Otevírání Továrny Lega v Kladně

Založil peki, 05.02.2015, 11:22:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

KDE: Kladno
KDY: 16.4 (instalace 15 a 16 do 12:00)
KDO CO:

1)   Model kolejiště (hlavní model) (MIHO+ hobby +Peki)+ případně výherce
-   plocha 7x2,5 (rovná, ideálně potažená kancelářským zeleným kobercem)
-   přívod elektriky
-   potřebujeme chodit kolem celé desky (v případě vykolejení vlaku nasazení na koleje
-   pohledové ze 4 stran, ale stačí 1 delší strana směrem k divákům
-   stavět začneme den před akcí !!!!!!

2)   Opravdu velké ruské kolo (Ferris Wheel) (Chairudo)
-   Bude na zemi není potřeba podstavec (vyčlenil bych na to délku 4 m X hloubka je do 0,5 m
-   Přívod elektriky (kolo se točí)
-   Přivezeme v den akce

3)   GBC moduly (stěhování Lego míčků) (RRYB)
-   Rozměry 2 x 1 m deska (v krajním případě může být položeno na zemi, je o to jak to  má působit jako celek)
-   Přívod elektriky
-   Přivezeme v den akce

4)   Rypadlo (MeNadruhou)
-   Deska rozměry 2x1 m (v krajním případě může být položeno na zemi, je o to jak to  má působit jako celek)
-   Přívod elektriky
-   Přivezeme v den akce

5)   Hradecké nádraží (CENDIX)
-   Rozměry 3 x 1 m
-   Přivezeme v den akce

6)   Zakladna Mtron (MTRON)
-   Rozměry 2,5x1,5 m deska
-   Elektrika
-   Přivezeme v den akce

7)   Mozaika (staví IGORUS)

Instalace
15.4
instalace kolejiště od 10.00
ostatní je možné instalovat po 14:00 (budou podstavce)

16.4. prosím instalovat v 9.00-12:00 aby se vše stihlo

Chairudo

#1
Mám pár otázeček jestli už jsou známy:
Kde budou stavby vystaveny a jak budou zajištěny... uvnitř nové budovy, na nádvoří, za nějakou stuhou nebo pevnými zátarasy.
Jaký je program akce, do kolika hodin, Bude oběd? Je v tom prohlídka továrny, nebo budeme hlavně stát u vystavených exponátů a pózovat paparazzi?
Nějaké další detaily akce....
díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

#2
Citace od: Chairudo kdy 09.02.2015, 19:57:05
Mám pár otázeček jestli už jsou známy:
Kde budou stavby vystaveny a jak budou zajištěny... uvnitř nové budovy, na nádvoří, za nějakou stuhou nebo pevnými zátarasy.
Jaký je program akce, do kolika hodin, Bude oběd? Je v tom prohlídka továrny, nebo budeme hlavně stát u vystavených exponátů a pózovat paparazzi?
Nějaké další detaily akce....
díky

Kde budou stavby vystaveny: uvnitř v hale (venku jsou exponáty snad jen při natáčení české televize  ;) )
jak budou zajištěny:  provázek + příslušný AFOL ( vzhledem k délce akce jedno dopoledne OK)
program akce: je zatím neveřejný účastníci zájezdu dostanou včas info

Oběd předpokládám v zam. restauraci

S hobbym pravděpodobně přespíme v Kladně. Pokud někdo pojede až na druhý instalační den je potřeba naplánovat cestu tak aby byla vaše instalace hotová do 12:00. Počítejte že něco zabere kontrola pří vjezdu a samotné nošení krabic. Mám již potvrzeno že instalace 15 může probíhat přes noc.

dostal jsem tento typ: http://www.penzionponte.cz/

Pokud nás bude více (a budeme stíhat) můžeme udělat historicky 1 Kladno Lego Pub (mám opět nějaké dílky na přehrabání )


Ubytování z 15 na 16

peki
hobby
miho



Chairudo

Přišel na mě dotaz, jestli bude v rámci akce pro veřejnost (zatím nevystavující kostkaře) i prohlídka továrny, pokud ne, jestli by se taková akce dala domluvit.
Já bych měl také zájem  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

změna podmínek pro odměnu.. Pokud se účastníte i akce build the change můžete místo 2 setů po 160 EUR vybrat 1 do 320 EUR.

peki

Aktuální info pro účastníky:
1) Vjezd vrátnice B  tudy se dostaneme přímo k hale C, takže minimalizuje vzdálenost na přenos krabic.
2) Je požadováno tričko kostky.org (mají všichni?)
3) do auta vytisknout obrázek viz vlákno zde

peki

#6
Citace od: peki kdy 13.04.2015, 14:27:12
Aktuální info pro účastníky:
1) Vjezd vrátnice B  tudy se dostaneme přímo k hale C, takže minimalizuje vzdálenost na přenos krabic.
2) Je požadováno tričko kostky.org (mají všichni?)
3) do auta vytisknout obrázek viz vlákno zde


Pokud bude mit někdo problém tak mi cinkněte. Pytel na kostky z podpory s sebou  >:D

peki

Kolejiště už je skoro hotové. Zítra to tu podle příprav vypadá na pořádné mejdlo  >:D

Petronel


Igorus


Igorus


MiHo


Chairudo

Citace od: Igorus kdy 16.04.2015, 21:32:39
Zatím jedna skupinovka  ;D

Dobré že Pryb už stihl cenzurovat logo aby s tím ..GO nemělo problém ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

MiHo


Micho

Cez 2.000 zamestnancov, pekne!  :-)

Igorus


Jamesek

To jste se mi pěkně u té mozaiky vyfotili .. :-)

Závidím, mohl to být úžasný den ... modely vypadají luxusně!

MeNadruhou

Tady také něco málo. A dokonce je tam fotka jak dinsbír vysvětluje nejjvyšímu jak funguje povrchové rypadlo  ;D
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Igorus

Dovolte, abych se ještě vrátil k této akci, která proběhla 16.4.2015 jakožto a) oslava 15 let působení Lega na Kladně a b) slavnostní otevření nové výrobní haly a napsal pár řádek.

Již den před akcí se pánové pustili do přípravy kolejiště a tak mohli v klidu v den ,,D" sledovat instalaci ostatních vystavovatelů. Během čtvrtečního dopoledne bylo vše připraveno (i včetně upevnění provázků na Chairudovo ruské kolo – smekám klobouk), rozpohybováno a tak bylo možné sledovat cvrkot příprav, pohyb hostesek a následně se vydat na výpravu za obědem přes celý závod.



Po obědě pak bylo dost času na příděl kostek od Pekiho, odpočinek a kratochvíle s hosteskami.



Jelikož to byla akce nejen po pohlaváry a management, ale hlavně pro pracovníky, bylo připraveno občerstvení, kdy servírovací pulty byly doplněny skulpturami různého typu.



A pak to vypuklo, lépe řečeno přišla delegace zvící několika manažerů, starostů, a po jednom hejtmanovi a ministrovi. Po projevech nad modelem továrny v měřítku 1:300 došlo k umístění písmena ,,C" a následně k malé tiskovce.


Naše skupina se pak následně vyfotila s Camillou a my s Pekim se odebrali do hlavního sálu čekat, až budeme vyzváni předat vedení dar – mosaiku. Po úvodním představení dětí na píseň Everything is awesome, dalších projevech od vedení a jednoho ministra, předání pamětních diplomů pro pracovníky, kteří pracují v továrně právě 15 let a dvou fakt povedených video vstupech moderátora (snad se podaří je sehnat, dle mého byly opravdu vtipné) přišla naše chvíle. Tedy jsme za promítání fotografií MOCů kostkařů předali dar, vyslechli projev a odešli v zapomnění.

Další část programu bylo občerstvení pro zaměstnance, které si mohli zpestřit baštění řízků stavěním z dílů umístěných na stolech. Následoval koncert za účasti tak čtvrtiny lidí co na začátku a po posledním tónu odešli návštěvníci nafasovat Kladno campus 2015 a domů (a na internet nabízet jej k prodeji :)).


Nás ovšem ještě čekalo nejdříve hledání zbraní v dílech pro děti, úklid exponátů a hlavně rozebrání staveb, které stavěli děti v rámci Build the Change (téma Kladno 2030).  Jak jsem poznamenal, bylo to typické – dospělí šli likvidovat sny dětí...


No a po několika společných fotografiích skončila tato báječná akce. Snad jsme jako spolek udělali dojem a budou následovat další možnosti udělat něco pro Lego group.


Fotogalerii naleznete ZDE

MeNadruhou

Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Chairudo

Fakt moc pěkný fotky.
Díky že jsi ke sdílení použil flickr, a né nějaké shnilé rajče ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Dorazila platba přispěvek na dopravu, začnu vyplácet příspěvek na dopravu (těm co měli nahlášeno.