Společný projekt - BRIXITY (mikro)

Založil Martins, 28.03.2017, 12:06:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki


milanv

Za sebe říkám bohužel:

1. ne
2. ne

Jinými slovy: když reálně zhodnotím své časové možnosti na další necelý rok, tak to rozhodně nemůžu takhle dopředu slíbit. Samozřejmě kdybych stíhal, rád se přidám, a svoje současné stavby ve městě zatím nechám, pokud o ně bude zájem. Jen to nemůžu slíbit :(
Pán na Žlutém hradě

LukaMull

Máme rozpracovaný Hearst Tower, do butovic jsme to bohužel nestihli, pokud by byl malý LB a byli tam vhodné díly (hlavně 1x2 trans clear nebo light blue platy) tak bychom ho rádi dotáhli. Na organizaci se asi necitím, ale uvidíme v říjnu jak náročné bude moje první zaměstanání  ;D

Takže ad. 1 ano
          ad. 2 zatím ne


Mr.Caramba

Víceméně jako LukaMull.

Ano, máme sílu a čas stavět.
Ne, bohužel není v časových možnostech to koordinovat. Zatím.

Ale konec MIKRO by byla velká škoda.

otaznik

#34
Jak to bude dál se stavbami v mikro měřítku? Mám Sportovní halu rozebrat nebo je šance, že dáme ještě něco dohromady?

Chairudo

I když s mikrem nemám nic společného, ale navrhuji (pokud dílky nutně nepotřebujete jinde) nic nerozebírat a stavět dál.
Jsou tu úžasné stavby a bylo by škoda kdyby zmizely, naopak bych moc rád viděl město růst.
Mikro je perfektní i kvůli skladnosti na převoz na další akce, třeba i do zahraničí.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

LukaMull

Citace od: Chairudo kdy 11.11.2017, 22:27:33
I když s mikrem nemám nic společného, ale navrhuji (pokud dílky nutně nepotřebujete jinde) nic nerozebírat a stavět dál.
Jsou tu úžasné stavby a bylo by škoda kdyby zmizely, naopak bych moc rád viděl město růst.
Mikro je perfektní i kvůli skladnosti na převoz na další akce, třeba i do zahraničí.

Národní muzeum a Taj Mahal zatím zůstavají v celku  :)

Pool

Moje mini stavby jsem zatím také nerozebral, mám jich dost, tak jsem si doma postavil své městečko a aspoň udělal foto všech pospolu, které jsem před výstavou nestihl  ;D


VojtaBeton

Nejsou ty tři stejné budovy stavěné podle těch na pražském Proseku?  :) Objevují se myslím i v nějaké kriminálce v televizi...

Pool

#40
Ano, podobnost není čistě náhodná  ::). Tady je pak dobrý přehled všech mikro staveb dle reálných předloh http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50908.0.

peki

Chtěl by jsem zkusit vzít část města na podzimní akci do Dánska. Mohu zorganizovat svoz modelů z Ostravy a Olomouce (jaro) Tak aby se městečko ukázalo v Sedlčanech ze Sedlčan bych potom vzal stabilní modely na víkendovou akci do Dánska.

Pište kdo má zájem, co můžete nabídnout.
Díky

Martins

Empire State Building, New York
Bankwest Tower, Perth
Montparnasse, Paříž (nepřevozitelný bez újmy)
Panthéon, Paříž   
Vítězný oblouk, Paříž
Hasičárna Modřany,   Praha
Nemocnice, fikce
-------------------------------------------------
Tyhle 3 tvoří říční doplněk Milanova kola - bez něj nemají význam
Statue of Liberty, New York
Přístav, fikce
Hotel, fikce

milanv

Pán na Žlutém hradě

Igorus

Hotel Panorama Praha
Chrysler Building New York

Pool

Mohu nabídnout všech 5 svých mini staveb (Eliška, Prosek, hotel u jezera, paneláky, zelená věž), ale nemám je jak dopravit na svozového místa. Potřeboval bych je tak předat v Praze nějakému ochotnému dopravci ::).

over86c

Ahoj, mohu nabídnout mé 3 stavby (U-Centre - Praha, Residence Kavčí hory - Praha, Citigroup Center - Los Angeles). Do Sedlčan bych je mohl dopravit.

otaznik

Pokud bude zájem i o Sportovní halu, rád ji poskytnu.

LukaMull

Taj Mahal a Národní muzeum může do dánska jet taky  :) dokonce s Mr. Caramba uvažujeme že bychom jeli osobně, tak bychom mohli vzít klidně nějáký model do kufru  :)

peki

Co bude dále možné použít v Sedlčanech?

peki 4 moduly
milanv 2 moduly - ruské kolo (u pekiho)
matka  2 moduly oranžový mrakodrap (u pekiko)
jojik 4 moduly vítězný oblouk (u pekiho)

-------
panelstory
musím se podívat co jsem z Kroměříze dovezl
-------

Ideální je předání v Praze. Nebo závazně slíbit poslat po někom kdo pojede do Sedlčan na instalaci.

Igorus

Počítej s Panoramou a Chrysler Building.
Na instalaci dovezu.

milanv

ode mě bys měl mít celkem 4 čtverce 16x16: Okurku, Walkie Talkie, London Eye (na 2 čtvercích)
Máš v té krabici všechno? (Balily to děti :) )
Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: milanv kdy 14.05.2018, 12:19:48
ode mě bys měl mít celkem 4 čtverce 16x16: Okurku, Walkie Talkie, London Eye (na 2 čtvercích)
Máš v té krabici všechno? (Balily to děti :) )
mam 2 moduly + kolo (2 moduly)

Pool

Předal bych v Praze všech 5 svých mini staveb (Eliška, Prosek, hotel u jezera, paneláky, zelená věž).

LukaMull

Taj Mahal a Muzeum jsou v současné době na jiné výstavě, takže sedlačany nestihnou, ale Dánsko by zvládnout měly

Chairudo

Přesuneme mikro po Skaerbaeku do Olomouce?

Zatím u nás bylo jen po menších částech, teď bude příležitost ho předvést v celé své kráse  :D
Můžu ho ze Skaerbaeku uložit u sebe a pak zajistím převoz zpět do Prahy, nebo může cestovat na jaře do Ostravy.

Všichni pro? ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Pool

Za mě klidně posílám dál kamkoli a předpokládám, že v tom nebude u nikoho problém, nestavili jsme to jen na jednu výstavu a čím více jich protáhneme, tím lépe  >:D.

peki

Domluvil jsem se s hawranem, zajistí svoz z Prahy modulů od těch co nepojedou do Sedlčan:
Martins (pouze převozitelné moduly) + přístav k ruskému kolu
Poool
Otazník
Někdo další?

Prosím o nějaké inteligentní zabalení, moduly pak pojedou ještě min na akci do Dánska (pokud souhlasíte, viz dřívější diskuse). Dále je o ně zájem na další akce kostek.

Chairudo

V srpnu vyzvednu modul od Juraj, tak s ním do dánska počítejte, pak pokračuje do Olomouce :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

hawran

Citace od: peki kdy 22.05.2018, 12:03:11
Domluvil jsem se s hawranem, zajistí svoz z Prahy modulů od těch co nepojedou do Sedlčan:
Martins (pouze převozitelné moduly) + přístav k ruskému kolu
Poool
Otazník
Někdo další?

Prosím o nějaké inteligentní zabalení, moduly pak pojedou ještě min na akci do Dánska (pokud souhlasíte, viz dřívější diskuse). Dále je o ně zájem na další akce kostek.

Ahoj,
ano potvrzuji, budu "koordinátorem" + převozcem mikrostaveb z Prahy do Sedlčan.
dejte mi vědět, domluvíme se na místě a času předání.

Pro rychlejší domluvu prosím o telefon SZ.

K.
Bricks Forever!