soutěž téma : Tady chcíp pes

Založil peki, 19.10.2014, 12:57:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vyberte 5 MOC které vás nejvíce zaujali/pobavili. Rozhodněte o tom jestli pes žije :)

1 / Tady opravdu "chcípl pes"
14 (13%)
2 / Prototyp stíhačky do mého MOC. Pes žije.
1 (0.9%)
3 / Toyota Land Cruiser... Ať žije pes !!!
20 (18.5%)
4 / Pilotem tohoto Beniho mini stíhacího letounu je kříženec Beniho, kočky a psa který nikdy nechcípne
16 (14.8%)
5 / "Že si prej někdo myslí, že tady chcíp pes?
18 (16.7%)
6 / Staří psi - a stále žijí
29 (26.9%)
7 / Chcíp Vám pes? Nevadí! RoboPes 42001 nahradí chcíplého miláčka
13 (12%)
8 / synátor - u nás se staví neustále
1 (0.9%)
9 / Táta veze dobrou zprávu: pes žije!
7 (6.5%)
10 / Chcípl Vám pes? Nic není ztraceno!
22 (20.4%)
11 / Jeden Žlutej pes
44 (40.7%)
12 / Nech mu je zem ľahká.
8 (7.4%)
13 / Bylo jich pět
19 (17.6%)
14 / Kapitán pes
4 (3.7%)
15 / jak přesunout naši silnou spongebob trojku
3 (2.8%)
16 / Kriminálka Kostky
62 (57.4%)
17 / posilam Skodu Favorit sveho syna
4 (3.7%)
18 /  do mrtvých se nekope!
11 (10.2%)
19 / Dej mi ten kus sýra !!!
23 (21.3%)
20 / ukliďte tu mrtvolu, už si na e-bay objednávám nového.
21 (19.4%)
21 / .....nástroj zhouby....
7 (6.5%)
22 / Jak jste trávili Vánoce?
32 (29.6%)

Celkem hlasů: 108

peki

Soutěž je otevřená jak pro ty kterým pes chcípnul tak pro ty kteří si si myslí, že to tu žije (momentky z akcí kostek, "impuls MOC' které vznikají na těchto akcích  >:D atd.  )
Ceny a termín ukončení zveřejním.

Podmínky:

1 fotka + popis MOC

Ceny:

1) místo
účast pro jednoho AFOla na slavnostním otevření nové Lego továrny na Kladně ( včetně doprovodného programu) pravděpodobně v polovině dubna (určitě všední den).


Další ceny ještě přidám  ;)

Seznam MOC podle data prezentace. Doporučuji si projít vlákno téměř všude jsou vysvětlující komentáře od autorů.

Máte celkem 5 hlasů. Při shodě na prvním místě rozhoduje dřívější datum prezentace. Pokud se výherce nemůže čerpat první cenu cena se posouvá na další pozici.

1 /  Tady opravdu "chcípl pes"


2 / Prototyp stíhačky do mého MOC. Pes žije.


3 / Toyota Land Cruiser... Ať žije pes !!!


4 / Pilotem tohoto Beniho mini stíhacího letounu je kříženec Beniho, kočky a psa který nikdy nechcípne


5 / "Že si prej někdo myslí, že tady chcíp pes?


6 / Staří psi - a stále žijí


7 / Chcíp Vám pes? Nevadí! RoboPes 42001 nahradí chcíplého miláčka



8 / synátor - u nás se staví neustále


9 / Táta veze dobrou zprávu: pes žije!



10 / Chcípl Vám pes? Nic není ztraceno!


11 / Jeden Žlutej pes


12 / Nech mu je zem ľahká.


13 / Bylo jich pět


14 / Kapitán pes


15 / jak přesunout naši silnou spongebob trojku


16 / Kriminálka Kostky


17 / posilam Skodu Favorit sveho syna


18 /  do mrtvých se nekope!


19 / Dej mi ten kus sýra !!!


20 / ukliďte tu mrtvolu, už si na e-bay objednávám nového.


21 / .....nástroj zhouby....


22 / Jak jste trávili Vánoce?

honzicek22

Tady opravdu "chcípl pes"... Neberte to moc soutěžně, spíše je to taková večerní rychlovka  :)

Kuba

Citace od: honzicek22 kdy 19.10.2014, 18:46:33
Tady opravdu "chcípl pes"... Neberte to moc soutěžně, spíše je to taková večerní rychlovka  :)


To je hodně dobré :)

Hardegon

Prototyp stíhačky do mého MOC. Pes žije.

peki

#4
Tak já se nasmál hodně  ;D nasadil jsi laťku v kategorii chcíplých psů. To se bude težko překonávat. Ale soutěž je na samém začátku, zadání hodně volné, veřím že po Hardegonove publikaci stíhačky (jednoho ze zakazkových stavitelů  :o ) najdou odvahu i méně zkušený stavitelé.

znouzectnost

Citace od: Hardegon kdy 19.10.2014, 19:42:10
Prototyp stíhačky do mého MOC. Pes žije.

A já myslel, že bude létat na mrtvé psy  >:D

Měch

#6
Tak jelikož můj "impuls MOC" je v Hardegonově počítači na ploše, musím si vystačit s tím, co mám doma.
Měla by to být Toyota Land Cruiser. Nápad se zrodil po shlédnutí amazonského dílu Top Gearu ("Hammondův oslík")
Původně jsem tohle ani nechtěl prezentovat, ale teď si říkám proč ne... Ať žije pes !!!
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Tomik

Tak ten chcíplej pes mě opravdu pobavil. ;D

Citace od: malý Měch - Lord KRÁGL kdy 19.10.2014, 21:21:38
Měla by to bát Toyota Land Cruiser. Nápad se zrodil po shlédnutí amazonského dílu Top Gearu ("Hammondův oslík")

Ta červená Toyota se ti opravdu povedla - hodně se podobá originálu a je v malém měřítku, takže taková roztomilá. Připadá mi, že podvozek je převzatý ze setu 42001, nemám pravdu? Každopádně mi nedá nerejpnout si: kolik je tam lepidla...? ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Měch

#8
Podvozek je inspirovaný tím setíkem, ale je delší a postavený jinak.
A krágl používám jen na zakázkové stavby >:D to přichází ke slovu mé alter-ego (viz můj avatár).
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

milanv

Skvělé autíčko. Ještě že ho ten pes v posledním tažení vyhrabal na světlo bóží. To by byla fakt škoda nevidět!
Pán na Žlutém hradě

Kuba

#10
Do soutěže přihlašuji svou beni-jini-kiti.  ;) Snad není proti pravidlům, že již má založené vlákno dříve, než byla vyhlášena soutěž  ;D

Pilotem tohoto Beniho mini stíhacího letounu je kříženec Beniho, kočky a psa který nikdy nechcípne  ;)

Martins

#11
"Že si prej někdo myslí, že tady chcíp pes?

Tak hele, počítej se mnou: jeden canis megamodelus - fakt vostrej, pak sehranej tým canis modelus, jeden canis technicus, to je ten puntíkatej co se pořád točí dokola, jeden canis bioniclus - to byl dřív takovej chcípák, ale už je zase ve formě, dva canis castlus a jeden canis pouliční směs... žádnej nechybí.

Tak si ty pomluvy laskavě nech a drž se návodu!"


Bard

#12
Staří psi - a stále žijí

Rocková legenda, kterou poznáte na první pohled.

Lepší a akčnější fotky v blízké budoucnosti.


EDIT 29. 10.: Přidávám soutěžní fotku s logem kapely.

Mr. Cube


pet

Chcíp Vám pes? Nevadí! RoboPes 42001 nahradí chcíplého miláčka. Umí vše co si jen dokážete představit - sednout, lehnout, prosit, hrát si a spoustu dalších činností. Navíc, objednáte-li si ho právě teď, dostanete zdarma příslušenství - jedinečnou RoboKost!

Bližší informace na http://lego.vanecek.info/index.php?model=robodog

Robkteryten

Nedalo mi to a posilám fotku co vytvořil můj pětiletý synátor.U nás se staví neustále ,bohužel se to nepodaří kolikrát ani nafotit jelikož se člověk otočí a už jsou kostky někde jinde  ;D . Některé složitější prvky transplantoval z jiných modelů ,ale většinou je ještě vylepšil podle sebe.

peki

Soudě podle sledovanosti a již přihlášenému počtu soutěžících to bude asi nejúspěšnější soutěž roku 2014, možná v celé historii kostek  ;)

peki

Citace od: pet kdy 21.10.2014, 00:30:20
Chcíp Vám pes? Nevadí! RoboPes 42001 nahradí chcíplého miláčka.
Vtipné, jednoduché, pěkné.

peki

Citace od: Robkteryten kdy 21.10.2014, 12:05:32
Nedalo mi to a posilám fotku co vytvořil můj pětiletý synátor.

Supr, bude časem komu předat štafetu  ;)

milanv

Citace od: Robkteryten kdy 21.10.2014, 12:05:32
Nedalo mi to a posilám fotku co vytvořil můj pětiletý synátor

To vypadá jako kosmická loď s lodním trupem - pokud ano, tak je to výbornej fór :)
Pán na Žlutém hradě

milanv

Citace od: pet kdy 21.10.2014, 00:30:20
Chcíp Vám pes? Nevadí! RoboPes 42001 nahradí chcíplého miláčka.

RoboPes je skvělej. Jednoduchej, přitom jde okamžitě poznat a je výborně hratelný.
Pán na Žlutém hradě

Robkteryten

Citace od: milanv kdy 21.10.2014, 12:51:20
Citace od: Robkteryten kdy 21.10.2014, 12:05:32
Nedalo mi to a posilám fotku co vytvořil můj pětiletý synátor

To vypadá jako kosmická loď s lodním trupem - pokud ano, tak je to výbornej fór :)


Kosmická loď ne,údajně to je letadlo   ;) a já si to pojmenoval tak abych to našel ,jako loď

Bard

Citace od: pet kdy 21.10.2014, 00:30:20
Chcíp Vám pes? Nevadí! RoboPes 42001 nahradí chcíplého miláčka. Umí vše co si jen dokážete představit...

Pes je pěknej, komentář vtipnej. Ještě jsi mohl upozornit, že Robopsa není nutno venčit. A nebo dělá robobky?

pet

No, pár dílků ze setu ještě zbylo, takže RoboBobky by asi mohli být součástí příslušenství :-) Jestli najdu trochu času, podívám se co se dá vymyslet...

Až najdu čas, zkusim nějak sesmolit návod, v digitální podobě už pes je, takže jde jen o to to vyplivnout do něčeho smysluplnýho (pro prcky co s technikem začínaj by mohl být fajn). Mimochodem je něco proti pravidlům, když hodim psa na MOCpages?

Jinak nějaká zajímavůstka. Pes vznikl původně čistě elektronicky a digitální verze měla nohy svázané gumičkou (viz obrázek). Při realizaci se však objevilo několik zádrhelů, ale i vylepšení. Třeba že gumičky jsou moc krátké, bush nedrží na polovině osy a když se z hlavy vyndá jeden pin, může se v limitovaném rozsahu s hlavou pohybovat, aniž by to vypadalo úplně blbě (uši zůstávají na místě). Reálný pes tedy vypadá trochu jinak - mimo pohybující se hlavy má například i větší rozvor.

Každopádně děkuji za pochvaly.

pet

milanv

rozvor psa... :)

Jinak na návod doporučuji LPub, pokud máš model v LDraw.
Pán na Žlutém hradě

pet

#25
no já nevim jak se to nazývá u psa, ale vzhledem k tomu, že je to robopes, myslím, že rozvor je zcela ok :-)

LPub používám, i když s některými věcmi bojuju (viz můj dotaz na fóru o gumičkách). U návodu na mini truck jsem to nakonec řešil fotoshopem. Model je primárně vytvořen v LDD, protože mi přijde mnohem jednodušší, když se staví z jednoho setu (jsou tam k dispozici kostky včetně počtů) a následně převeden do LDraw a doupraven.

Tak návod v 8 krocích u mě na stránkách (http://lego.vanecek.info/?model=robodog)

pet

milanv

#26
Táta veze dobrou zprávu: pes žije!

alternativní model k 40083 - té jednoúčelové maličkosti z tomboly.

Zajímavostí může být, že jsem použil téměř všechny kostky, zůstalo jich jen pár na sněžné dělo (druhý obrázek).
EDIT: Dělo pochopitelně nesoutěží ;)
Pán na Žlutém hradě

Bard

Ten domeček je povedený. O takových stavbičkách říkám, že jsou roztomiloučké.

peki

#28
Aktuální info viz první příspěvek. Podle mne musí cena za první místo probudit nejen chcíplého psa  >:D

Hacislav

#29
Chcípl Vám pes? Nic není ztraceno!



Takže milí nekromačtí elévové, každý kdo řekl, že mrtvého psa novým kouskům nenaučíš tisíckrát napíše základní animační formuli!

1) krypto skeletum
...
...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest