Otevření trains stolu.

Založil hobby, 30.04.2009, 18:09:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hobby

Včera jsme s Pekim u tohoto stolu pili kafe, dnes dopoledne jsem z něj sundal ubrus, papíry a stolní desku a přeměnil během hodiny na toto kolejiště. Já vím, už to tu ve změněné podobě bylo, ale protože se ve vlakové sekci nic moc neděje (kromě ovšem Mirka), tak to sem dávám, třeba se někdo rád podívá.
Kromě náklaďáku 4565 jsou tam všechny 9V vlaky a vagony do r.1996 (9V vlaky vydalo Lego jako novinku v r.1991). Tenkrát jsem je ještě nesbíral a ty první proto později dokupoval už jako použité. I tak moje nadšení z těchto vlaků bylo ohromné a trvá téměř ve stejné intenzitě dodnes.
Tak a teď jdu na čarodějnice! :D

mirek

Citace od: hobby kdy 30.04.2009, 18:09:44
...tak to sem dávám, třeba se někdo rád podívá.
Hobby, vždy a rád se podívám na vše, co je ze tvé dílny. Vždy se najde nějaká maličkost, která inspiruje.

Micho

Aj ja si veľmi rád spomínam na to prekvapko, keď sme s Cavelonom už skoro pred 4 rokmi boli u hobbyho. Nad tým stolom sme veľa prekecali, hobby nám toho hodne naukazoval a až ku koncu nás šokoval obsahom tohoto stolu.  ;)
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=769.msg7065#msg7065

Tento prezentovaný stôl je síce už 2. verzia, pokiaľ hobby medzitým nevyrobil už 3. verziu.  8)
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=7283.msg40033#msg40033

hobby

Micho,
rád tě zase slyším - čtu :D. V poslední době se tu s Cavelonem moc neobjevujete. Chápu, někdy není čas a třeba ani chuť.
Třetí trains-stůl ale asi opravdu dělat nebudu, tedy nemám to v plánu, ani mě nic k tomu nemotivuje. Ledaže... na obou těchto stolech nemohou jezdit ze známých důvodů páry, prostě se tam nevejdou. Ten příští by musel být proto ještě větší, aby umožnil potřebný distanc mezi kolejemi i stěnami stolu (ale jak ho potom víceúčelově využívat a kam umístit?).
Víš, že jsi mě právě docela ,nabudil´? Ale stejně, těžko se do něj pustím, je plno důležitějších povinností >:D

Micho

Aj ten súčasný stôl je perfektný . Hlavne jeho viacúčelovosť je fantastická. Aj ja o takom niečom uvažujem.  8)

mirek

Citace od: hobby kdy 30.04.2009, 18:09:44
Tak a teď jdu na čarodějnice! :D
Hobby, jak dopadly čarodějnice ?
Prostor nad tunely, mezi kostelíkem a lesíkem se přímo nabízí na vytvoření atmosféry pálení čarodějnic z lego materiálu. Co ty na to ?

hobby

#6
Citace od: mirek kdy 01.05.2009, 10:49:32
Hobby, jak dopadly čarodějnice ?
Čarodějnice včera měly štěstí, protože pršelo. O to jich bylo víc v hospodě ;D
Citace od: mirek kdy 01.05.2009, 10:49:32
Prostor nad tunely, mezi kostelíkem a lesíkem se přímo nabízí na vytvoření atmosféry pálení čarodějnic z lego materiálu. Co ty na to ?
To je pravda. Příště tenhle motiv určitě použiju :D.

peter

#7
Citace od: mirek kdy 01.05.2009, 10:49:32
Prostor nad tunely, mezi kostelíkem a lesíkem se přímo nabízí na vytvoření atmosféry pálení čarodějnic z lego materiálu. Co ty na to ?

A co takhle kolejišťátko oživit trochu z jiného soudku - První máj opět poslouží stranám i radikálům, Brno čeká tisíc neonacistů / V Brně se sešli neonacisté, centrum města je obklíčené policií >:D U Mirka se možná už něco podobného chystá a první členové se scházejí zatím skryti pod uniformami železničářů ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hana129

#8
pálení čarodějnic je krásné téma, navíc u nás se z 30.4 na 1.5.  ještě staví zároveň i májka.  ;)
k tomu nám to tu včera "zpestřili" hasiči se svými krásnými auty, takže téma pro Lego tvoření jak dělané.


Další využití prostranství může být i toto http://www.iopavsko.cz/page/sindex.php?lang=1&menu_id=19&submenu_id=0&article=19778


A hlavně chlapi nezapomeňte na líbání pod  rozkvetlými  stromy!

Přeji hezký máj  ;)