Nové SW sety ?

Založil patrix, 24.12.2007, 02:23:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Darth

Citace od: MwK kdy 01.02.2008, 19:57:31
Citace od: Darth kdy 01.02.2008, 17:05:59
Tady jsou bližší informace o Padawan Ahsoka (bude v nových Clone Wars)

http://www.starwars.com/theclonewars/news/news20080129.html
Naschval som to sem nedával lebo som vedel že je to až "príliš"... ;)
Ale asi nieje!?

Když si v jiných tématech mohou dávat odkazy na skutečné předlohy modelů aut, letadel, lodí, proč by tady nemohl být odkaz na "skutečnou" předlohu nového minifiga????

MwK

#31
Citace od: Darth kdy 01.02.2008, 22:03:56
Když si v jiných tématech mohou dávat odkazy na skutečné předlohy modelů aut, letadel, lodí, proč by tady nemohl být odkaz na "skutečnou" předlohu nového minifiga????
Jediná odpoveď : lebo "SÚ TO SW PLKY".... ::)


Radšej EDIT:Mne to akože nevadí... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Darth

Takže ta malá figurka u 7675 (http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=2961601) je opravdu malý Hutt, konkrétně Rotta, synovec Jabby

http://blogs.starwars.com/guiguioh/9

A má se kolem jeho únosu točit pár prvních epizod 3D Clone Wars.

Big eL

Hehe, vypada pekne :) Jeste bych chtel videt jeho mamu.

Jinak na 3D CW se tesim! :)
AT-ST, XWF, TIEI, TIEA....

MwK

Citace od: Big eL kdy 11.02.2008, 18:46:56
Hehe, vypada pekne :) Jeste bych chtel videt jeho mamu.
Ja ani nie...lebo ak by bola v období chlapa tak by to bol asi klasický Hutt... :P
Hermafroditi tak... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Martin Samek

Když jsem projížděl net,kvůli těm setům,narazil sem někde(odkaz přidám,až si vzpomenu)na informaci,že to AT-TE bude menší(asi tak 40-45cm dlouhý)ale bude stát asi 1500-2000Kč
Připadá mi to hodně zajímavé.
Pokud byste mi nevěřili a nebo se mnou nesouhlasili tak je to docela možné,tahle informace je taková,mno však sami víte.
STAR WARS FOREVER !!!

Kubos.cz

#36
Ty figurky vypadají uplně stejně jak vtěch kreslenejch star wars clone wars ... paráda. Ale je tam málo vojáku

Martin Samek : Ty žiješ ?  ;)

Darth

#37
Citace od: Martin Samek kdy 15.02.2008, 19:23:25
Když jsem projížděl net,kvůli těm setům,narazil sem někde(odkaz přidám,až si vzpomenu)na informaci,že to AT-TE bude menší(asi tak 40-45cm dlouhý)ale bude stát asi 1500-2000Kč
Připadá mi to hodně zajímavé.
Pokud byste mi nevěřili a nebo se mnou nesouhlasili tak je to docela možné,tahle informace je taková,mno však sami víte.

Podle Preliminary krabice/obrázku mi připadá dokonce trochu větší, než to předchozí, případně stejné (porovnej study na obrázcích obou setů). Cenu 1500-2000 počítej možná tak v USA, u nás předpokládám cenu kolem 4000 Kč.

Kubos.cz - ale ony nemají vypadat jako z kreslenejch clone wars, ony mají vypadat jako z 3D clone wars. Zahlédl jsem pár prvních obrázků z 3D Clone Wars, podoba Lego figurky Anakina a toho z chystaného filmu je velice přesná

http://www.moviezone.cz/image/64493

Martin Samek

Kubos:JJ,po roční pauze žiju.

MwK:To bude asi ono,stále nechápu(chápu,ale přijde mi to jako blbost)že u nás je všechno dražší jaku našich zahraničních kolegů.
STAR WARS FOREVER !!!

MwK

Citace od: Martin Samek kdy 16.02.2008, 10:16:11
MwK:To bude asi ono,stále nechápu(chápu,ale přijde mi to jako blbost)že u nás je všechno dražší jaku našich zahraničních kolegů.
To je milé... ;D
Ale písal ti to Darth. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Dingo

I kdyý to tu už bylo dávám to tu kvůli figurkám  ;D

tomasus

Je pravdivá informace o tom že budou mít comandéři pod helmou obličeje ?  ;)
V životě mi chybí jen jedna věc - IGNORE LIST !
SW sety/figy  3/7 :) (doufám že na to neni licence)

Martin Samek

Vůbec jsem si nevšiml,že by ten gunship měl na boku ty lazerové kopule("koule"),neni to nějaká chyba?
STAR WARS FOREVER !!!

Rewolt

Citace od: Martin Samek kdy 17.02.2008, 17:35:22
Vůbec jsem si nevšiml,že by ten gunship měl na boku ty lazerové kopule("koule"),neni to nějaká chyba?
tady je vidět co je místo koule http://www.jedinews.co.uk/features/imagedisplay.aspx?ImageURL=/images/feature/ToyFair2008/LEGO/tf30_08.jpg&FeatureID=6
It's a trap!

MwK

For Martin Samek:
Majú tam byť tie delá...(http://starwars.wikia.com/wiki/Republic_gunship)

Ale mňa by skôr zaujímala nezotpovedaná otázka ohladom tohto...
Pozri si na spodku strany posledný obrázok gunshipu...nemá malovku toho(zabudol som ako sa volá ta "opica")z raketou ale nejakú twilečku v klonovanej uniforme...presne ako v trailery.
Ale otázka je či sa vyrobia dve verzie alebo sa to bude dať nalepiť alebo je to len haluz?
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

tomasus

Někde je fotka se sticker sheetem kde jsou obě verze  :)
V životě mi chybí jen jedna věc - IGNORE LIST !
SW sety/figy  3/7 :) (doufám že na to neni licence)

MwK

Citace od: tomasus kdy 17.02.2008, 19:32:16
Někde je fotka se sticker sheetem kde jsou obě verze  :)
No ak je to tak,nezostáva nič iné iba kúpiť ten gunship dva krát... ::) >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Martin Samek

#47
Citace od: MwK kdy 17.02.2008, 19:34:39
Citace od: tomasus kdy 17.02.2008, 19:32:16
Někde je fotka se sticker sheetem kde jsou obě verze  :)
No ak je to tak,nezostáva nič iné iba kúpiť ten gunship dva krát... ::) >:D
Trochu moc peněz,ne?
Diť to má stát asi 4000,ne?
Walker též,ne?
STAR WARS FOREVER !!!

MwK

Citace od: Martin Samek kdy 17.02.2008, 19:51:28
Trochu moc peněz,ne?
Diť to má stát asi 4000,ne?
Nechcem to tu rozvíjať ale áno "moc"...veď oto šlo... :-\
Ale vieš,také tažké rozhodovanie že čo by som tam nalepil sa dá vyriešiť iba kúpou obidvoch...(inak zajtra podávam lotto ;D)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Kubos.cz

#49
Sakra snad k tomu udělaji battlepacky , tam jsou samí hrdinové a žádní vojáci do první řady  :( A navíc  jsou to samy velký sety.

CitacePozri si na spodku strany posledný obrázok gunshipu...nemá malovku toho(zabudol som ako sa volá ta "opica")z raketou ale nejakú twilečku v klonovanej uniforme...presne ako v trailery.

Hele a co když ktomu dostaneš víc avatarů a budeš si tam moct nalepit co se ti líbí ? V clone wars (kreslenych) měli hodně obrázků , to je to stejny jak na druhovalečnejch letadlech. (vlastně on se Lucas inspiruje druhou světovou takže co :) )

Darth

Jestli to nebude tím, že LAAT/i (Republic Gunship), kterou používaly speciální jednotky (ARC troopers), byla primárně určená na dopravu spec ops na bojiště a ne na boj? Proto také vybavení bacta lůžky místo dodatečných zbraňových věží. Tahle řada SW Lega nevychází z filmů, ale z Clone Wars, kresleného/3D TV seriálu a tam opravdu LAAT/i byla bez bočních laserových děl - viz. video

http://www.youtube.com/watch?v=YlcqogsYvQU&feature=related

Mimo jiné i normální LAAT/i v pozdějších fázích byly vyráběny bez bočních laserů, pokud sloužily hlavně na přepravu vojáků do boje a ne na boj samotný (modrá verze je tuším pro speciální jednotky, červená pro obyčejné vojáky).

Než začnete říkat, že tam něco chybí, koukněte napřed na ty Clone Wars (s netem to snad není problém).

Možná trochu odbočení, ale vzhledem k tomu, že z toho bude vycházet další řada Lega, tak se snad hodí - trailer na 3D Clone Wars:

http://www.youtube.com/watch?v=lQtKHdP0IbI
(a jsou tam na začátku také LAAT bez bočních věží)

MwK

#51
For Darth: Predbehol si ma... ;)
Ale inak ten trailer som tu len za tento deň spomínal asi dva krát a odhliadnuc od všetkého máš pravdu vo všetkom čo si menoval... ::)
A hlavne k tej veci s tymi malovkami...neviem či si to dobre vysvetlil ale kedže ide o ten seriál a tam sa budú väčšinou nosiť "hrdinovia" a pôjde tam hlavne o tie ARC jednotky tak sa tam budú spomínať asi iba tieto malovky...lebo týto klony(ARC)bojovali na všetkých "svetoch" a mali stále ten istý znak...
A ešte väcšinou sa špecialne znaky dávajú iba jednotkám trošku vyšších hodností respektíve lepšie školeným alebo najjednoduchšie povedané asi tak že iba ARC...lebo nikto iný si asi loď nedovolil pomalovať teda nemal na to žieden dôvod...
Ale ja viem že to je off topic ale musel som... ;D


EDIT:
Ešte mi napadlo...Kubos,to s tým Lucasom a WWII si nemal vravieť... :P ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Rewolt

Citace od: Darth kdy 17.02.2008, 21:45:10
(a jsou tam na začátku také LAAT bez bočních věží)
sice nejsem žádnej SW super znalec ale nekde sem viděl že ty věže (koule) jsou zasunuty v nákladnim prostoru a proto nejsou viděl ;)
It's a trap!

Dingo

Našel jsem ceny, a musím říct, že mě vůbec nepotěšili :(

                 AT-TE 89,99 dolarů    -    3599 Kč                     
                 MagnaGuard Starfighter - 44,99 dolarů - 1799 Kč
                 Republic Attack Gunship - 119,99 dolarů - 4779 Kč
                 V-19 Torrent - 54,99 dolarů - 2199 Kč

                 Beru cenu v ČR podle setu Rogue Shadow, který stojí v Americe 49,99 a v ČR 1999Kč.

Takže asi budu hodně nakupovat na ebayi

Martin Samek

#54
Citace od: dingo kdy 18.02.2008, 07:28:25
Našel jsem ceny, a musím říct, že mě vůbec nepotěšili :(

                 AT-TE 89,99 dolarů    -    3599 Kč                     
                 MagnaGuard Starfighter - 44,99 dolarů - 1799 Kč
                 Republic Attack Gunship - 119,99 dolarů - 4779 Kč
                 V-19 Torrent - 54,99 dolarů - 2199 Kč

                 Beru cenu v ČR podle setu Rogue Shadow, který stojí v Americe 49,99 a v ČR 1999Kč.

Takže asi budu hodně nakupovat na ebayi
Buďto je to jeden velkej hnusnej fake,anebo se náš(podle některých)NEJLEPŠÍ SW rok změnil na NEJHORŠÍ SW rok. :( :'(
Jak někdo může chtít za ten torrent s "pěti"dílkma chtít přes 2000Kč,za to bych nedal víc jak 1000Kč. >:(
A ten gunship?Ikdyž ten minulej většina propásla,tak asi i "propásne"ten novej,diť to se víc vyplatí koupit si AT-TE.............
STAR WARS FOREVER !!!

Martin Samek

Můj kamarád(odpůrce Lega)se vyjádřil takto:"5000 za takovouhle sr*čku!
Ohledeně tý  sr*čky tim si nejsem tak jistej ,ale s tim názorem že dávát za to 5000 s nim 100% souhlasim.
STAR WARS FOREVER !!!

Dingo


Darth

Bojím se že máš pravdu, i když bych počítal trochu míň - v průměru byly lednové sety o 90% dražší než v USA u malých setů, o 80% u velkých setů (viz. Jindroushův ceník), tzn. u V19ky bych to viděl na 1799 Kč, u Republic Gunshipu na 3499 Kč (i když tam si to nedají ujít a budou to prodávat za 3999Kč)  - bojím se že na stejnou cenu skočí i AT-TE.

Opravdu se začíná vyplácet objednávání z e-baye, i když člověk počítá s 19% DPH, nějakým clem dejme tomu 6% a poštovným (které bude dost vysoké), pořád se nedostane na 90% vyšší cenu.

smiky

Citace od: dingo kdy 18.02.2008, 07:28:25
Našel jsem ceny, a musím říct, že mě vůbec nepotěšili :(

                 AT-TE 89,99 dolarů    -    3599 Kč                     
                 MagnaGuard Starfighter - 44,99 dolarů - 1799 Kč
                 Republic Attack Gunship - 119,99 dolarů - 4779 Kč
                 V-19 Torrent - 54,99 dolarů - 2199 Kč

                 Beru cenu v ČR podle setu Rogue Shadow, který stojí v Americe 49,99 a v ČR 1999Kč.

Takže asi budu hodně nakupovat na ebayi
Ty ceny jsou strašné.Abych řekl pravdu tak sem si na papírek napsal jaké ceny podle mě v ČR budou.
V-19 Torrent jsem odhadoval na 999 Kč a Republic Gunship na 2999 Kč.Tyto ceny mě opravdu zklamaly

MwK

Tie ceny sú priam strašné! :o Dúfam že je to len nejaká blbosť... :-\
Ale ako sa podotklo zmeškal som prvý gunship aj AT-TE tak tieto mi újsť nemôžu... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...