(Vlastní) Do pustiny!

Založil gearcs, 27.02.2010, 16:35:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Annín spotřeboval spoustu dílků, tak jsem si z těch, co zbyly postavil takový malý výjev z postapokalyptického světa ;)

Robbed

Skvělé dioráma, líbí se mi to :D. Nebylo by víc fotek ?

mizdas

to je velice zdařilé máš to udělané i zevnitř? ??? jestli jo tak přidej prosím fotky,né jenom zevnitř ale zvíce úhlů prosím ;)

gearcs

Díky, jsem moc rád :) Další fotky nejsou úplně upravené, ale snad to není taková hrůza :)

kejo

aj ked je to auto pre figov trochu privelke (ale moze to byt futuristicky stroj, beriem) je to uzasne 8) Velmi sa mi paci spracovanie celneho skla, a takisto ta kostra v pozadi nie je zla  ;)

Hardegon

Zvláštní. Hradaři po dokončení staveb do Roztok asi začnou fušovat do moderní techniky.  >:D

linhi

Je to nádhera,je vidět že před tebou jsme ohroženi ve všech tématech.....

Martys08

To je úchvatné.Moc věcí z postapokalyptického světa. >:D

Matošo


Togaran

#9
Pěkné :) je to krásně zapojený do dioramatu, to je něco co jsem pořád nedokázal. Vozidlo se mi moc líbí, třeba ta střílna na střeše je vychytaná a jak už tu padlo, přední "sklo". Taky mě ale zaujaly lopaty na boku a nárazník  ;)

Mám tři dotazy:
- Je to Hummer nebo není?
- Proč má ta paní zelenou rtěnku?  ;D
- odkud jsou ty nárameníky?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

gearcs

Dík, teď odpověď Togaranovi:
-Není to hummer, ale uznávám, že je to trochu podobné.
-Paní je asi mutant ;D   (Nebo to přehnala s peprmintkou)
-Jsou ze starých pirátů, tam je přece měl kapitán  >:D

Togaran

Jo ty komandérské znám, měl sem namysli ty ocelové co má chlapík u zadní nápravy a střelec na střeše. Ta hlava se zelenou rtěnkou někde vyšla?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

gearcs

Citace od: Togaran kdy 28.02.2010, 12:22:46
Jo ty komandérské znám, měl sem namysli ty ocelové co má chlapík u zadní nápravy a střelec na střeše. Ta hlava se zelenou rtěnkou někde vyšla?
Jo táák - to brnění je skřetí, vyšlo v některých setech Fantasy era, hlava se zelenou rtěnkou je z Batmana - Travička Ivy.

grohl

Naprosto skvělé. Auto je plné výtečných detailů a co se týče okolí, tak kostra dodává výjevu tu správnou atmosféru.

Girion

Dobrý ,trochu mi to připomíná post-apo rpg The fall :last days of gaia
"Jestliže hledání kostek za každou cenu je šílenství, pak ano můžete mi říkat že jsem šílený."

hadato

Taky se přidávám ke kladným hodnocením, je to opravdu krása, ta kostry, detaily auta....
Nejvíc mě zaujal asi ale ten uschlý keř nebo strom vzadu. Možná jenom to auto je trochu velké.