41999 - Crawler Exclusive Edition (Technic)

Založil MeNadruhou, 03.07.2013, 20:06:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dennis4

Citace od: kilhor kdy 01.08.2013, 02:15:46
Citace od: kilhor kdy 31.07.2013, 13:03:01
Asi jen pokracuji v off-topic, ale kdy tak asi lze cekat, ze se to zacne na SaH prodavat - ze zkusenosti s jinymi pripady v minulosti?

Takže v 0:30 v prodeji ještě nebyl a ve 2:10 už je.
Tak jsem dnes nového Cravlera na Lego shopu objednal a už se na něj těším.




Archaon

Hned je veden jako vyprodany :-) no na hrani nevim nevim, ale urcite je to dobry adept na "kup ted, zavri do skrine a za pet let prodej a nakup misto nej 5 jinych"  ;D

Dingo

Citace od: Archaon kdy 01.08.2013, 12:36:03
Hned je veden jako vyprodany :-) no na hrani nevim nevim, ale urcite je to dobry adept na "kup ted, zavri do skrine a za pet let prodej a nakup misto nej 5 jinych"  ;D

No ta exkluzivita mě trošku mate... Doopravdy je 20 000 v porovnání třeba s tou původní edicí takový rozdíl? Po pravdě, je to první Technic set, který mě nějak zaujal... :)

Set si objednávám po dvou kusech - jeden pro sebe a jeden "do skříně", ale trošku mám z nějaké návratnosti obavy...

VocucBat

A já to už nestihl, nebo se dá objednat? Když je vyprodán?

holub

#34
Není tam ještě vyprodán,je tam limit dva kusy na jednu objednávku,předpokladaná doba odeslaní 22. srpna tak to podle mě snad ještě bude ne?

VocucBat

A už není a já ho nemám. :'( No tatínek řekl že je to hračka a že je mi už 15.

Měch

UFF :o Ještě že jsem si jich pár předevčírem stihl objednat.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

otaznik

Citace od: malý Měch kdy 11.08.2013, 15:33:56
UFF :o Ještě že jsem si jich pár předevčírem stihl objednat.
Čistě ze zájmu: v poslední době nakoupený Mobile Crane Mk. II a teď dva Crawlery. Kde na to ve svém věku bereš?

Měch

Citace od: otaznik kdy 11.08.2013, 17:38:08
Čistě ze zájmu: v poslední době nakoupený Mobile Crane Mk. II a teď dva Crawlery. Kde na to ve svém věku bereš?

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=38724.0  ;)

Ale není to jak se to zdá být. Jeřáb jsem kupoval ze svých jen jeden (druhý jde na stavební materiál na Lipno) pro MeNadruhou.

Crawlera beru taky jen jednoho (druhého si přeze mě tentokrát už obědnal opět MeNadruhou).
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Villa Legina

Dnes som prevzala takúto zásielku pre kamaráta.

Ale na čo chcem upozorniť: pred dverami mi stál poštár s krabicou v rukách navrchu s tým strojom kam sa podpisuje prevzatie.

Následne mi odovzdal krabicu, ktorá sa mi skoro rozpadla, vysvitlo, že vôbec nie je zatvorená, v tom momente som si uvedomila že nie zapáskovaná. Išla poštou normálne nezabezpečená, otvorená.
 
Hovorím: prosím aspoň počkajte pozrieme či je všetko vnútri podla dodacieho listu.
Poštár: OK, ale sorry, ale ak by dačo, už nemôžete nič urobiť podpísali ste prevzatie.

Tak som pozrela dnu a našťastie je všetko ako má byť, nič nie je poškodené ani vykradnuté.

Týmto chcem len upozorniť, aby ste si na toto dávali ľudkovia pozor, je možné že v Legu zabudli zapáskovať viac týchto objemných zásielok a tým pádom to ide poštou v takomto stave normálne otvárateľnej krabice. 

MiHo

#40
Přišel mi dnes ve stejné krabici, přepáskováno vpořádku dvěma páskami.
Ale bral jsem jen jeden kus, takže chlopeň dolní části krabice byla ohnuta jen ve dolním ohybu, čímž krabice byla nižší a pásek tedy kratší.

Asi nemají tak dlouhé pásky  ;D

Archaon

Citace od: vocucbat kdy 11.08.2013, 14:42:01
A už není a já ho nemám. :'( No tatínek řekl že je to hračka a že je mi už 15.

Fuuu tak to je hukot... Moje strategie "pockam par mesicu a az hodi 20 % slevu tak dva kousky vemu" byla tezce mimo realitu  ;D  ;D  ;D

Archaon

Hmmm tak na eBay uz se prodava za dvojnasobek...

otaznik

Citace od: Archaon kdy 14.08.2013, 11:08:27
Fuuu tak to je hukot... Moje strategie "pockam par mesicu a az hodi 20 % slevu tak dva kousky vemu" byla tezce mimo realitu  ;D  ;D  ;D
Ono se to nezdá, ale 20 000 kusů je fakt na celou komunitu málo. Většinou se sety dělají ve stotisícových nákladech.

mesje

Citace od: otaznik kdy 14.08.2013, 11:25:13
Citace od: Archaon kdy 14.08.2013, 11:08:27
Fuuu tak to je hukot... Moje strategie "pockam par mesicu a az hodi 20 % slevu tak dva kousky vemu" byla tezce mimo realitu  ;D  ;D  ;D
Ono se to nezdá, ale 20 000 kusů je fakt na celou komunitu málo. Většinou se sety dělají ve stotisícových nákladech.

Tiež som si kládol otázku, či je 20 000 ks vela či málo... otázne je, či v stotisícových nákladoch idú aj takéto velké technics sety, kde je okruh záujemcov menší ako pri policajných staniciach a podobných štandardných setov. Ak to prerátam na počet obyvateľov, tak na celé Česko a Slovensko by malo z tých 20 000 pripadnúť cca 100 ks - čo by za normálnych okolností mohlo pokryť dopyt (je to v podstate AFOL set). Ale evidentne sa okolo toho setu vytvorila bublina a to môže hnať cenu do nelogických sfér.

Matošo

Pro nás, co si v IB zakázali platby kartou na internetu, bylo bohužel získání tohoto setu oficiální cestou z S&H nemožné a nikdo jiný to za "rozumné" peníze nenabízel...
Škoda no, tak jsem doufal, že to v nabídce vydrží o něco déle než měsíc...

mesje

Citace od: Matošo kdy 14.08.2013, 11:38:14
Pro nás, co si v IB zakázali platby kartou na internetu, bylo bohužel získání tohoto setu oficiální cestou z S&H nemožné a nikdo jiný to za "rozumné" peníze nenabízel...
Škoda no, tak jsem doufal, že to v nabídce vydrží o něco déle než měsíc...

Na druhej strane si usetreny takych "radosti", ake som zazil ja - ked som spravil 2 objednavky, jednu mi bez varovania stornovali, ale nemali problem mi strhnut TRI platby z uctu. A teraz to musim pracne riesit, aby mi vratili nepravom stiahnute peniaze. A este horsie to bolo pred nejakym casom, ked som objednavku kvoli hlaske o nezmyselnej a neodstranitelnej chyby ani nedokoncil, nedoslo ziadne potvrdenie o objednavke, ale nevahali mi za kazdy zo 6 pokusov strhnut platbu.
Ten web shop je organizovany horsie ako predaj pripravkov na potenciu niekde na rumunskom webe... Nechapem ako si moze taka renomovana firma dovolit taketo lapsusy a nedokaze spravit normalny web shop, aky zvladne spravit hocijaky maly predajca z hornej dolnej.

otaznik

Citace od: mesje kdy 14.08.2013, 11:48:03

Na druhej strane si usetreny takych "radosti", ake som zazil ja - ked som spravil 2 objednavky, jednu mi bez varovania stornovali, ale nemali problem mi strhnut TRI platby z uctu. A teraz to musim pracne riesit, aby mi vratili nepravom stiahnute peniaze. A este horsie to bolo pred nejakym casom, ked som objednavku kvoli hlaske o nezmyselnej a neodstranitelnej chyby ani nedokoncil, nedoslo ziadne potvrdenie o objednavke, ale nevahali mi za kazdy zo 6 pokusov strhnut platbu.
Ten web shop je organizovany horsie ako predaj pripravkov na potenciu niekde na rumunskom webe... Nechapem ako si moze taka renomovana firma dovolit taketo lapsusy a nedokaze spravit normalny web shop, aky zvladne spravit hocijaky maly predajca z hornej dolnej.
To jsi měl asi fakt smůlu, já tam nakupuji už od začátku S@H pro ČR naprosto bez problémů.

amik555

Na druhej strane si usetreny takych "radosti", ake som zazil ja - ked som spravil 2 objednavky, jednu mi bez varovania stornovali, ale nemali problem mi strhnut TRI platby z uctu. A teraz to musim pracne riesit, aby mi vratili nepravom stiahnute peniaze. A este horsie to bolo pred nejakym casom, ked som objednavku kvoli hlaske o nezmyselnej a neodstranitelnej chyby ani nedokoncil, nedoslo ziadne potvrdenie o objednavke, ale nevahali mi za kazdy zo 6 pokusov strhnut platbu.
Ten web shop je organizovany horsie ako predaj pripravkov na potenciu niekde na rumunskom webe... Nechapem ako si moze taka renomovana firma dovolit taketo lapsusy a nedokaze spravit normalny web shop, aky zvladne spravit hocijaky maly predajca z hornej dolnej.

Presne takyto problem som mal teraz pri kupe 41999, peniaze mi stiahli 2x a trvalo 2 tyzdne kym mi ich vratili spat. A nemyslim si ze to je ojedinele ...

Neřád :-)

no tak jsme si poskládal Konečné svůj :-) musím rit ze celkove se mi libí ,aale
1 co se mi nelibí, je pouze jeden par světel ,vypadá to divné a Přidal jsem si druhy par
2 spodní ukotveni sloupku strechy , s modelem si hrajme a porad to vypadává dole u zrcátek :-(

tomaslambo

Už na prvních obrázcích bylo celkem jasné, že to u těch zrcátek nebude držet zrovna nejlépe. Daň za vzhled  ;D

MeNadruhou

Taky už mám ten postřeh, dokonce několikrát, ale nějak mi nenapadlo  to připsat do mínusů ( neobjevil jsem to totiž hned   ), ... každopádně už to tam je ;)
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou