SKAERBAEK Fanweekend 2018

Založil Igorus, 13.10.2017, 14:34:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Registrace na ročník 2018 bude zahájena 1. dubna 2018!

Igorus

I když je času docela dost, tak vzhledem k počtu účastníků je potřeba vyřešit co nejdříve otázku ubytování. Kdo tedy plánuje být ubytován hromadně? Pravděpodobně se bude jednat o dvě chalupy blízko sebe. Je nahlášeno 18 účastníků, o jednom vím že pojede sólo. Minule nás bylo v rámci jedné chalupy ubytováno 7, kapacita byla myslím 10.

Jo a možnost ubytování přímo v areálu padla. Nebyli jsme vylosováni  :'(

Termín zájezu předběžně 27.9. - 1.10. Dva dny cesta pak kombinace výstava, Lego House, Legoland

Současně s tím prosím o info (pro nás), s jakým modelem plánujete vycestovat (odhad velikosti) a představu o dopravě.

díky


Citace od: Igorus kdy 13.10.2017, 14:34:39
...
Projevili zájem se účastnit:
Igorus
Peki
Mirek
Šipka
Vasyk
Mtron
Chairudo
Sihaja
Jerzeeg
Hardegon
Linhi
Robkteryten
Eda
Hacislav
skywalker007
Daniel
JardaL
Neřád


skywalker007

Citace od: Igorus kdy 17.01.2018, 12:32:39
I když je času docela dost, tak vzhledem k počtu účastníků je potřeba vyřešit co nejdříve otázku ubytování. Kdo tedy plánuje být ubytován hromadně? Pravděpodobně se bude jednat o dvě chalupy blízko sebe. Je nahlášeno 18 účastníků, o jednom vím že pojede sólo. Minule nás bylo v rámci jedné chalupy ubytováno 7, kapacita byla myslím 10.

Jo a možnost ubytování přímo v areálu padla. Nebyli jsme vylosováni  :'(

Termín zájezu předběžně 27.9. - 1.10. Dva dny cesta pak kombinace výstava, Lego House, Legoland

Současně s tím prosím o info (pro nás), s jakým modelem plánujete vycestovat (odhad velikosti) a představu o dopravě.

díky


Citace od: Igorus kdy 13.10.2017, 14:34:39
...
Projevili zájem se účastnit:
Igorus
Peki
Mirek
Šipka
Vasyk
Mtron
Chairudo
Sihaja
Jerzeeg
Hardegon
Linhi
Robkteryten
Eda
Hacislav
skywalker007
Daniel
JardaL
Neřád

Nakonec bych jel s vámi s bráchou,jestli je to možné a i by jsem se společně ubytovali,náš společný MOC by zabral cca 1-2 m3,poprvé ho povezu do Ostravy,tak pak dám vědět kolik přesně kubíků to zabere.

Neřád :-)

ahoj
určitě bych rád jel, ale obávám se ze nemám moc šanci se tam s Duplem dostat udělal bych model tak 80*80 - 2*2 baseplate aby se to dalo rozumně převézt, našim autem bych se moc neodvazoval tak daleko jet tak bych byl pro se někomu nasockovat do auta a ubytko mi chata neva :-)
Tom

Igorus

Citace od: Neřád :-) kdy 18.01.2018, 10:48:11
ahoj
určitě bych rád jel, ale obávám se ze nemám moc šanci se tam s Duplem dostat udělal bych model tak 80*80 - 2*2 baseplate aby se to dalo rozumně převézt, našim autem bych se moc neodvazoval tak daleko jet tak bych byl pro se někomu nasockovat do auta a ubytko mi chata neva :-)
Tom

Fajn, píšu si tě do skupiny spolujezdců. A toho dupla bych se nebál!


peki

Hele nechci vám to do ho kecat. Ale něco řeknu. Když jsem to organizoval minule tak jsem si zajistil napřed řidiče. Uvědomte si že to je přes 800 Km na jednu cestu.

Pokud má být expedice úspěšná je potřeba nadimenzovat prostor, protože zpátky se paradoxně poveze více Lega než se vezlo tam. Předpokládám že letos bychom plenili i v zam. obchodě.

Takže je potřeba také dávat info kromě toho že by jste se zúčastnili jak velkým vozidlem disponujete. Co bych doporučil určitě je společný projekt frieds, který bude dobře převozitelný.  Dále věci které se snadno a rychle nainstalují.

danyboy

Také mám o tuto akci zájem :)

Igorus

Citace od: danyboy kdy 18.01.2018, 13:00:36
Také mám o tuto akci zájem :)

Tak napiš odpovědi na otázky výše položené  ;)

Neřád :-)

Citace od: Igorus kdy 18.01.2018, 10:53:09
Citace od: Neřád :-) kdy 18.01.2018, 10:48:11
ahoj
určitě bych rád jel, ale obávám se ze nemám moc šanci se tam s Duplem dostat udělal bych model tak 80*80 - 2*2 baseplate aby se to dalo rozumně převézt, našim autem bych se moc neodvazoval tak daleko jet tak bych byl pro se někomu nasockovat do auta a ubytko mi chata neva :-)
Tom

Fajn, píšu si tě do skupiny spolujezdců. A toho dupla bych se nebál!

Jinak pokud mi bude dana duvera nemam problem ridice prostridat. T

Chairudo

Doplňuji základní informace:

Chairudo
Modely
- Ruské kolo 80x340x365cm (krabice 6x 40x50x30 a 1x 40x130x30)
- Horská dráha 80x400x80cm (krabice 3x 80x120x 45, 55 a 65cm)
- pouťové atrakce 80x200cm (krabice 8x 40x40x30cm)
Doprava - zatím jen pidi fabie, na podzim možná dodávka (vlastní nebo pronájem) cca 6-7m a svoz modelů Ostrava, Olomouc a po cestě.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Bruno

Ahojda, rád bych jel také. Sice nemám asi žádný vhodný moc, ale kdyby byly potřeba ruce..... :-)

peki

Citace od: Bruno kdy 18.01.2018, 13:48:08
Ahojda, rád bych jel také. Sice nemám asi žádný vhodný moc, ale kdyby byly potřeba ruce..... :-)

1) Ruce mají i ti co něco povezou.
2) Zajímavý jsou dále ti co mají velké auto, které zvládne bez potíží 1 600 - 2 000 km za týden.

Hardegon

Nabízim steampunk továrnu i se vzducholodí, houbový domek, pravěkou vesnici, část společného projektu, co dělám s Ryxem a Sanou + co do té doby vznikne. Všechno hezky v krabicích vhodné na tetrisování od auta.
Auto nabídnout nemůžu, v řízení se rád vystřídam.
Jel bych sám, ubytování prosím zajistit.

skywalker007

#43
Tak jsem to přepočítal a vychází mi to 40 krabic 40X40x15(asi jich bude trochu více o 2 nebo 3,ještě nevím),2 krabice 40x80x50,4 krabice 40x40x30 . Poprosil bych,až se bude rezervovat ubytování,tak prosím o rezervaci 2 míst (já+brácha). Auto nabídnout nemohu,ale klidně se složím s někým z Prahy nebo okolí na půjčení dodávky.

Sihaja

Ubytování společně s ostatními, tedy chata.
Auto Ford Focus c-max grand (s možností 3. řady sedaček) a mám i velkou rakev na střechu. Řídím, ale uvítám druhého řidiče.
K modelům: Spáchala bych asi nějaký upgrade Krchova (zvětšit lochu a dodělat nějakou budovu) + části společných projektů.

Daniel

#45
Ubytko bych prosil s ostatními.

Auto mám Škodu Octavii, kterou bych mohl vzít, ale pokud bych vzal oba MOCy, tak tam asi místo navíc není. Takže bych byl asi pro půjčení dodávky a spolujízdu ve více lidech.

Vystavoval bych asi stejné dva MOCy, které teď vezu do Kodaně:
1) Vlakovou stanici 8 * 3,5 baseplate32
https://www.flickr.com/photos/153635740@N04/sets/72157687771320331

2) středověkou vesnici - ve výstavbě, asi 7 * 2,5 baseplate32




Bruno

Citace od: peki kdy 18.01.2018, 14:46:35
Citace od: Bruno kdy 18.01.2018, 13:48:08
Ahojda, rád bych jel také. Sice nemám asi žádný vhodný moc, ale kdyby byly potřeba ruce..... :-)

1) Ruce mají i ti co něco povezou.
2) Zajímavý jsou dále ti co mají velké auto, které zvládne bez potíží 1 600 - 2 000 km za týden.

Dodávku ještě ověřím jaké jsou možnosti. Jinač bych byl mobilní s kombíkem Hyundaí i30

JardaL

Ahoj,
pokud se něco nestane, tak doprava vlastní - AUDI A4 Avant + rakev na střeše.
Budu mít jedno místo pro někoho včetně modelu. (tak akorát pro tohle auto)
Ubytování, prosím.
J.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Robkteryten

Budu se hlásit se základnou cca 1x3 metry v zabaleném stavu cca 6 krabic na spol. projekty. Auto mám jen osobní a nevím jestli bude k dispozici. :( . Ubytko bych bral společné. /pozor chrápu/

Robbed

Ahoj,
měl bych zájem zůčastnit se výstavy a společného programu. Momentálně ale nebydlím v ČR, takže bych se vydal po vlastní ose (cca ve středu letecky do Kodaně a pak půjčeným autem do Skaerbaek/Billund).

Ubytování: Pokud by to bylo možné, tak bych rád ubytování na víkend s vámi v chatkách (2 místa).

Modely: Přivezl bych předbežně 3 Star Wars modely, dohromady plocha max 1.5m x 1m.

Legoland, LEGO house: Rád bych se podíval do obou, ale není mi jasné, jestli je možné nechat modely na výstavě bez dozoru a jet v sobotu do Legolandu (příp. Lego house) ? Na stránkách fanweekend píšou, že LEGO House visit je ve čtvrtek 27.9.2018.
Případně Legoland celý pátek a pak večer instalovat (Legoland zavírá v 18h, instalace končí v 22h, mě by stačila hodina na instalaci).


šipka

#50
Modely se o samotě bát nemusí. Ztráty bych se neobával. Není to v Čechách  ;)  Ohrazení tam je sice spíše symbolické, ale neslyšel jsem, že by se něco ztratilo a osobně jsem také žádnou ztrátu nezaznamenal max. pár změn u figů, kdy jsem byl dokonce svědkem, kdy klučina při focení šnůrou povalil pár figů ale hned je zase zpátky narovnal aniž by si je nechal. Čili přítomnost být celou dobu u modelů není nutná.   

Pátek instalace OK akorát celkem dodržují čas, takže opravdu úderem 22. hodiny konec.

Igorus

Zde je časový harmonogram:

April, 1. 2018
Registration for the event opens! ALL participants have to register for the event using the Member-Center, where all participants have to register themselves. It's also the the place to register for activities and for your fanstastic mocs.

June, 30. 2018
Event Registration will be closed

Somewhere inbetween, 2018
Program will be published: awesome workshops & presentations
Urgently check the forum and the member-center!

August, 1. 2018
moc Registration will be closed

September, Thursday 27. 2018
LEGO House visit 9:00 to 17:00

September, Friday 28. 2018
Setup time is from 8:00 to 22:00

September, Saturday 29. 2018
Skærbæk Fan Weekend!

September, Sunday 30. 2018
Skærbæk Fan Weekend!
16:15 Start of packing chaos!

October, Monday 1. 2018
Monday program! Refer forum for details.

jerzeeg

FYI, ja to tady neignoruju, ale mame toho ted az nad hlavu. Doufam, ze se to behem unora uz konecne doresi a budu vedet, jestli jsem schopny se ucastnit, nebo to letos ozelet.

peki

Zkusil bych vystavit naše městečko mikrostaveb. Mohu zajistit svoz z Ostravy/Olomouce. Po Sedlčenech bych to vzal na víkendovou akci do Dánska. Info/přihlašování zde

Igorus

Budu posílat poptávku na ubytování. Na to se následně bude v průběhu března vybírat nevratná záloha (výše podle odpovědi od ubytovací agentury).

Pokud se někdo z nahlášených nebude nakonec z jakýchkoliv důvodů moc zúčastnit, záloha mu nebude vrácena!

peki

#55
Protože začínáme rezervovat ubytování, tak upřesňuji že z kapacitních důvodů NEBUDEME zajišťovat přepravu ani ubytování rodinných příslušníků, nastávajících rodinných příslušníků a domácích zvířat.

Aby nedošlo k nedorozumění jet na akci může kdokoliv s kýmkoliv po vlastní ose. Výše uvedené se bude týkat organizované skupinky AFOLů za kostky (z kapacitních a logistických důvodů).

Jednotlivé MOC ještě probereme pře přihlášením.

Program avizovaný pořadateli
September, Thursday 27. 2018 -> LEGO House visit 9:00 to 17:00
September, Friday 28. 2018 -> Setup time is from 8:00 to 22:00
September, Saturday 29. 2018 -> Skærbæk Fan Weekend!
September, Sunday 30. 2018 -> Skærbæk Fan Weekend! 16:15 Start of packing chaos!
October, Monday 1. 2018 -> Monday program! Refer forum for details.

Musíme se domluvit na následujícím viz mail od Igoruse (pokud ho někdo z účastníků nedostal ozvěte se mu SZ):
4.   Chci (vyber více možností)
a.   Podívat do Lego house (netuším jak to bude letos, minule tobylo AFOL only akce, nepředpokládám, že by kvůli nám uzavřeli Lego house), předpokládám, že se bude dát dostat do Legohouse i v jiný den. Otázka je, jestli ten čtvrtek nebude např. zadarmo
b.   Jít do Legolandu
c.   Grilovat na pláži
d.   Nakoupit v zaměstnaneckém obchodě (děje se v pondělí)
e.   Být celou dobu na výstavě

skywalker007

Citace od: peki kdy 02.03.2018, 14:20:43
Protože začínáme rezervovat ubytování, tak upřesňuji že z kapacitních důvodů NEBUDEME zajišťovat přepravu ani ubytování rodinných příslušníků, nastávajících rodinných příslušníků a domácích zvířat.

Aby nedošlo k nedorozumění jet na akci může kdokoliv s kýmkoliv po vlastní ose. Výše uvedené se bude týkat organizované skupinky AFOLů za kostky (z kapacitních a logistických důvodů).

Jednotlivé MOC ještě probereme pře přihlášením.

Program avizovaný pořadateli
September, Thursday 27. 2018 -> LEGO House visit 9:00 to 17:00
September, Friday 28. 2018 -> Setup time is from 8:00 to 22:00
September, Saturday 29. 2018 -> Skærbæk Fan Weekend!
September, Sunday 30. 2018 -> Skærbæk Fan Weekend! 16:15 Start of packing chaos!
October, Monday 1. 2018 -> Monday program! Refer forum for details.

Musíme se domluvit na následujícím viz mail od Igoruse (pokud ho někdo z účastníků nedostal ozvěte se mu SZ):
4.   Chci (vyber více možností)
a.   Podívat do Lego house (netuším jak to bude letos, minule tobylo AFOL only akce, nepředpokládám, že by kvůli nám uzavřeli Lego house), předpokládám, že se bude dát dostat do Legohouse i v jiný den. Otázka je, jestli ten čtvrtek nebude např. zadarmo
b.   Jít do Legolandu
c.   Grilovat na pláži
d.   Nakoupit v zaměstnaneckém obchodě (děje se v pondělí)
e.   Být celou dobu na výstavě

A když brácha stavěl MOC se mnou a je i "spolumajitel" ,akorát nemá registraci na Kostkách(může si ji udělat,to není problém),tak může jet se mnou aby jsme to spolu nainstalovali?

peki

Citace od: skywalker007 kdy 02.03.2018, 16:06:15
A když brácha stavěl MOC se mnou a je i "spolumajitel" ,akorát nemá registraci na Kostkách(může si ji udělat,to není problém),tak může jet se mnou aby jsme to spolu nainstalovali?

Bohužel ne.
Chceme vzít co nejvíce ruzných lidí = za rodinu 1 člen. Hoďte si s bráchou korunoub ;), příště se prohodíte.

Clermont

Do kdy je nutné nahlásit jestli jedu?
Bych možná cosi postavil - pokud to bude vůbec na ukázku ať se neztrapním  :-\

Díky

peki

Citace od: Clermont kdy 02.03.2018, 20:50:06
Do kdy je nutné nahlásit jestli jedu?
Bych možná cosi postavil - pokud to bude vůbec na ukázku ať se neztrapním  :-\

Díky
Tak jako vtipt dobrý, ale dále opravdu jen seriózní přízpěvky.  ::) Postav  napřed něco na tuzemské akce.