#3 Prazska KOSTKY pub org hospoda - patek 27.1. - U Kladiva

Založil Colonel32, 02.01.2006, 23:59:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

Colonel32

Citace od: TomG kdy 13.01.2006, 13:57:51
Citace od: Colonel32 kdy 13.01.2006, 13:54:54
chtel bych jen rict, ze to oznaceni jsem si nevybral sam... Jindrous se proste trochu nudil...

Spis opet nudil :)

a uz jste videli, co napsali Peterovi?

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32


Teddy Bear

Mozna bych taky prisel... ;)
Potom co jsem ve Vikendu videl zabery z hospody, hned jsem tam chtel byt taky!
Ale presnejsi info dodam par dni pred akci! :)
Buďte sami sebou!!!

Petrjr

   Rád bych se také podíval. Alespoň na chvíli. Tedy pokud to nebude ode mne /coby kostky.org začátečníka/ příliš troufalé, vecpat se tam k Vám.

Raistlin M

Citace od: Petrjr kdy 15.01.2006, 21:31:58
   Rád bych se také podíval. Alespoň na chvíli. Tedy pokud to nebude ode mne /coby kostky.org začátečníka/ příliš troufalé, vecpat se tam k Vám.
My jsme s Llevelyn pár měsíců nový, na tomhle foru a už je z Llevelyn "Media star". Byla v TV. Chop se i Ty své šance, možná budeš presidentem. ;D ;D ;D ;D

muzzo

Takže v zájmu co největší účasti tahám toto téma znovu na světlo :D a rekapituluji: příjdou Colonel 32, Otazník, MildaPajda, Lavelin, Rastlin, werrac, Petrjr, Peter, Jarmila, Mates, pm, Dickie, Teddy Bear, muzzo. Otazník  :D visí nad panterem a TomG.

Ravenhorne koukej taky přijít  :D

celkem 14 dospělých a 3 děti.

TomG

Ja nedorazim, pze tou dobou budu sedet ve vlaku na moravu.
Only the best can survive.

muzzo

Citace od: TomG kdy 19.01.2006, 13:20:10
Ja nedorazim, pze tou dobou budu sedet ve vlaku na moravu.

tak to je pěkně blbí >:( odvolej svatbu a doraz  ;D ;D

Teddy Bear

Prominte, ale jeste se mnou na 100% nepocitejte! (dobre, tak na 70%, ale i 30% je docela dost! ;) )
Buďte sami sebou!!!

peter

Sraz se neúprosně blíží a podle předběžného seznamu to vypadá slibně. Jinak byl bych opravdu rád kdybych nebyl opět jediný, který na sraz s něčím přijde. Tímto Vás žádám, pokud máte doma něco co jste vytvořili, nebojte se o přineste to sebou, ať je na co koukat! ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Pre nás inostranných by ste mohli urobiť nejaké to dokumentačné foto ..., ak vám to nevadí.  ;)

muzzo

Citace od: peter kdy 21.01.2006, 21:06:46
Sraz se neúprosně blíží a podle předběžného seznamu to vypadá slibně. Jinak byl bych opravdu rád kdybych nebyl opět jediný, který na sraz s něčím přijde. Tímto Vás žádám, pokud máte doma něco co jste vytvořili, nebojte se o přineste to sebou, ať je na co koukat! ;)

Rovnou říkám, že já nic nepřinesu, protože se tam nechci ztrapnit vedle Tvých výtvorů.

Raistlin M

Citace od: Micho kdy 21.01.2006, 21:12:47
Pre nás inostranných by ste mohli urobiť nejaké to dokumentačné foto ..., ak vám to nevadí.  ;)
Bereme ssebou ikonograf a dostatečnou zásobu kouzelných salamandrů. Pak to dáme sem na forum, jen to bude záležet, zda cech rytců nebude zrovna stávkovat. ;D (Překlad pro Pratchetta neznalé: Bereme digifoťák, takže to pak dáme k disposici.)

otaznik

Citace od: muzzo kdy 21.01.2006, 21:43:14
Rovnou říkám, že já nic nepřinesu, protože se tam nechci ztrapnit vedle Tvých výtvorů.

Jestli něco máš, tak to vem, nejtrapnější bude ten, kdo nepřinese nic.

Raistlin M

Citace od: otaznik kdy 22.01.2006, 14:51:57
Citace od: muzzo kdy 21.01.2006, 21:43:14
Rovnou říkám, že já nic nepřinesu, protože se tam nechci ztrapnit vedle Tvých výtvorů.

Jestli něco máš, tak to vem, nejtrapnější bude ten, kdo nepřinese nic.
Tak to se obávám, že to bude povětšinou sraz trapáků. ;D ;D ;D ;D ;D

Teddy Bear

Buďte sami sebou!!!

Mates


Teddy Bear

No, jsem takovej nervozni, az vas tam vsecky uvidim!  :-[ ;) ;D
A nikoho z vas neznam! ;)
Buďte sami sebou!!!

Llevelyn

Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Mates

Citace od: Teddy Bear kdy 26.01.2006, 19:13:57
No, jsem takovej nervozni, az vas tam vsecky uvidim! :-[ ;) ;D
A nikoho z vas neznam! ;)
No neboj, není o co stát, proč myslíš, že mám jako fotku Šreka?!? :P ;D >:D

Já v podstatě taky skoro nikoho neznám... :o :D ;D

Teddy Bear

#81
Omlouvam se, ale v kolik to zacina?
+
Bude sraz v danou hodinu pred hospodou?


Diky!
Buďte sami sebou!!!

Colonel32


Jarmila

Prosím některého z účastníků 3 Pražská KOSTKY pub org hospody o komentář, jak to dopadlo. 2. hospodu jsem hodnotila já, tak ať má prostor k sebevyjádření také někdo jiný. A že nás tam bylo!
Svůj komentář připojím, bude-li mi něco v hodnocení 3. hospody chybět.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

peter

První letošní setkání, proběhlo v celkem poklidném duchu. Na setkání tentokrát dorazilo přibližně 15 členů, což je oproti minulému setkání, opět nárůst.

Jako na minulé, tak i na této došlo k předání několika setů a také k předání hlavní výhry pro vítěze soutěže "Figurky MOC". Na sraz jsem donesl mnou slíbený MOC - Grejdr, který konečně všem předvedl své funkční možnosti, ale také pár chybiček :-[ K vidění byl i další můj výtvor a sice funkční semafor. Zbytek byl vyplněn dlouhými debatami na různá témata a to i nejen o Legu a fóru.

Mnoho účastníků neodolalo zde vyhlášené pověsti o báječných klobáskách a díky zabezpečení dostatečného počtu, se tentokrát dostalo opravdu na všechny a u některých dokonce ne jednou :D

Závěrem tedy mohu říci, že "hospoda" se opět vydařila a díky stále rostoucímu počtu účastníků je vidět, že je o tato setkání stále větší zájem. Tímto se dostávám ještě k jedné otázce a tou nemůže být nic jiného než:
Kdy a kde se bude konat další setkání? Na srazu padlo už namátkou, že by to mohlo být už koncem února nebo začátkem března.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Cavelon

Vďaka za reportáž aj za foto! :)
Už by to chcelo iba zopár slov o tom, "who is who". :)

Mates

#86
I já bych řekl, že se setkání celkem vydařilo, obsluha vynikající (což se dnes už moc nevidí) a ceny velmi dobré. Jídlo také super, i já jsem jedné klobásce neodolal, i když nejsou pro mne ničím novým, znám je již z 1 setkání v této hospůdce. :D 8)
Musím říci, že největší zážitek mám z Peterových výtvorů :o a jsem také rád, že jsem mohl na vlastní oči vidět, jak funguje jeho semafor - LUXUSNÍ ZÁLEŽITOST!!! :o
Dále jsme se i nějakou dobu bavili na úkor místních štamgastů, zejména "Kaštánek" v nás zanechal dojem ;D ;D ;D.... (modří vědí) >:D ;D
Těším se na další setkání! ;) ;D

peter

#87
Citace od: Cavelon kdy 29.01.2006, 13:00:00Už by to chcelo iba zopár slov o tom, "who is who". :)
Předem se omlouvám, ale všechny si bohužel nepamatuji, ale většinu snad ano, takže tam byli tito:

1) fotka:
v čele stolu jsou: Teddy Bear, Mates, ?
zády sedí: Colonel32, Raistlin, Jarmila, snad Milda Pajda
čelem sedí: muzzo, PN, Petrjr, a fotí Llevelyn

2) fotka:
čelem sedí: PN, Petrjr, Llevelyn, Dickie
zády je: Colonel32, Raistlin, Jarmila/vrchní ;D, snad Milda Pajda

3) fotka:
bohužel pamatuji si jen první dva zleva: Teddy Bear, Mates

na fotkách není Otazník, který přišel později a já
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

ten vedle Matese je Werrac, a ten posledni je Busa, nebo jak se to presne pise...

MildaPajda

Citace od: peter kdy 29.01.2006, 13:12:19

1) fotka:
v čele stolu jsou: Teddy Bear, Mates, ?
zády sedí: Colonel32, Raistlin, Jarmila, snad Milda Pajda
2) fotka:
zády je: Colonel32, Raistlin, Jarmila/vrchní ;D, snad Milda Pajda

cerveny triko vedle Jarmily jsem opravdu ja..  ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)