(Cizí) Najlepšie plachetnice z Lega podľa Eurobricks.

Založil Anatyt, 18.02.2011, 00:17:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt


phoenicis

 :o Nádhera. Tri štvrtiny by mohli byť predávané ako zberateľské sety (podobne ako UCS v Star Wars).

Mizu

Jedine ta prva Spanish Imperial Galleon je podarena (pekny kusok)... ostatne bohuzial ;)

Ryxe

Tak tento výtvor mi vyrazil dech. opravdu jsem snad nikdy povedenější plachetnici neviděl. A některé ty ostatní lodě také nejsou k zahození. Hned bych si také nějakou postavil, kdyby byly dílky.

Petronel

Citace od: Ryxe kdy 18.02.2011, 12:36:02
...Hned bych si také nějakou postavil, kdyby byly dílky.

Dílky se najdou vždycky... stačí třeba jeden setík 6243 na trup, popř plachty a může se tvořit  ;D
Viz má Midnight Fear

Škoda že ta se neumístila  >:D

Ale mají tam moc pěkné kousky... možná že mě to motivuje také k nějaké další...

Anatyt


STARHAWK

Hmmm kam sa hrabem so svojimi lodami co mam rozostavane. I ked su ineho meritka - ovela mensie. Ale aspon dobra inspiracia. Asi bude treba naucit sa pracovat s "lanami", tie lode potom vyzeraju ovela lepsie.

petras81

Citace od: Mizu kdy 18.02.2011, 10:13:18
Jedine ta prva Spanish Imperial Galleon je podarena (pekny kusok)... ostatne bohuzial ;)
kecas... ta druha je take pekna a najde se i par jinejch

Mizu

Citace od: petras81 kdy 01.03.2011, 14:53:01
Citace od: Mizu kdy 18.02.2011, 10:13:18
Jedine ta prva Spanish Imperial Galleon je podarena (pekny kusok)... ostatne bohuzial ;)
kecas... ta druha je take pekna a najde se i par jinejch

co sa tyka vernosti zobrazenia tak prva je jednoznacne vitaz... ostatne su fajn ale skor na hranie... takze asi zavisi co od modelu plachetnice ocakavas  ;)

capitanfill