteří nemají Lipno zrovna za humny, tak bych si podle toho chtěl naorganizovat volný čas, tedy celý víkend. Případně pokud bude bourání probíhat již od pátku, tak i volno v práci.

Díky  ;)

Luky1987

Dle mých informací se bude bourání konat 17.10.2014 - 19.10.2014.

Kuba

Citace od: Luky1987 kdy 26.08.2014, 10:22:02
Dle mých informací se bude bourání konat 17.10.2014 - 19.10.2014.

Děkuji  ;)

gearcs

Citace od: Luky1987 kdy 26.08.2014, 10:22:02
Dle mých informací se bude bourání konat 17.10.2014 - 19.10.2014.
Aspoň někdo má tyto informace. Možná, že by bylo dobré napřed se zeptat kostkařů, jejich díla koneckonců výstavu tvoří. Taky to mohl být místo 17.10. konec listopadu... ::) Ale nevadí mi tam stavbu nechat trochu déle.

Luky1987

Citace od: gearcs kdy 27.08.2014, 12:54:44
Citace od: Luky1987 kdy 26.08.2014, 10:22:02
Dle mých informací se bude bourání konat 17.10.2014 - 19.10.2014.
Aspoň někdo má tyto informace. Možná, že by bylo dobré napřed se zeptat kostkařů, jejich díla koneckonců výstavu tvoří. Taky to mohl být místo 17.10. konec listopadu... ::) Ale nevadí mi tam stavbu nechat trochu déle.
Také jsem se o tom dozvěděl zde na kostkách, jen jsem si nechal info potvrdit od kompetentní osoby a napsal jsem sem potvrzení stavu...
Doufám, že se opět rozjede diskuze se snůškou sračkoidních kydů o VIP stavitelích a podobných nesmyslech.
Vážně je lepší nic nepsat, nijak se neangažovat, držet hubu a krok a v klidu si doma stavět.

danyboy

Citace od: Luky1987 kdy 27.08.2014, 13:42:07
Citace od: gearcs kdy 27.08.2014, 12:54:44
Citace od: Luky1987 kdy 26.08.2014, 10:22:02
Dle mých informací se bude bourání konat 17.10.2014 - 19.10.2014.
Aspoň někdo má tyto informace. Možná, že by bylo dobré napřed se zeptat kostkařů, jejich díla koneckonců výstavu tvoří. Taky to mohl být místo 17.10. konec listopadu... ::) Ale nevadí mi tam stavbu nechat trochu déle.
Také jsem se o tom dozvěděl zde na kostkách, jen jsem si nechal info potvrdit od kompetentní osoby a napsal jsem sem potvrzení stavu...
Doufám, že se opět rozjede diskuze se snůškou sračkoidních kydů o VIP stavitelích a podobných nesmyslech.
Vážně je lepší nic nepsat, nijak se neangažovat, držet hubu a krok a v klidu si doma stavět.

Takže chceš říct, že když se někomu něco nelíbí, tak má držet hubu a nevystavovat?
No jak myslíš. To víš, že se tu  žádné diskuze se snůškou sračkoidních kydů......... nerozjedou.
Protože se všichni kdo měli nějaký problém bojíí!! A těch nespokojených vystavovatelů je to plno..  :)

Kuba

Osobně nechci nic členit na VIP a neVIP. Jde jen o to, že spustu stavitelů zarazilo, že bez jediného upozornění byl posunutý termín. Tedy někdo, kdo to schválil, to musel bral jako úplnou samozřejmost, nebo si Lipno termín posunulo úplně samo? A jak píše Danyboy, toto chování vadilo hodně lidem včetně mně, jen se někteří bojí ozvat, jiným je to fuk. No a kdo se ozve je ten nejhorší.

Je mi vlastně i jedno, jestli tam budu mít vystaveno o 2 týdny dýl modely, jen mi to trochu zkráti čas na další stavění, ale to přežiju. Spíš jak už jsem psal, chybělo mi to datum, abych si podle toho mohl zařídit čas na převoz lega a na účast na ukončení výstavy. Nemam to kousek, bude mě čekat 2x500km...
Děkuji Luky za ochotu, že jsi nám to zjistil..

Opravdu tu jde některým pouze o slušnost a Lipno to mělo nejdříve veřejně probrat na kostkách.


šipka

Souhlas s Kubou,  čekal jsem na nějaké info třeba od Pekiho, počítal jsem s původním termínem ale pokud je termín definitivní  a sice 17-18. 10 není problém. Jen jsem musel přeházet pár akcí na říjen, který mám už dost plnej  :(

Izmael10

Citace od: Luky1987 kdy 27.08.2014, 13:42:07
Doufám, že se opět rozjede diskuze se snůškou sračkoidních kydů o VIP stavitelích a podobných nesmyslech.
Vážně je lepší nic nepsat, nijak se neangažovat, držet hubu a krok a v klidu si doma stavět.

Takže nemôžeme vyjadriť ani len svoj názor? Potom je asi fakt lepšie stavať si doma v klidu a nevystavovať.  ;)

Hardegon

Já se teda aspon omluvím za sebe. S posunutím termínu jsem věděl dopředu (ne přesné datum, jen záměr prodlužovat). Bohužel mi nenapadlo to psát sem na kostky. I kvůli tomu, že nestíham číst všechno a předpokládal jsem, že to tu už někde bude.

Anatyt

Napísať to sem mal jednoznačne hlavný organizátor a to je Peki. Veď sa nebojte jeho meno vysloviť ako vo filme "The Village" - Tí, o ktorých nehovoríme. :D