Má smysl kupovat 7897

Založil Ondra, 31.08.2006, 12:38:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondra

prosím o pomoc k Vánocím jsi chci nadělit pod stromeček 7897 ale odrazuje mně ta mezera a že to je na baterky nemohl by mi někdo říct jestli je s tím spokojen nebo ne.  :)

habic

Ahoj precti si tuto recenzi snad ti to pomuze pri rozhodovani
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=7178.0 

Honzik

Přečti si recenzi a ta ti trochu pomůže. Osobně bych si ho nekoupil, přijde mi moc "nový", ale neviděl jsem ten nákladní, ten snad bude lepší. Jinak systém kolejí nemůžu posoudit, ale pro děti to bude SSUUPPEERR, protože dálkový ovládání chytne každýho kluka. Takže stejně jsem ti nic neporadil ;D

Ondra

dík za odkaz četl jsem to ale nepíše tam o jízdních vlastnostech :'(

bukaj09

mě by zajímalo, jestli to jezdí i na nabíjecí baterky...

Ondra

Citace od: Honzik kdy 31.08.2006, 12:50:10
Přečti si recenzi a ta ti trochu pomůže. Osobně bych si ho nekoupil, přijde mi moc "nový", ale neviděl jsem ten nákladní, ten snad bude lepší. Jinak systém kolejí nemůžu posoudit, ale pro děti to bude SSUUPPEERR, protože dálkový ovládání chytne každýho kluka. Takže stejně jsem ti nic neporadil ;D
DÍK mně se líbí už proto že mi připomíná vzdáleně TGV nákladní mně moc nebere za 1 nemám na něj peníze 2 nákladních mám plné zuby protože moje modelové mašinky HO jsou samé nákladní vagony ;D

habic

Co sem koukal tak to jezdi na normalni tuzkovky z toho bych odvodil ze i na dobijecky ...

Ondra

Citace od: habic kdy 31.08.2006, 13:14:26
Co sem koukal tak to jezdi na normalni tuzkovky z toho bych odvodil ze i na dobijecky ...
´šlo by to někde to tu bylo myslím že ve volné diskuzi myslím že se jmenovala auta na dálkové ovládání sice to není vlak ale princip je tam stejný

bukaj09

mno, některý věci na tužkový baterky nefungujou, je v nich trošku menší napětí než v normálních, nedobíjecích, tak proto jsem se ptal, páč kupovat na každý hraní takový kvantum baterek mi přijde trošku zbytečný...

Honzik

Právě to mě příjde tak trochu problém...trafo mělo výhodu, že zapojíš a neřešíš, kdežto s baterkama je furt potíž, vždy když nutně potřebuju tužkovky tak nejsou nebo nejsou nabitý...Zlatých 9V. (Asi jsem staromodní :(

Tomášek

Citace od: ONDRA kdy 31.08.2006, 12:38:36
prosím o pomoc k Vánocím jsi chci nadělit pod stromeček 7897 ale odrazuje mně ta mezera a že to je na baterky nemohl by mi někdo říct jestli je s tím spokojen nebo ne.  :)
Tak já taky přemýšlím o tom, že bych si ho přál od ježíška a nacházím se v podobné situaci jako Ty, takže v tom nejsi sám...taky by asi rodiče (nebo snad ježíšek ?  ;D ) moc asi šťastní nebyli, kdyby slyšeli tu cenu...takže si budu přát 7897....
Procházím DARK AGE.

Ondra

#11
Citace od: Tomášek kdy 31.08.2006, 16:26:55
Citace od: ONDRA kdy 31.08.2006, 12:38:36
prosím o pomoc k Vánocům jsi chci nadělit pod stromeček 7897 ale odrazuje mně ta mezera a že to je na baterky nemohl by mi někdo říct jestli je s tím spokojen nebo ne.  :)
Tak já taky přemýšlím o tom, že bych si ho přál od ježíška a nacházím se v podobné situaci jako Ty, takže v tom nejsi sám...taky by asi rodiče (nebo snad ježíšek ?  ;D ) moc asi šťastní nebyli, kdyby slyšeli tu cenu...takže si budu přát 7897....
Rodiče ne a ani ježíšek babička,protože mamka není moc nadšená z toho že ve 14 jsi hraji s legem :'(

Llevelyn

To je divný.. mě by to potěšilo, že se synátor drží doma a hraje si s kostičkami.... 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

myth

Citace od: Llevelyn kdy 31.08.2006, 19:18:25
To je divný.. mě by to potěšilo, že se synátor drží doma a hraje si s kostičkami.... 8)

Nechcem vyrývať, ale pri tom ako to u vás doma vyzerá, synátor moc iných možností nemá >:D.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Llevelyn

Má.. neboť foto dětského pokoje tu nekolovalo :) a je mu 5, takže nepředpokládám, že bude pařit  po nocích >:D >:D >:D Navíc, jestli si bude hrát i ve 14ti, bude se slušně chovat a obstojně učit, budu stejně ráda. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

Citace od: myth kdy 31.08.2006, 19:26:04
Citace od: Llevelyn kdy 31.08.2006, 19:18:25
To je divný.. mě by to potěšilo, že se synátor drží doma a hraje si s kostičkami.... 8)

Nechcem vyrývať, ale pri tom ako to u vás doma vyzerá, synátor moc iných možností nemá >:D.

Zrovna dneska si hrál s dřevěnejma vlakama a chytal umělohmotné ryby na magnet (hračka z časopisu Medvídek Pů)ve sprchovém koutě. Tedy...chytal....dokud mu tento můj nápad (provádět to ve sprchovém koutě a s vodou, když to jde i na sucho) nevymluvila Llevelyn a nedonutila ho převléci se do suchého oblečení.  ;D

Ondra

Citace od: Llevelyn kdy 31.08.2006, 19:18:25
To je divný.. mě by to potěšilo, že se synátor drží doma a hraje si s kostičkami.... 8)
Každej je jinej mamka říká ať jdu si hrát s kamarády a mít nějakou partu jenže mně to nebaví

peter

Citace od: ONDRA kdy 01.09.2006, 12:34:16
Každej je jinej mamka říká ať jdu si hrát s kamarády a mít nějakou partu jenže mně to nebaví

Fajn tak choď po našich srazech a vyhovíš jak mámě, tak sobě ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarmila

Citace od: ONDRA kdy 01.09.2006, 12:34:16
Citace od: Llevelyn kdy 31.08.2006, 19:18:25
To je divný.. mě by to potěšilo, že se synátor drží doma a hraje si s kostičkami.... 8)
Každej je jinej mamka říká ať jdu si hrát s kamarády a mít nějakou partu jenže mně to nebaví

Matka: Synku, neseď pořád doma, běž ven, za kamarády.
Syn: Ano maminko, ale nevím, za kterými. Jedni kouří (si vyber značku cigaret), druzí vaří perník, třetí kradou auta, čtvrtí malují barvami po domech v nočních hodinách, pátí sedí v hospodě Na Růžku, šestí ....  Tak teď se nemohu rozhodnout, ke komu se přidat. Co mi poradíš?
Matka: Jakou krabici s kostičkami jsi chtěl koupit, synku?  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Ondra

#19
Citace
Matka: Synku, neseď pořád doma, běž ven, za kamarády.
Syn: Ano maminko, ale nevím, za kterými. Jedni kouří (si vyber značku cigaret), druzí vaří perník, třetí kradou auta, čtvrtí malují barvami po domech v nočních hodinách, pátí sedí v hospodě Na Růžku, šestí ....  Tak teď se nemohu rozhodnout, ke komu se přidat. Co mi poradíš?
Matka: Jakou krabici s kostičkami jsi chtěl koupit, synku?  ;D
Tak to jsi skoro vystihla. :D

Llevelyn

#20
Ovšem nevím, jak by prošlo, že AFOLové se schází též v hospodě.. i když od 17té hodiny a pivo/víno pijou jen plnoletí  a neřidiči  ::) :P ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Petrjr

Citace od: bukaj09 kdy 31.08.2006, 13:01:43
mě by zajímalo, jestli to jezdí i na nabíjecí baterky...
Neměl jsem sice sestavenou mašinu jako celek, ale motor sám o sobě na akumulátory šlapal jak hodinky. Podobně, na akumulátory, jezdí bez problému všechny IR ovládané věci uvedené zde (accu i v ovladači i v motoru) a také duplové mašinky.

labis

#22
Má smysl kupovat nové vlaky, mám je od středy doma a je to pohoda.
Jakmile sem vybil baterie a čekal než se nabijou, začal jsem modifikovat s 9V a pak začal upravovat tratě.
Z toho vyplývá, že máš spoustu hezké práce s legem.